Gentos

 Gentos tabletes
 Gentos - zāles, lai ārstētu prostatas vēzi.

Farmakoloģiskā darbība

Gentos Forte - ir komplekss homeopātiskā, lai ārstētu no prostatas un urīnceļu slimībām.

Gentos toņi sienām urīnpūšļa gludās muskulatūras un urīnpūšļa, uzlabo savu evakuācija, rezervuāru funkcijas, rada pretiekaisuma iedarbība, uzlabo audu urīnceļu sistēma.

Hronisku prostatītu Gentos pieteikums stimulē cirkulāciju corpora cavernosa dzimumlocekļa, kas ir labs erektilās funkcijas.

Produkta veids

Gentos Forte ražots kā pilieni, tabletēm lietošanai zem mēles.

Indikācijas Gentos

Pieteikuma Gentos efektīvas akūtās, hroniskām slimībām, prostatas.

Ir labas atsauksmes par Gentos, spēja uzņemties smagus simptomus prostatīta un hiperplāzijas prostatas dziedzera (labdabīgas dabas).

Piesakies medikamentus un urīnpūslī (cistīts, atony) slimības.

Lietošanas instrukcija Gentos

Instrukcijas Gentos norādīja, ka jāņem uz 30 minūtēm. stundu pirms vai pēc ēšanas.

 Gentos pilieni
 Drops Gentos Forte atšķaida ar ūdeni (vienu karoti. Art), pirms norīšanas būtu nedaudz turēt mutē.

Tablešu Gentos turēt līdz pilnīgai izšķīst zem mēles.

Hronisku prostatītu veikt vienu tableti (vai 15 KLP.) Trīs p / dienā. Ārstēšanas kurss - 3 mēnešu. Profilaktiski, lai novērstu seksuāli transmisīvajām infekcijām, ir veikta divu nedēļu terapiju.

Ārstēšanai labdabīgas prostatas hiperplāzijas tiek noteikts veikt vienu tableti Gentos Forte Trīs p / dienā trīs mēnešus pēc tam, kad noteiktā uzturošo terapiju (vai 15kap.) - Pašā devā, bet 1-2 p / dienā.

Ārstēšanai akūtas cistīta pieaugušajiem un pusaudžiem paredzētajiem veikt vienu tableti Gentos (15kap.) Trīs p / dienā vienas līdz divām nedēļām.

Hroniskas cistīts, kā teikts instrukcijā Gentos jālieto zāles tādā pašā devā kā akūtas cistīta, un trīs p / dienā, bet trīs mēnešus. Pēc uzturošo terapiju sāk - vienu tableti (15 Cap.) Viens vai divi p / dienā.

Ārstēšanai akūtu urīnceļu traucējumu izteikts bieži viltus vēlmes, nakts urinācija, sajūta nepilnīga iztukšošanās urīnpūšļa pieaugušajiem un pusaudžiem noteikto uzņemties Gentos fortu par 1. tableti (15kap.) Trīs p / dienā trīs mēnešus. Pēc pamata ārstēšanu, ja nepieciešams, jūs varat piešķirt uzturošo terapiju - vienu tableti (15kap.) Viens vai divi p / dienā.

Blakus efekti

Atsauksmes Gentos pārsvarā pozitīvas.

Es atzīmēju, tikai to, ka dažreiz tas var izraisīt paaugstinātu siekalošanās.

Kontrindikācijas

Pieteikuma Gentos kontrindicēti, ja Jums ir paaugstināta jutība komponenti līdzekļi.

Яндекс.Метрика