LAKE Volvi

 LAKE Volvi vitamīni
 LAKE Volvi - vitamīnu preparāts, kas ietekmē audu vielmaiņu.

Farmakoloģiskā darbība

Pamats Volvita akti biotīnu, kas pieder grupai šķīstošo vitamīnu B, ietekmē vielmaiņu (ogļhidrātu, tauku, olbaltumvielu apmaiņa) un ir svarīgs komponents neiro-trofisko procesu.

Biotīns ir iesaistīta arī radīšanā keratīna, kas ir nepieciešams, lai struktūru nagu plāksnes, matrica matiem, veicina veidošanos kolagēna, normalizē funkciju tauku dziedzeri. Tas viss izskaidro LAKE Volvi spēja samazināt aktivitāti novecošanās, atjaunojot ādas izmaiņām.

Produkta veids

Vitamīni LAKE Volvi tabletes.

Indikācijas

Instrukcijas LAKE Volvi norādīja, ka vitamīni parakstītas ārstēšanai, profilaksei nosacījumiem, ko izraisa kļūmes biotīna:

  • ādas slimības - dermatīts, traucēta tauku dziedzeru, process keratinizācijas ādas.
  • Slimības matu - displāziju un matu pigmentācija, to struktūru, blaugznas, matu izkrišana, šķērsgriezumu, augstu tauku saturu, sauss.
  • Nagu slimības - patoloģija izaugsmes un struktūras nagu plāksnes.
  • Izmaiņas zarnu slimības, malabsorbcijas sindroms.
  • Iedzimtām slimībām, ar biotinidase deficītu.

Ir atsauksmes ezera Volvi kā zāles lieto, lai ārstētu slimību, kas psiho-emocionālo sfēru - nogurums, letarģija, miegainība, muskuļu vājums, aizkaitināmība.

Lietošanas instrukcijas Volvita

 LAKE Volvi
 Vitamīni LAKE Volvi iekšķīgi ar ūdeni, pirms ēšanas, viens p / dienā. Vidējā deva ieteicama instrukcijā LAKE Volvi - 5 mg.

Ārstēšanai malabsorbcijas sindroma LAKE Volvi izmanto vienu devu - 10 mg uz ārstēšanā ģenētisko slimību, kas ietver trūkumu biotinidase - 5-10mg reizi, ar multiplo karboksilāzes deficītu - līdz 20 mg LAKE Volvi.

Parastā kurss ņemot vitamīnus Volvita - 30dn. bez apstājas.

Blakus efekti

PAR LAKE Volvi pārsvarā labas atsauksmes, bet ir zināms, ka pacientam, alerģiskas reakcijas pēc piemērošanas vitamīnu: ādas izsitumi, pietūkums kakla, retrosternālas sāpes.

Kontrindikācijas

Neparedz vitamīnus LAKE Volvi bērniem līdz 12L. un pacientiem ar alerģiju pret to sastāvdaļas.

Nav datu par Volvita grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm, tāpēc jautājums par piemērotu tas ir labāk apspriest ar savu ārstu ginekologs vai pediatrs.

Pārdozēšanas gadījumiem Volvita nav noteikta, lieko vitamīns izdalās ar urīnu.

Alkohols samazina līmeni biotīna sasniegumu.

Яндекс.Метрика