Bonafton

Bonafton narkotiku attiecas uz grupu ar pretvīrusu.

 Bonafton formula

Farmakoloģiskā darbība

Tas attiecas uz pretvīrusu zālēm aktīvas pret herpes simplex vīruss, kas izraisa ādas bojājumus un gļotādas, kā arī daži no adenovīrusa veidu, kas izraisa acu, elpceļu, zarnu.

Produkta veids

Bonafton ražots formā iekšķīgi tablešu, kas ir 0, 025 un 0 g 1 un 0, kā 05% oftalmoloģisko ziedes un ziedes mēģenēm un glāzes, kas ir lokālas lietošanas par 0, 25% 0, 5% un 1 %.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, bonafton lieto šādu slimību:

- Herpētiskā keratīta - radzenes iekaisums, ko izraisa herpes simplex vīruss;

- Ādas slimība, vīrusu etioloģijas (kārpas, herpes simplex, herpes zoster, uc);

- Herpes stomatīts - slimība no mutes dobumā, ko izraisa herpes vīruss;

- Gingivīts - smaganu iekaisums, kas izraisa aukstumpumpas;

- Dzimumorgānu herpes;

- Dzimumorgānu kārpas;

- Citas ādas slimības un gļotādām vīrusu etioloģijas.

Norādījumi par lietošanu un devu bonafton

Saskaņā ar instrukciju bonafton, no acu slimībām pieaugušā izrakstīt medikamentus formā tablešu un ziedes.

Tabletes bonafton jālieto iekšķīgi pēc norīšanas devas 0 1 r 3 līdz 4 reizes dienā. Mazuļi bonafton iecelt 0, 025 g 1-4 reizes, jo bērna vecums. In acu slimībām, turklāt tabletes administratīvi ziede bonafton 0, 05%, kas ir nepieciešamas, lai apakšējo plakstiņu no 3 līdz 4 reizes dienā.

 Bonafton ziede
 Kad herpes keratīts un adenovīrusu keratokonjunktivītu virszemes manifestācijā par ārstēšanas lietošanai tikai ziede bonafton kas gulēja aiz plakstiņa 3-4 reizes dienā. Ārstēšanas kurss svārstās no 7do 10 dienas.

Vienkāršas un herpes zoster: tabletes bonafton līdz 0, 1 g ņem 3-5 reizes dienā, tiek izmantota bonafton ziedi skartajiem apgabaliem 2 līdz 3 reizes dienā.

Dzimumorgānu herpes infekcija: ziedes no 4 līdz 6 reizes dienā. Ārstēšanas cikls: trīs reizes 5 dienas intervālos 1-2 dienu laikā.

Ādas slimības bērniem: ziede bonafton 0, 25% vai 0 5% noteikti 3or 4 reizes dienā, kurss divās nedēļās vai kreditētas tabletes: 025 g 2-4 reizes dienā, ņemot vērā vecumu.

Mutiski slimības vīrusu etioloģijas: tabletes bonafton līdz 0, 1 g ņemt no 3 līdz 4 reizes dienā ārstēšanai 10 līdz 20 dienām. Aktuālā pieteikumu formā ziežu uzņemas savu pieteikumu uz skartajiem apgabaliem 4-6 reizes dienā. In nekomplicētu slimības gaitu var piešķirt 0, 25% ziede bonafton, ar plašām erozijas - 0, 5%.

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām bonafton, tā aktuāla piemērošana formā ziedes var izraisīt ādas kairinājumu, kas izzūd pēc terapijas pārtraukšanas.

Pieteikums bonafton tablešu veidā, var izraisīt galvassāpes vai caureja. Šīs parādības ir strauji pārtraucot narkotiku.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām bonafton, kontrindikācija tā lietošanai, ir paaugstināta jutība pret narkotikām.

Яндекс.Метрика