Isoptin

 Isoptin tabletes
 Isoptin - sintētisks antiangināla narkotikas lieto stenokardijas un aritmijas, kā arī, lai pazeminātu asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Isoptin ir hipotensīvo, antiaritmiskiem un antiangināli efektus.

Isoptin saistīts antiaritmisko zāļu grupas IV. Arī, novēršot asinsvadu sašaurināšanos, ka tas tiek izmantots kā profilaktisks aģents galvassāpes.

Ievadot intravenozi, stājas spēkā gandrīz uzreiz, apēdot - 1-2 stundas. Ilgums - 8 stundām vai dienām.

Produkta veids

Isoptin ražots kā kapsulas, dražejas, šķīduma intravenozas injekcijas veidā, un tabletēm.

Šķīdums intravenozai lietošanai ražotas 2 ml ampulās. Katrs flakons satur 5 mg verapamilu hidrohlorīda. 5, 10, 50 ampulas uz kartona kastē.

Tabletes ir pieejamas dažādās devas un iedarbības veids:

Isoptin - Balta apaļa abpusēji izliektas, apvalkotās tabletes, katra tablete satur 40 mg (40 Isoptinum - ar iegravētu "40" vienā pusē) un 80 mg (ar iegravētu "ISOPTIN 80"), aktīvās vielas verapamilu hidrohlorīda. Pārējās sastāvdaļas: magnija stearāts, kalcija hidrogēnfosfāta dihidrāts, mikrokristāliskā celuloze, kroskarmelozes nātrija sāls, koloidāls silīcija dioksīds. 10 gabaliņi blisterī, 2, 10 blisteros kartona; 20 gabaliņi blisterī, 1, 5 blisteri kartona kastē.

Isoptin SR 240 - kapsulovidnye gaiši zaļš tabletes ilgstošas ​​darbības. Katra tablete satur 240 mg aktīvās sastāvdaļas verapamilam hidrohlorīda. Pārējās sastāvdaļas: glikolskābe kalnu vasks, magnija stearāts, povidons K30, mikrokristāliskā celuloze, nātrija algināts, attīrīts ūdens, hinolīna dzeltenais, hipromeloze, makrogols 400, talks, makrogols 6000, titāna dioksīds, indigotin. 10 gabaliņi blisterī, 1, 2, 3, 5, 10 blisteros kartona; 15 gabaliņi blisterī, 5, 10 blisteros kartona; 20 gabaliņi blisterī, 1, 2, 3, 5, 10 blisteros kartona kastītē.

Tuvākais analogs Isoptin - verapamils, kas ir arī ražots tablešu formā, un šķīduma pagatavošanai.

Indikācijas Isoptinum

Saskaņā ar instrukcijām Isoptin izmanto:

 • Hipertensija;
 • Primārā hipertensija ar "mazo" loku asinsriti;
 • Hroniska stabila stenokardija;
 • Stenokardija, kas izraisa spazmas asinsvadu - pastiprināt Princmetala stenokardiju vai variantam;
 • Sinusa tahikardija;
 • Paroksismāla supraventrikulāro tahikardija;
 • Ātriju tahiaritmija;
 • Priekškambaru fibrilācija, kurus pavada tahiaritmijas.

Intravenoza Isoptinum instrukcijas izmantoto hipertensiju krīzi, atjaunot sinusa ritmu paroksismāla supraventrikulāra tahikardija (Wolff-Parkinsona-White un Lown-Ganong-Levine), kā arī lai kontrolētu kambaru likmi priekškambaru fibrilācijas un plandīšanās laikā.

Kontrindikācijas

Isoptin ir vairākas absolūtā un relatīvā kontrindikācijas.

Absolūtās kontrindikācijas ietver:

 • Kardiogēns šoks;
 • Bradikardija-tahikardija sindroms;
 • Komplikācijas akūta miokarda infarkta;
 • Sinuatriālā bloks un AV-bloks 2 un 3 grādiem.

Isoptin ir kontrindicēta instrukcijas par to, kad:

 • Bradikardija frekvencē, kas mazāka par 50 sitieniem minūtē;
 • Sastrēguma sirds mazspēja;
 • Priekškambaru fibrilācija ar WPW sindromu, jo risku kambaru tahikardiju;
 • Sistoliskais asinsspiediens mazāks par 90 mm Hg.
 • AV-blokāde pirmās pakāpes.

