GA-40

Imunoterapijas ārstnieciskās zāles ar anticarcinogenic.

Sagatavošana GA-40 ir komplekss polipeptīdiem izolētas no augu materiāla tīrītājs. GA-40 ietver kombināciju standartizētā Hromatogrāfiski attīrītas polipeptīdiem. Medicīniskajā praksē, GA-40 tiek izmantots kā caurspīdīgs bezkrāsains šķīdums.

Vispārīgs raksturojums:

galvenās fiziskās un ķīmiskās īpašības: žāvētas balts pulveris ar specifisku smaržu;

Sastāvs: 1 flakons satur 1 mg (1000 mikrogrami) komplekss polipeptīdi HA-40, kas atdalīta no ekstrakta (01:40) Salamana zīmogs gredzenu (Polgonatum varticillatum); Pārējās sastāvdaļas: nātrija hlorīds, kālija dihidrogēnfosfāts.

Form release. Liofilizēts pulveris injekciju šķīduma pagatavošanai.

Farmakoterapeitiskā grupa. Pretaudzēju zāles. Produkta kods L01S.

Farmakoloģiskās īpašības

 GA-40
 Pirmsklīniskie un klīniskie testi liecina, ka ārstēšana medikamenti GA-40 attiecībā uz audzēja šūnām, ko raksturo citotoksisko aktivitāti, ir imūnmodulators, un attiecas uz narkotiku vai immunocorrectors immunoreabilitatsionnyh veidu.

GA-40 atjauno parametrus T un B šūnu imūnās sistēmas. Jo īpaši, normalizēts kvantitatīvais asinis T Kopumā aktīvā T, T-palīgs un T-citotoksiska, T-slāpētājs šūnas, normālas killer šūnas (NK-šūnas), leikocīti, makrofāgi, trombocītu, Eozinofīlie, bazofilo, stab segmentēts , monocītu; GA-40 atjauno saturs imūnglobulīnu asinīs samazina eritrocītu grimšanas ātrums, stimulē citokīnu, piemēram, C-interferonu un audzēja nekrozes faktora (TNF-a).

Atšķirībā Chemo pretaudzēju medikamentu GA-40 nebojā normālas šūnas organismā, kas nosaka ietekmi praktiski nekaitīgs jebkurām ķermeņa daļām.

GA-40privodit norma pārkāpis atšķirīgas negatīvos faktorus, daudzas bioķīmiskās asins parametrus: kopējais olbaltumvielu, albumīna, globulīnu, urīnvielas, kreatinīna, kopējā bilirubīna, brīvā un saistītā bilirubīna, glikozi, un šādi marķieris fermentus - alanīna aminotransferāzes (ALAT), aspartāta -aminotransferazy (AST), g-glyutamintranspeptidazy (g-GP), sārmainās fosfatāzes.

Ārstējot preparatomGA-40 ir vērojama pozitīva dinamika karcinoembrionālo antigēna (CEA),-fetoproteīna (AFP), prostatas specifiskā antigēna (PSA), un citi specifiski audzēju marķieru. GA-40 ir arī pozitīva ietekme uz asinīs nātrija, kalcija, kālija un citas minerālvielas.

Liecība

GA-40 tiek izmantots:

In ļaundabīgo audzēju ārstēšanai.

GA-40 dod jums iespēju uzlabot stāvokli pacientiem, pat uzlabotas audzēja procesiem ārstēšanā galvenajām iespējām ir izsmelti tradicionālās metodes. GA-40 raksturo divējāda ietekme uz audzēju veidošanos: tieša nekrotisko iedarbība uz audzēju epitēlija audu un orgānu (ti karcinomas, taču sarkomu - audzēji saistaudu - GA-40 nav tieša ietekme), gan netieši, caur aktivizēšanas pretaudzēju imunitāte pret audzēju visu veidu un, izņemot dažas no leikēmijas veidiem. GA-40 inhibē augšanu ļaundabīgo šūnu, veicina to regresiju audzēju un metastāžu rezorbcija, mazina sāpes, uzlabo kvalitāti un palielina dzīves ilgumu pacientiem.

Application GA-40 ir ieteicama pirms operācijas, lai veidotu primāro ļaundabīgo audzēju metastāzes paslēptas organismā ir jau izplatīta (70%), lai gan to pakāpeniska attīstība primārā audzēja tiek apspiesta. Turklāt, primārais audzējs ir samazināta vai pat izslēdz pretaudzēju mehānismus imūnsistēmu. GA-40 normalizē imūnsistēmu un veicina uzsūkšanos okultām metastāžu, tādējādi primārais audzējs ir lokalizēts.

Application GA-40 ir ieteicama kā pēc operācijas, kā pēcoperācijas stress, īpaši pirmajā nedēļā, parasti rada ievērojamu samazināšanos imunitāti, palielinot risku infekcijām un jaunu metastāzēm. Pēcoperācijas izmantošana GA-40 novērš izplatīšanos metastāzes un paātrina pēcoperācijas atveseļošanās.

Piemērošana GA-40 ir ieteicama pirms sākuma radiācijas un ķīmijterapijas, to īstenošanas laikā, kā arī pēc to pabeigšanas.

