Depantol

Nosaukums latīņu valodā - Depanthol.  Svecītes Depantol

Depantol attiecas uz farmakoloģisko grupu reparants regenerants un kombinācijās.

Sastāvs un zāļu formas Depantola

Depantol preparāts ir formā maksts krēmi un svecītēm.

Vaginālo svecītēm un ziedes Depantol Depantol ietver sastāvs:

• dekspantenols;

• hlorheksidīna diglukonātu.

Kā palīgu svecītes Depantol izmanto makrogolu 1500 un makrogols 400.

Palīgvielas ziežu Depantol propilēnglikola, makrogols tsetostearat, šķidrā parafīna, stearilspirta, petrolatumu, kālija dihidrogēnfosfāts, nātrija hidrogēnfosfāta dodekahidrāts un attīrīts ūdens.

Vaginālās svecītes Depantol ir balts, pelēcīgi balta vai dzeltenīgi baltā krāsā un torpēdu formas. Dažreiz tas var būt marmora virsmas.

Saskaņā ar instrukcijām, Depantol ziedi ir balti vai blāvi balta.

Farmakodinamiku Depantola

Sveces tiek apvienoti Depantol reģenerēt, antiseptiska un vielmaiņas narkotiku uzklāšanai uz ādas.

Saskaņā ar instrukcijām, Depantol svece tā sastāvā ir hlorheksidīnu, kas darbojas pret gram-negatīvo un grampozitīvo baktēriju Treponema pallidum, Ureaplasma spp., Chlamydia spp., Neisseria gonorrhoeae, Bacteroides fragilis, Gardnerella vaginalis, Escherichia coli, Streptococcus spp. Staphylococcus spp., Rauga sēnītēm, vienšūņiem (Trihomoniāze) un dermatofītu. Zāles ir neliela ietekme uz dažiem celmiem Proteus spp., Pseudomonas spp. un tas neietekmē AFB, baktēriju sporas.

Saskaņā ar instrukcijām, darbība nepārkāpj Depantol lactobacilli un var palikt aktīvi klātbūtnē strutas un asinis.

Daļa no dzirksteles Depantol dekspantenols palīdz normalizēt šūnu metabolismu, atjaunošanos gļotādu, paātrināt mitozes un palielināt izturību kolagēna šķiedru.

Depantol ziede ir kombinācija narkotiku. Dekspantenols, kas ir B vitamīnu, ir metabolizējas organismā līdz pantotēnskābe, kas ir iesaistīts procesos acetilētas, tauku un ogļhidrātu vielmaiņu, sintēzei kortikosteroīdu, acetilholīna, porfirīniem, un ir arī klāt uz koenzīma A sastāvā Šī skābe arī normalizē vielmaiņu šūnās Tā veicina audu reģenerāciju, stiprina kolagēna šķiedras un paātrina mitozes. Dekspantenols ir uz iekaisuma, vielmaiņas, vitaminizējoša un reģenerējoša iedarbība.

Saskaņā ar instrukcijām, Depantol ziede var aizsargāt pret infekcijām virsmas brūces, paātrina sadzīšanas procesu un apspiest plūsmu infekcijas procesu.

Indikācijas Depantola

Depantol maksts svecītes ir indicēts:

• akūta un hroniska vaginīts;

• True erozija dzemdes kakla, kas ir īpaša etioloģiju;

• endo / ekzotservitsitah, tai skaitā dzemdes kakla ectopia sarežģīta;

• pēcdzemdību un post-dzemdniecības un ginekoloģiskās operācijas;

• uzlabot atjaunošanās procesus gļotādām dzemdes un maksts pēc lazerodestruktsii, cryoablation un diathermocoagulation.

Depantol ziede ir indicēts:

• attieksme pret inficētu dermatīts (ieskaitot atopisko dermatītu un ekzēmu);

• brūču (nobrāzumi, iegriezumi, skrāpējumi, plaisas, kasīšanās, trofiskām čūlām, brūcēm, pēc kukaiņu kodumiem) ar aizsardzību pret infekciju;

• ārstēšana satur infekcija apdegumiem, brūcēm, sasitumiem, izgulējumu, plaisas, iegriezumi, noberzums un trofiskām čūlām;

• brūču kas notiek pēc operācijas.  Antiseptisks ziede Depantol

Pēc daudzu atsauksmēm, Depantol ziede ir arī labs, lai izmantotu, kad inficēti scratch dermatīts bērniem, kā arī inficēto pušums un ieplīsušu sprauslas no piena dziedzeri laktējošām mātēm.

Kontrindikācijas Depantola

Kontrindikācijas Depantola paaugstināta jutība pret kādu no tās sastāvdaļām.

Blakusparādības Depantola

Pēc atsauksmēm, Depantol ziede var izraisīt alerģiskas reakcijas, un maksts svecītēm Depantol - dedzināšana, nieze, un alerģiskas reakcijas, kas notiek pēc tam, kad pārtraukšanas narkotiku.

Devas un piemērošana Depantola

Lietišķās sveces Depantol vagināli pēc atbrīvošanas no sveces kontūras iepakojuma. To lieto viena svecīte divreiz dienā septiņas līdz desmit dienas. Ja tas kļūst nepieciešams, protams, var pagarināt līdz pat divdesmit dienām.

Saskaņā ar instrukcijām, Depantol ziede būtu jāpiemēro skartajā zonā ar kārtiņu, vienu vai vairākas reizes dienā, atkarībā no nepieciešamības.

Zīdīšana var nomierināt Depantol inficēto laukumu uz krūtsgala pēc barot bērnu. Zīdaiņi var piemērot ziede skartajiem ādas laukumiem pēc vannas vai maiņu apģērbu. Pēc daudzu atsauksmēm, Depantol ļoti efektīva ar šādām problēmām.

Hlorheksidīna ietverts Depantole nav savienojams ar anjonu risinājumiem, piemēram, ziepes.

Яндекс.Метрика