Madara Galium Hel

 Madara Galium Hel
 Madara Galium Hel - apvienojumā homeopātiskās zāles, kas stimulē imūnsistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Madara Galium Hel ir imūnmodulējošu, pretiekaisuma un detoksikācijas efektu. Ietekmēšana starpšūnu telpu un neradot blakusparādības, madara Galium Hel var aizņemt ilgu laiku, lai visās vecuma grupās, kas ir īpaši svarīgi gados vecākiem cilvēkiem, ārstējot dažādu hronisku slimību un deģeneratīvām izmaiņām.

Produkta veids

Madara Galium Papēža izlaišanas formā bezkrāsas pilienus iekšķīgai pilinātāja flakonu 30 un 100 ml. 100 ml pilieni satur:

 • 4 ml - madara Galium album D3, madara Galium aparine D3;
 • 5 ml - Betula alba D2, Ononis spinosa D4, Sempervivum tectorum D4, Echinacea angustifolia D5, Fosfors D8, Sedum acre D3, Clematis D4, Pyrogenium D6, Aurum metallicum D10, Caltha palustris D3, Acidum nitricum D6, Thuja D3, Juniperus communis D4, Apis mellifica D12, Hedera helix D4, saponaria D4, kalcija fluoratum D8, Argentum D8;
 • 2 ml - Urtica urens D3.

Indikācijas madara Galium Hel

Saskaņā ar instrukcijām madara Hela izmanto aktivizēšanas nespecifiska imunitāti vispārējā toksīnu izvadīšanai no starpšūnu vielu, ja:

 • Nopietnas infekcijas slimības;
 • Ietekme hormonālo, antibiotiku prettuberkulozes un staru terapiju un ķīmijterapiju;
 • Hroniskas laisks slimības dažādās lokalizācijas - aknu, smadzeņu, plaušu, aizkuņģa dziedzera un nieru;
 • Abuse fermentatīvā metabolisms iekšējām slimībām - astma, kolīts, hipertensija, bronhektāzes, aknu slimības un neiroloģiskām slimībām - kauzalgii, multiplā skleroze, Parkinsona slimība, trīszaru nerva neiralģija, amiotrofo laterālo sklerozi.

Narkotika ir arī parakstītas sāpju sindromu visās šīm slimībām, stimulēt imūno sistēmu vecāka gadagājuma cilvēkiem un profilaksei un ārstēšanai pirmsvēža slimības, ļaundabīgi un labdabīgi audzēji.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas no Galium Hel nekādus norādījumus.

Instrukcijas madara Galium Hel: metodes izmantošanu

Madara Galium Hel ieteicams lietot pusstundu pirms ēšanas vai vienu stundu pēc ēšanas līdz trim reizēm dienā. Viena deva ir atkarīga no vecuma:

 • Bērni vecumā no 2 - 5 pilieni Galium Hel;
 • Bērni 2-6 gadi - 8 pilieni;
 • Bērniem no 6 gadiem un pieaugušajiem - 10 pilienus narkotikas.

Madara Galium Hel var ņemt neatšķaidītu vai atšķaidīt ar 5-15 ml ūdens. Arī dienas deva atsauksmes Galium Hel efektīvi atšķaidīt ar 100-150 ml ūdens un dzert maziem malciņiem visas dienas garumā. Galium Heel Drops

Kad pirmsvēža nosacījumi un vēzis madara Galium Hel atbilstoši ieteicams lietot kombinācijā ar citiem homeopātisko aizsardzības līdzekļiem norādījumiem. Kā uzskata Galium Hel efektīvi pieņemts ar homeopātisko medikamentu, ārstējot atheroma Limfomiozot, kārpas, polipiem, gļotādu cistas, miogelozov, prostatas hipertrofiju, exostosis, chalazion, locītavu noguldījumi un aptaukošanās.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm madara Galium Hel neizraisa blakusparādības.

Uzglabāšanas nosacījumi

Madara Galium Hel pieejamas bez receptes. Ieteicamā glabāšanas laiks pilieni - 5 gadi.

Яндекс.Метрика