Toksiskā iedarbība uz ķermeni ar vēža ķīmijterapiju un staru terapiju bieži izraisīt smagas komplikācijas, un tāpēc spiesta aizkavēt vai pat apturēt ārstēšanu. Vēl viena problēma - sākotnējo pretestību dažu audzēju šūnām, ko izmanto ārstnieciskiem medikamentu, kā arī pretestību ārstēšanas laikā iegūtas. Staru terapija un ķīmijterapija izraisīt arī ģenētiskas mutācijas normālas šūnas, un, kā rezultātā, palielina varbūtību kvalitatīvi jaunu veidu audzējiem.

Piemērošana GA-40 kombinācijā ar staru terapiju un ķīmijterapiju ievērojami samazina toksisko iedarbību šo terapiju, iespēju to izmantošanas un efektivitātes paaugstināšanai; ķermenis ir lielā mērā aizsargāta pret parādās jauni audzēju.

Ārstējot dažu leikēmijas veidiem.

GA-40 viens pats vai kombinācijā (kopā) kopā ar citiem medikamentiem, ko izmanto, ārstējot akūtas mieloīdas leikēmijas un megacaryoblastic. Lietojot narkotikas GA-40 gemapoeza atzīmēti stimulācijas procesu, un pārveidošana ļaundabīgo šūnu normālām šūnām.

Ārstējot labdabīgu audzēju un citiem - mastītu, fibroma, mioma, adenoma, tsistozy un citi.

Ārstējot alerģisko slimību - astmu un citi.

Ārstējot infekcijas un iekaisuma slimību akūtu un hronisku vīrusu hepatītu (hepatīts A, B, C) tsiroz atšķirīgas izcelsmes, pneimonija, bronhīts, tuberkuloze, kuņģa čūlas un dvenadtsitiperstnoy čūla, holecistīts, prostatīts, trihomonioz, hlamidiozi, toksoplazmoze, cistīts, un citi. )

GA-40 tiek izmantots, lai nodrošinātu preventīvo attieksmi pret ģenētisko tieksmi uz audzēju slimībām, ir cieši saistīti ar vides faktoriem. Jebkurā vecumā cilvēka organismā katru dienu atdzimis un veido simtiem vēža šūnas, kas ir cilvēkiem ar normālu imūnsistēmu nekavējoties atklāta un novērsta. Rašanās audzēju organismā, un cilvēkiem ar novājinātu imūno deficītu īpaši pietiekami liela varbūtība. Lai samazinātu risku saslimt ar vēzi un nespecifiska slimību, kā arī, lai palielinātu izturību pret vīrusu un citām infekcijas slimībām ieteikto divreiz gadā kādā ārstēšanas kursa ar GA-40, jo īpaši personām, kas vecākas par 40-50 gadiem.

Novērtējums terapeitisko mono iedarbības GA-40 uz 3-4 posmos vēža slimniekiem.

  • Labākais efekts (ievērojama uzlabošanās) -12%
  • Labs efekts (uzlabošana) - 33%
  • Apmierinoši efekts (stabilizācijas process) -46%
  • Trūkums efektu - 9%
  • Negatīvā ietekme (pasliktināšanās) - 0%

Mode piemērošanas

GA-40 tiek izmantots kā zemādas vai intramuskulāru injekciju. Katrs flakons satur liofilizētu pulveri pievieno 5 ml ūdens injekcijām, viegli sakrata līdz pilnīgai pulvera izšķīdināšanai. Vienas injekcijas 2 mg / kg ķermeņa masas deva (0,01 ml / kg ķermeņa masas). Viens ārstēšanas kurss ir 21 injekcijas, ko tur noteiktajā ārsts shēmā. Ārstēšana turpinās līdz pilnīgai atlaišanai audzēju un citu slimību. Parasti ārstēšana ietver vismaz 7 kursus, ar pauzēm starp 10-14 dienas pēc tam, lai novērstu atkārtotus kursus, ir ieteicams vienu laika intervālus no 2-4 mēnešiem.

Kontrindikācijas

Piemērošana GA-40 grūtniecības laikā ir kontrindicēta.

Blakus efekti

Kad tika novērota ārstē preparatomGA-40 blakusparādības. GA-40 uzlabo strukturālās un funkcionālās īpašības visu dzīvībai svarīgos orgānos. Tas nodrošina efektivitāti un drošību ne tikai pamatslimību, bet arī novērš blakusparādības monoterapijas GA-40, un jo kombinatsiiGA-40 ar citām zālēm un tradicionālajām metodēm.

Produkta veids

GA-40 tiek ražots liofilizētu pulveri, vai 0,02% no gatavā šķīduma pagatavošanai flakonos.

Nosacījumi un noteikumi

Zāles jāuzglabā tumšā vietā pie temperatūras 4 o   līdz 10 o C.

Uzglabāšanas laiks: pulveris 12 mēnešiem, kā injicējamu šķīdumu uz 2 mēnešiem.

Apstiprināja

  • Farmakoloģiskā komiteja veselības un sociālās labklājības Gruzijas departamenta Narkotiku un farmakoloģijas ministrija. Reģistrācijas numurs RN № 000348, Nr P 2256
  • Farmakoloģiskā centrs Veselības ministrija Ukrainas. Pasūtījuma numurs 2007 263 May 25. Reģistrācijas numurs № UA / 6435/01/01.
  • Veselības ministrija Series P-2010-583 KR № 7770 no 15.11.2010g.

Izplatītājs Kontaktinformācija

SIA "ALEXIS-M"

Tel. +7 (495) 763-48-28
  Fakss: +7 (495) 708-97-68

www.ga-40.ru
  www.immucor.ru

Яндекс.Метрика