Dermoveyt

 Dermoveyt ziede
 Dermoveyt- glikokortikosteroīdu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Dermoveyta - klobetazola propionāts tiek izmantota dermatoloģijā, ir anti-alerģiskas, pretiekaisuma iedarbība, samazina pietūkums, nieze, karstuma viļņi.

Cilvēka ādas narkotiku ietekmē dažādi un, spriežot pēc atsauksmēm par Dermoveyt, tā efektivitāte ir uzlabojusies, izmantojot okluzīvs pārsēju.

Produkta veids

Izgatavošanas ziede Dermoveyt (viens no papildu vielu - parafīna), krējums Dermoveyt (palīgierīces - cetostearilspirts, baltais vasks).

Indikācijas

Dermoveyt parakstītas psoriāzi (izņemot plāksne formās), lichen planus, diskveida sarkano vilkēdi, ugunsizturīgo rezistento formu ekzēma.

Lietošanas instrukcijas Dermoveyta

 Dermoveyt krēms
 Krēms, ziede piemērota plānās Dermoveyt viens vai divi p / dienā. Piesakies ne vairāk narkotikas 4 nedēļām.

Saskaņā ar instrukcijām Dermoveyt lai novērstu atkārtošanos, recidīvs ir iespējams veikt atkārtotu, bet īstermiņa ārstēšanas kursi (par ilgtermiņa ārstēšanas parasti izvēlas mazāk agresīvs līdzekļus).

Blakus efekti

Ziede un krējums Dermoveyt lielos daudzumos un ilgtermiņa lietošanai var izraisīt simptomus depresija uz hipofīzi, virsnieru dziedzeri. Visbiežāk šis efekts tiek novērota bērniem, izmantojot hermētiskā mērces.

Arī intensīva, ilgstoša lietošana narkotikas var novest pie paplašināšanu virsmas asinsvadu, retināšana, pastiprināta matu augšana, atrofiska ādas izmaiņām, saasināt pamatslimību, izmaiņas pigmentāciju.

Ir arī atsauksmes no Dermoveyt, ka pēc tam, kad tā lietošana var parādīties nieze, dedzināšana, alerģisku kontaktdermatītu, ādas apsārtums. Tas viss var liecināt par paaugstinātu jutību pacienta uz narkotikām, lai tā būtu jāatceļ.

Яндекс.Метрика