Lietošanas instrukcijas Isoptin

 Isoptin intravenoza risinājums
 Isoptin kā injekciju šķīdums tiek izmantots tikai intravenozi.

Ievads tiek veikta lēnām, kontrolējot stāvokli spiediena un EKG vismaz 2 minūtes. Gados vecākiem cilvēkiem laiks no ievadīšanas, tas ir vēlams, lai palielinātu līdz 3 minūtēm. Slow administrācija ievērojami samazina blakusparādību risku. Viena deva ir 5-10 mg. Tā kā nav gaidāmo ietekmi uz zāļu ieviešanu var atkārtot ar tādu pašu devu pusstundu pēc starta.

Tabletes Isoptinum 240 ņemts ēšanas laikā vai tūlīt pēc ēšanas, norīta kopumā un noskalo ar ūdeni. Vidējā dienas deva ir 240-360 mg.

Ārstējot hroniskas stabilas stenokardijas, stenokardija, kas izraisa spazmas asinsvadu, varianta stenokardiju un Princmetāla, Isoptin SR iecelt 240-480 mg dienā. Deva ir sadalīta 2 devās, un kopā ar intervālu 12 stundas.

Ārstējot vieglas hipertensijas Isoptin SR iecelt 240 mg vienā reizē, no rīta. Ja jūs vēlaties lēnu kritumu asinsspiediens, tad sākt ar 120 mg dienā. Ja nepieciešams, palielināt devu, tas jādara biežāk kā reizi divās nedēļās.

Ārstējot paroksismālo supraventrikulāra tahikardija, priekškambaru plandīšanās vai mirgo, Isoptin 240 iecelt 120-240 MG 2 reizes dienā. Novērot intervāls starp devām 12 stundas.

No Isoptinum 240 ilgums nav ierobežots.

Isoptin 40 Inside, 40-80 mg stenokardijas un supraventrikulāru tahikardiju 3 reizes dienā, ar hipertensiju - 2 reizes dienā. Vidējā dienas deva bērniem līdz 5 gadiem - 40-60 mg, no 6 līdz 14 gadiem - 80-360 mg. Devas sadalīta 3-4 pieņemšanām. Bērni līdz 2 gadiem ar aritmiju iecelt 20 mg (poltabletki Isoptinum 40) 2-3 reizes dienā.

Narkotiku efekts tiek uzlabota ar aknu darbības traucējumiem. Tāpēc, aknu ciroze pieteikties Isoptinum 40 piešķirot 40 mg 2-3 reizes dienā. Dienas deva - ne vairāk par 120 mg.

Blakus efekti

Isoptin var izraisīt dažādas blakusparādības: sinkope, bradikardija, galvassāpes, depresija, aizcietējums, slikta dūša, alerģiskas ādas reakcijas, perifēra tūska, sirdsklauves, kolapss, aritmijas, sāpes locītavās un muskuļos, un stenokardiju.

Pārdozēšana Isoptinum parādīja izteiktu asinsspiediena pazemināšanos, šoks un bradikardija. Simptomi ir atkarīgi no devas, vecumu un stāvokli sirds un asinsvadu sistēmu. Tāpat jāpatur prātā, ka veidā ilgstoša Isoptinum aktīvās vielas uzsūcas no gremošanas trakta uz vienu dienu pēc zāļu ieņemšanas.

Uzņemšana Isoptin Isoptin SR 40, un nav ieteicams grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Sagatavojis citām zālēm - analogiem Isoptin. Verapamils ​​hidrohlorīds, ticējumi, Atsupamil, finoptin Vepamil, verapamilu Sopharma, Danistol, Verogalid EP 240 Verakard, Verapabene, verapamils, verapamils, verapamils ​​Ratiopharm (MIVAL), verapamilu hidrohlorīds, verapamils-MIC, verapamils-Verein, Lekoptin, Vero verapamilu, Verom, Kaveri, Falikard, Falikard Long Isoptinum ir analogi ķīmiskais sastāvs un terapeitisko efektu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Isoptin pieejamas ar ārsta recepti. Uzglabāšanas laiks - 3 gadi.

Яндекс.Метрика