Diklo-F

 Diklo-F - medikaments oftalmoloģijā
 Sagatavošana lokālai lietošanai oftalmoloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Diklo-F lieto ārīgi oftalmoloģijā, kā ir pretdrudža, pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. Darbības princips narkotiku dēļ nekritiska neievērošanu konkrētās aktivitātes COX-2 un COX-1, un tas, savukārt, noved pie tūlītējas apspiešanu iekaisums prostaglandīnu sintēzi.

Ar pilienu Diklo-F var samazināt acu iekaisumu, kas rodas kā rezultātā traumas, infekcijas vai ķirurģisku iejaukšanos. Arī zāles var samazināt krampji, parādās operācijās, kā arī samazināt sintēzi prostaglandīnu. Uzstādot pilieni galvenā aktīvā sastāvdaļa - diklofenaka nātrija sāls - uzsūcas sistēmiskā apritē, ar darbības līmeņa asinīs ir zem noteikšanas robežas.

Produkta veids

Devas forma Diklo-F - acu pilieni 0, 1%, ar skaidru risinājumu, kas var būt vai nu bezkrāsains vai gaiši dzeltens.

Indikācijas pilieni Diklo-F

Guide to sagatavošanas piezīmes šādi lietošanas indikācijas pilieni Diklo-F:

  • profilakse un ārstēšana iekaisuma procesiem acs ābola, kas var rasties pēc operācijas;
  • mioze nomākšana jāizlieto darbību dēļ katarakta laikā;
  • ārstēšana, kas nav infekcijas konjunktivīts;
  • novēršana cistoīdās makulas tūskas;
  • profilakse / ārstēšana pēctraumatiskā iekaisumu.

Kontrindikācijas

Diklo-F nevar izmantot, ja:

  • jutība pret jebkuru sastāvdaļu sastāvam;
  • erozijas un čūlainā procesi gremošanas traktā, kas ir akūtā stadijā;
  • hemodyscrasia neizskaidrojami.

Ar aprūpi izrakstīt zāles, par slimībām, kas var izraisīt asiņošanas traucējumi, ar herpes epitēlija keratīts, kā arī gados vecākiem pacientiem.

Instrukcijas Diklo-F: metodes izmantošanu

 Pilieni Diklo-F
 Diklo-F ir paredzēts izmantošanai uz vietas. Lai nekavētu-operative iekšienē mioze nepieciešams pilēt medikamentus pirms operācijas 4 reizes konjunktīvas maisiņā par 2 stundām, padarot pusstundas intervālu. Par novēršana makulas tūskas (cistisko) būtu jāiepilina 3-4 reizes dienā uz pilienu narkotiku, ilgums profilakse ir 2 nedēļas pēc operācijas.

Attiecībā uz citām indikācijām, kā likums, preparāts tiek piemērota 3-4 reizes dienā uz kritumu, bet devu var palielināt atkarībā no slimības smaguma pakāpes. Ārstēšanas kurss parasti ilgst 1-2 nedēļas.

Blakus efekti

Narkotiku lietošana, var papildināt ar vairākiem blakusparādības. Piemēram, iestādes var reaģēt uz skatu uzņemšanas pilieni Diklo-F neskaidra redze, irīts, dedzināšana, radzenes duļķošanās.

Jums var rasties arī dažādas alerģiskas reakcijas, piemēram, apsārtums, nieze acīs, ādas izsitumus, erythema multiforme, drudzis, izsitumi, fotosensitivitāte, un drudzis.

Turklāt, dažreiz narkotiku lietošana, var papildināt ar nelabums un vemšana.

Uzglabāšanas nosacījumi Diklo-F

Saskaņā ar instrukcijām, Diklo-F ir jāuzglabā nepieejamā bērniem un jāaizsargā no gaismas, temperatūra nepārsniedz 30 par C, ne vairāk kā 2 gadus.

Pēc pudeles atvēršanas pilieni Diklo-F jālieto par mēnesi.

Яндекс.Метрика