Gommazh

 Gommazh seja
 Koncepcija gommazh ietver gan kosmētikas procedūru, kas paredzēta, lai noņemtu atmirušās šūnas no ādas augšējā slāņa un kosmētikas produktiem piemēro to. Atšķirībā līdzekļu lobīšanās, lobīšanās krējums savā sastāvā nav rupjās daļiņas un, papildus uzmanīgiem šķīšanas atmirušās šūnas, tonizē un mitrina ādu.

Krēms gommazh

Krēms pīlings sejai un ķermenim, lai ražotu dažādus kosmētikas kompānijām. Galvenās sastāvdaļas tā sastāvā ir vasks, māla, lateksa un vasks, kas veido uz ādas filmu.

Savukārt, krūmāju vai lobīšanās, tīrīšanas izlabot pateicoties sastāvā ir cietas vielas, process tīrīšanas sejas ādas lobīšanās ir saistīts ar tās sastāvu ķīmiski aktīvas vielas - augļu skābes, palīdz izšķīdināt atmirušās šūnas no ādas virsmas. Visbiežāk ar gommazha ietver augu sastāvdaļas, piemēram, alvejas ekstrakts, žeņšeņa vai lakrica un termālo ūdeni.

Lai sagatavotu gommazha seju mājās parasti izmanto auzu vai rīsu miltus, kas ir extemporaneously atšķaidītu pienu vai kosmētikas pienu.

Indikācijas gommazha

Gommazh redzams no fizioloģiskā procesa lobīšanās ādas, ko izraisa vairāku iemeslu dēļ pārkāpšanu:

  • Nepareiza higiēna ādu;
  • Vecumu saistītās izmaiņas;
  • Trūkst vitamīnu;
  • Vides apdraudējumu;
  • Stress un slimība.

Labākais laiks, lai procedūra tiek uzskatīta gommazh rudens.

Pieteikums gommazha kosmetoloģijā

Gommazh parasti piemēro uz sejas uz 3-7 minūtēm. Pēc krējums žūst, tas kopā ar augšējo slāni epidermu tiek atgriezts ar apļveida kustību ar otru roku turot ādu tā, lai stiept. Turklāt, noņemot mikro gommazha Atsauksmju palīdz paātrināt procesus šūnu metabolismu un novērš sastrēgumus, stimulē asinsriti un uzlabo aizsargājošo funkciju ādas.

Biežums Gomāžas indivīda un atkarīgs no ādas tipa:

  • Kad taukainai un kombinētai ādai līdzeklis parasti izmanto līdz 3 reizes nedēļā;
  • Kad normālai un sausai ādas lobīšanās ieteicams sejas 1-2 reizes nedēļā.  Gommazh ķermenis

Pirms attīrīšanās gommazh viegli tvaika ādu vai veikt siltā dušā vai vannā.

Gommazh krēms sausai un pārslains ādas vīriešu ieteicams pirms skūšanās.

Kontrindikācijas

Kad ādas iekaisums, kas pievienots pustulas, kā arī mehāniski bojājumi uz ādas pēc krēma uzklāšanas lobīšanās nav ieteicams roll, un noskalo ar siltu ūdeni, lai izvairītos no kairinājuma.

Nelietojiet gommazh kad āda ir pakļauta ilgstošai saules vai vēja, tā, lai atņemtu viņai šajā laikā aizsargslāni. Tas arī nav ieteicams lietot pārāk bieži lēnu lobīšanās, izbalēšanu un atoniskai ādai, jo tā esošās risks stiepšanās.

Gommazh Atsauksmju nereti neefektīvām taukainai un jauniešu ādas kopšanai labāk izmantot skrubis vai pīlings.

Яндекс.Метрика