Diflucan

Farmakoloģiskā darbība

 Diflucan
 Diflucan - efektīvs medikaments pret lielāko daļu zināmo sugu rauga un sēnīšu, dermatofīti (ietekmē matus, nagus, un ragveida slānis epidermas) un dimorfisms sēnes spēj attīstīt abu pelējuma un rauga formām.

Aktīvā viela Diflucan - Flukonazols ir veids, lai apspiestu mikroorganismu šūnas sintēzi sterīnu nepieciešami veidošanās šūnu membrānas.

Sakarā ar strauju uzsūkšanos maksimālās koncentrācijas asinīs Diflucan novērota pēc 30-90 minūtēm pēc pieteikuma.

Pusperiods flukonazolu, kas vienāds ar 26-30 stundām, ļauj veikt zāles reizi dienā. Par Diflucan raksturo labu caurlaidību audos un ķermeņa šķidrumos, tāpēc koncentrāciju narkotika bronhu izdalījumos, siekalām, galvas un muguras smadzeņu šķidruma atbilst koncentrācijas asinīs. Lielāks skaits flukonazols tiek uzkrāts raga slānī.

Praktiski nemainīgs Diflucan izvadīti caur nierēm.

Indikācijas

Piešķirt Lietotāju Diflucan iesaka:

 • kriptokokoze tostarp cryptococcal meningītu un infekcijas citās vietās;
 • kriptokokoza recidīvu profilakse pacientiem ar novājinātu imunitāti;
 • vispārēja kandidoze (piena sēnīte bojāt iekšējos orgānus);
 • kandidozi gļotādu;
 • Akūta un recidivējoša maksts kandidoze;
 • dzimumorgānu kandidoze;
 • profilakse sēnīšu infekciju pacientiem ar ļaundabīgu audzēju, kuri Staru terapija un citotoksiska ķīmijterapija var izraisīt attīstību šādu infekciju;
 • Sēnīšu ādas dažādu lokalizācijas (slimības, ko izraisa parazītisko sēņu);
 • Deep endēmiskas mikozes (ar ģeogrāfisko sadalījumu).

Narkotiku Diflucan atsauksmes aprakstīts kā efektīvu narkotiku, lai ārstētu visu šo slimību.

Lietošanas instrukcijas Diflucan

 Diflucan - intravenozi risinājums
 Diflucan tiek ražots kā kapsulas, kas satur 50 mg, 100 mg vai 150 mg flukonazola, pulveris iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai un intravenozo šķīdumu.

Diflucan kapsulas, ko izmanto dažādas devas, kura apjoms ir atkarīgs no smaguma un rakstura slimības. Cryptococcal infekcija, cryptococcal meningīts un invazīva (izplatīties pa visu ķermeni), Candida infekcijas ārstē ar administrēšanu 400 mg flukonazola pirmajā dienā un 200-400 mg uz turpmākiem dienās. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no klīniskās efektivitātes šīs narkotikas.

Diflucan no rauga mutes gļotādas, smaganu, vaigi, mēles, rīkles izmanto 1-2 nedēļu 50-100 mg dienā. Tāpat apstrādā un citas gļotādas Candida infekcijas (izņemot dzimumorgānu kandidozi), tikai ilgums izmantošanas Diflucan šādos gadījumos - 2-4 nedēļas.

Diflucan un rauga, kas ietekmē maksts, tiek piešķirts vienu devu 150 mg. Lai novērstu atkārtošanos maksts kandidozes ir iespējams izmantot vienu kapsulu Diflucan 150 mg reizi mēnesī uz 4-12 mēnešiem. Arī Diflucan 150 mg kapsulas vienu reizi ieteicams iekaisumu dzimumlocekļa galviņa izraisīja sēnītes ģints Candida. Novēršana kandidozes ietver iecelšanu dienas devu ar ātrumu 50-400 mg.

Ar infekcijas ādas un Pityriasis versicolor ieteicams lietot 50 mg flukonazola dienā 2-4 nedēļas, ar sportista pēdas nepieciešama ilgāka ārstēšana - apmēram 6 nedēļas. Arī tad, kad šīs slimības ir iespējamas alternatīvas shēmas: infekcijas ādas iecelts Diflucan 150 mg vienu reizi nedēļā (2-4 reizes), un jo Pityriasis versicolor - 300 mg nedēļā (1-3 reizes).

Kad nagi mikozi Diflucan 150 mg ieteicams lietot vienu reizi nedēļā 3-12 mēnešus nagu nomaiņa pacientam veselīgi. Deep endēmiskas mikozes var ārstēt 2 gadus, saņemot 200-400 mg dienā no Diflucan.

Bērni Diflucan rauga infekcija gļotādu piemērojamo likmi 3 mg flukonazola uz 1 kg ķermeņa masas no bērna. Pirmajā ārstēšanas dienā var pieņemt dubultu devu, lai ātri sasniegtu līdzsvara koncentrāciju. Cryptococcal infekcija un vispārināts kandidoze pārdomāt izmantošana 6-12 mg / kg dienā. Diflucan novēršanai sēnīšu infekciju novājinātu imunitāti bērniem ieteicamā dienas deva 3-12 mg / kg.

Jaundzimušajiem Diflucan tiek piešķirts tādu pašu devu kā vecākiem bērniem, bet citās intervāliem: vecumā divas nedēļas - 1 reizi 3 dienās, vecumā no trīs līdz četras nedēļas - 1 reizi 2 dienās.

Blakusefekts

Kaitīgā ietekme narkotiku Diflucan viedokļos un klīniskajos pētījumos ietver:

 • galvassāpes, reibonis, krampji;
 • slikta dūša, meteorisms, sāpes vēderā, vemšana, dispepsija;
 • toksiskā iedarbība uz aknām, aknu funkcija, dzelte, hepatīts. nekroze hepatocītu;
 • agranulocitoze, neitropēnija, trombocitopēnija, paaugstināts holesterīna līmenis asinīs, hipokaliēmija.

Atsauksmes Diflyukane parādīt tādus blakusefektus, piemēram, nieze, sejas tūska, izsitumi, matu izkrišana, izmaiņas garšas.

Kontrindikācijas

No Diflucan flukonazola lietošana aizliegta neiecietību, kā arī, ņemot terfenadīnu un cisaprīds.

Iecelt Diflucan norādījums nav ieteicams lietot grūtniecības un zīdīšanas periodā, jo dati par drošību narkotiku šajās pacientu kategorijām nav pieejami. Diflucan var ieteikt grūtniecēm tikai uz veselības un aprūpes - ar nosacījumu, izbeigt zīdīšanu.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, Diflucan jāuzglabā temperatūrā, kas nepārsniedz 30 0 C. Derīguma termiņš narkotiku kapsulās un risinājumu intravenozai lietošanai - 5 gadi. Diflucan pulveris suspensijas atzīta par derīgu 3 gadus no ražošanas datuma, un gatavā vircu - 14 dienas.

Яндекс.Метрика