Dopamīns

 Dopamīns formula
 Dopamīna - zāles, kas ietekmē perifērisko nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Dopamīns uzbudina alfa - un betaadrenoretseptory, uzlabot sistēmisko hemodinamikas, izraisot diurētisku (diurētisku efektu).

Mazās devās, zāles iedarbojas uz dopamīna receptoriem, izraisot paplašināšanos zarnu (zarnu), smadzenes, nieres, koronāro kuģiem.

Lielās devās, kas izraisa in dopamīna palielināšanos perifērās kopējā asinsvadu pretestības, sirdsdarbība, kontrakcijas nieru kuģi (var samazināt urīna izvadi un asins plūsmu nierēs)

Produkta veids

Dopamīna tiek ražots koncentrāta formā, lai sagatavotu infūzijas šķīdumu vai kā gala šķīdumu.

Indikācijas

Dopamīns ir hormons efektīvs triecienu valstīs dažādas izcelsmes (sakarā ar tās mazāku ietekmi uz perifēro asinsvadu pretestību, stimulē asins nieres un citus iekšējos orgānus, mazāk hronotropo efektu, hormonu šajās valstīs tiek uzskatīts par piemērotāku nekā kateholamīnu un norepinefrīna), lai uzlabotu hemodinamiku un sirds akūta asinsrites mazspēja, kas izpaužas dažādos patoloģijām.

Lietošanas instrukcijas par dopamīna

 Dopamīns ir hormons
 Dopamīns ir ievadīts intravenozi: 25 vai 200 mg atšķaidīts 125 fondos, vai 400 ml 5% glikozes šķīduma. Sākotnējā likme administrācijas jābūt 1-5mkg uz kilogramu ķermeņa masas (2-11kap 0, 05% šķīdums). Infūzija jāveic visā 2-3ch par 1-4dn. Naktī jūs nevarat ievadīt vairāk nekā 400-800mg.

Kā norādīts instrukcijas dopamīna spēj hypovolemic šoku, kas ir kopā ar strauju kritumu apjoma asins plazmas tiek ievadīts kopā ar vai aizstāj to ar šķīdumu vai asinīm.

Blakus efekti

Ar narkotiku ieviešanu Jāatceras, ka paaugstināts dopamīna var izraisīt vispārēju, vietējo išēmija un negatīva ietekme uz funkcionālo stāvokli sirds muskuli.

Turklāt, sakarā ar lielu devu hormonu Dopamīns var attīstīties tahikardija, aritmija, nieru asinsvadu lūmena sašaurinājums.

Ja spiediens nenoslīdētu, un samazināta urīna izdalīšanās, tad jums ir nepieciešams, lai samazinātu dopamīna - samazināta deva.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar norādījumiem dopamīna medikamentiem ir kontrindicēta gadījumos vairogdziedzera vēzi, virsnieru audzēju, prostatas adenoma, slēgšanas glaukomu, sirds ritma traucējumi.

Яндекс.Метрика