Indols 3 carbinol

 Indola 3 carbinol kapsulas
 Indols 3 carbinol - pretaudzēju līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Indols 3 carbinol zāles tika izveidota pēc pētījumiem par tēmu komunikācijas patēriņa augus no krustziežus ģimenes (rāceņi, kāposti, rāceņi, redīsi) un attīstību audzēji dzemdes, krūts, resnās zarnas, prostatas. Tika konstatēts, ka šādas aktīvās vielas, piemēram, indola-3-carbinol, ascorbigen ietverto šiem augiem ir tāpēc spēcīgi vēža aizsargi tika izolēti un izmantotas, lai ražotu preparāta kas kavē audzēju augšanu.

Vērtīgas farmakoloģiskās īpašības narkotiku ir tās spēja mainīt apmaiņu estrogēnu aknās, kavējot vēža šūnu augšanu un bioķīmisko aktivitāti receptoru audzēja šūnās vai epitēlija šūnām, lai palielinātu aktivitāti aknu enzīmi, noņemot toksīnus, neitralizē toksīnus, tai skaitā ir kancerogēnas.

Ir atsauksmes no indola 3 carbinol, kas raksturo to, kā spēcīgs antioksidants un narkotiku aktīvas pret Oncoviruses papillomatosis un izraisa nāvi vēža šūnas.

Atbrīvošana forma narkotiku indola 3 carbinol

Kapsulas.

Indikācijas

 Pretaudzēju līdzeklis indola 3 carbinol
 Narkotiku lieto profilaksei, audzēju ārstēšanai, kuru attīstība ir saistīta ar hormonālo statusu: endometrioze, dzemdes fibroids, mastīts, ļaundabīgi audzēji dzemdes kakla, endometrija hiperplāzijas, LPH.

Spriežot pēc pārskatus par indola 3 carbinol, tas var tikt izmantots, lai ārstētu slimību, ko izraisa cilvēka papilomas vīruss: kārpas, atkārtotu papillomatosis elpceļu, dzimumorgānu papillomatosis, un citi.

Indola 3 carbinol rokasgrāmata ir teikts, ka tas ir ieteicams lietot, ja nepieciešams, notīriet aknas un tie, kuri ir atraduši lieko estrogēnu, ir nosliece uz izskats pappilom, vēzi un tiem, kas jau pagājis anti-vēža ārstēšanu.

Indols 3 carbinol rokasgrāmata: kā izmantot

Lai novērstu šīs slimības pieaugušie iecelt veikt viena kapsula divas p / dienā ēšanas laikā. Profilaktiskā kurss ilgst 2-3 mēnešus.

Kad dzemdes vēzis, prostatas adenoma, endometrioze, dzemdes kakla displāziju, mastopathy lietot 2 kapsulas divas p / dienā sešus mēnešus.

Kad HPV infekciju lietot 2 kapsulas divas p / dienā 3 mēnešus.

Blakus efekti

Nav nopietnas blakusparādības reģistrē ārstēšanu ar narkotiku laikā. Ja Jums ir paaugstināta jutība pret sastāvdaļām, var sākties alerģija.

Kontrindikācijas indole 3 carbinol

Indole ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība, kombinācijā ar zālēm, kas samazina skābumu kuņģa sulas, zīdošām un grūtniecēm.

Яндекс.Метрика