Dentinox

 Gel Dentinox
 Dentinox - vietējā anestēzija augu izcelsmes.

Farmakoloģiskās iedarbības Dentinox

Dentinox izmanto sāpes, kas rodas, kad izvirdums primāro zobus bērniem.

Ar šo mērķi ir iespējams veikt kompleksu vietējās anestēzijas (lidokaīns polidocanol 600) ar anti-veģetatīvās kumelīšu ekstrakts, ko var izmantot farmaceitiskajā standartizētā formā.

Lidokaīns hidrohlorīds - ir pretsāpju līdzeklis, kas tiek saņemts drošu devas lokāli. Polidocanol tiek uzskatīta arī vietējo anestēziju, kas var radīt ilglaicīgu terapeitisko efektu un pietiekami ilgi turēt uz mutes gļotādu.

Zobu gēls Dentinox satur polidocanol 600 (3, 2 mg / 1 g), lidokaīnu (3, 4 mg / 1 g), kumelīšu (150 mg / 1 g), tādēļ, salīdzinot ar visiem iesniegta nozīmē individuāli Tas ir daudz labāk izplatīts par ilgāk patur uz gļotādas kārtībā.

Narkotiku lietošana neizraisa zobu bojāšanos.

Produkta veids

Dentinox Pieejams gēla veidā vai zobu risinājumu āra apstākļos.

Indikācijas Dentinox

 Dentinox - zāles, ko lieto, lai novērstu smaganu slimības
 Dentinox viedokļi ekspertu apstiprinātu to lieto vietējai sāpju mazināšanai, kas rodas tad, kad zobu šķilšanās. Dažos gadījumos ir iespējams izmantot gelu un, lai novērstu iekaisumu vai kairinājumu smaganas, kā arī zobu sāpes vai sāpes smaganas.

Kontrindikācijas

Vienīgā nozīmīgā kontrindikācijas, kas ir pieejams narkotiku lietošanu palielina jutību pret vismaz vienu komponentu Dentinox.

Sakarā ar klātbūtni Dentinox sorbitolu, tā nav ieteicama pacientiem, kam ir iedzimtas jutība pret fruktozi.

Instrukcijas Dentinox: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām Dentinox, tas jāpiemēro pie pirmajām pazīmēm zobu. Neliels daudzums gēla (apmēram zirņu) piemēro vietā izvirdums zobu smaganām, un tad maigi berzēt. Ieteicamais prodelyvat procedūra divreiz vai trīsreiz dienā. Laiks ir labāk izvēlēties, vai pēc ēšanas vai pirms gulētiešanas.

Ja nepieciešams, zāles var izmantot, ja griešanas ir ne tikai piens, bet arī molars.

Blakus efekti

Piemērojot želeja zobu Dentinox laikā, atsauksmes apstiprinājumu uz mutes gļotādu var būt dažas alerģiskas reakcijas, tomēr tie parādās ļoti reti, un narkotiku tiek uzskatīts par drošu veselībai.

Nosacījumi un noteikumi

Saskaņā ar instrukcijām Dentinox, tas būtu jāglabā istabas temperatūrā (apmēram 20-25 par NO). Produkts ir piemērots gadu pēc atvēršanas caurules.

Яндекс.Метрика