Gliformin

 Gliformin
 Gliformin - pretdiabēta zālēm.

Farmakoloģiskā darbība

Gliformin - līdzeklis iekšējai lietošanai, spēja samazināt cukura līmeni asinīs. Tas attiecas uz grupu Gliformin biguadinov.

Narkotiku nomāc glikozes veidošanos aknās, sākas process sadalīšanas glikozes samazina tā uzsūkšanos no zarnām, un uzlabo insulīna saistoši receptorus.

Ir atsauksmes par Gliformine, ka tā samazina apetīti un palīdz samazināt svaru, kas ir svarīgi, diabētiķiem, kuri bieži cieš no aptaukošanās.

Gliformin arī spēj izšķīdinot asins recekļu veidošanos, samazina trombocītu agregāciju.

Jāatceras, ka pazeminot cukura Gliformin izraisa tikai pacientiem ar cukura diabētu. Veseliem cilvēkiem, tai šādas darbības nav.

Produkta veids

Izgatavošanas Gliformin 1000, 500, 250 mg tabletes.

Indikācijas

Instrukcijas ir uzskaitīti Gliformina norādes izmantošanai:

  • neinsulinējamā cukura diabēts (it īpaši slimības formu bez slīpumu uz ketoacidozes, ar vienlaicīgu aptaukošanās);
  • insulīna atkarīgs cukura diabēts - tikai kopā ar insulīnu;
  • cukura diabēts, insulīna rezistence (kad ikdienas nepieciešamība pēc insulīna lielāks 200ED);
  • cukura diabēts, izturīgs pret sulfonilurīnvielas atvasinājumiem.

Lietošanas instrukcijas Gliformina

 Gliformin 1000
 Gliformin iecelts veikt pirmo trīs dienu 2 p / dienā divas tabletes (500 mg) laikā vai tūlīt pēc ēšanas. Tad ņem divas tabletes trīs r / dienā. Pēc 15.d. terapija uz glikozes līmeni asinīs nosaka kā shēma turpina Gliformin 1000, 500, 250.

Atbalstoša terapija atbilstoši norādījumiem Gliformina ietver kuri saņem 1000-2000 mg / dienā. Pieļaujamā dienas deva - 3000mg / dienā.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Gliformine, ka tā lietošana var izraisīt caureju, ādas izsitumi, vemšana, metāliska garša mutē.

Tas ir arī pamanījuši, ka Gliformin 1000, 500, 250 mg ilgstoša lietošana var izraisīt malabsorbciju B grupas vitamīnu kuņģa-zarnu traktā.

Kontrindikācijas

Gliformin nav indicēts pacientiem prekomatosnoe valstis, cukura diabēts, Hipoglikemizējošus koma, ketonu un laktāta acidoze.

Nelietojiet Gliformin pacientiem ar smagu nieru mazspēju, aknu slimības hroniskā fāzē, grūtniecības laikā, gatavojoties operācijām, un dažas dienas pēc operācijas.

Nav ieteicams iecelt Gliformin, ja diagnosticēta smagas infekcijas, traumas, un konstatēja, ka ir draudi dehidratāciju.

Vienlaicīga lietošana narkotiku ar insulīna, sulfonilurīnvielas atvasinājumiem, salicilātiem rezultātu stiprinot tās ietekmi.

Alkoholu ārstēšanas Gliforminom 1000, 500, 250 laikā var izraisīt laktāta acidozes - paskābināšanās dēļ arvien lielākus apjomus pienskābes.

Яндекс.Метрика