Kuģu Due F

 Kuģu Due F Capsules

Kuģa Due F - Zāles, kuras audu vielmaiņu, asins recēšanu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - sulodexide, kas ir produkts, dabiskas izcelsmes, izolēts no zarnu gļotādā dzīvnieku.

Rīks ir spēcīga anti-trombozes, fibrinolītisko rīcību, efektīvu, lai novērstu asins recekļi vēnās, artērijās un procedūras, kuru mērķis ir to izšķirtspēju laikā.

Arī tur ir labas atsauksmes par kuģu Due F, tas angioprotective rīcību un pozitīvu ietekmi uz reoloģiskās īpašības asinīs.

Analogus Kuģu Due F - Sulodexide narkotikas, Angioflyuks.

Produkta veids

Darbības kapsula, injekcijas un tabletes Douai F. Wessel

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Kuģu Ņemot F norādītas kardiovaskulāro komplikāciju diabētu (retinopātiju, diabētiskās pēdas, nefropātija), asinsvadu slimības, kas ir diagnosticēta paaugstināts asins recekļu veidošanās risks. Arī izrakstīt zāles, lai asinsrites traucējumi smadzenēs, dyscirculatory encefalopātijas (fona hipertensija, diabēts), vaskulāro demenci, dziļo vēnu tromboze, phlebopathy, ar perifēro artēriju okluzīvs traucējumi diabētiskās un aterosklerotisko izcelsmi.

Lietošanas instrukcija Kuģu Due F

Ja nepastāv īpaši noteikumi un instrukcijas no ārsta, jums ir jāievēro dozēšanas shēmu, kas norādīta instrukcijā F. Wessel Douai

 Kuģu Due F injekcijas
 Injekcijas pavadīt vienu p / dienā intramuskulāri. Kapsulas, tabletes Kuģu Due F veikt divas p / dienā 1. lieta.

Ārstēšanas kurss parasti izskatās šādi: 15-20dn. injicēt vienu ampulu (2 ml, 600 vienības lipasemicheskih) katru dienu, pēc kā 30-40dn. lietot kapsulas. Terapija vēlams atkārtot vismaz divus / gadā.

Sakarā ar līdzību norādēm izmantošanai ārstēšanā var izmantot analogi kuģu Due F (Angioflyuks, Sulodexide), bet to darīt bez zināšanām par ārsta nav ieteicama.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par kuģu Due F, runājot par izskatu gadījumu blakusparādības no kuņģa un zarnu trakta: sāpes pakrūtē, vemšana, slikta dūša. Tas ir arī iespējams rašanās alerģiskas izsitumi, dedzināšana, zilumi, sāpes vietā injekcijas.

Kontrindikācijas

Zāles nav parakstītas pacientu neiecietību pret sastāvdaļām narkotiku, atklāšanai slimības ar paaugstinātu asiņošanas risku atvēršanu. Tāpat nav izrakstīt zāles ar diatēzi, grūtniecību.

Яндекс.Метрика