Iricar

 Iricar krēms
 Iricar pieder homeopātisko grupu, kas tiek izmantoti dažādās iekaisuma slimību ādas, kopā ar niezi.

Farmakoloģiskās iedarbības Iricar

Kā homeopātiskā Iricar plaši izmanto ādas iekaisumu. Aktīvās sastāvdaļas formulēšanā ir saponīni, alkaloīdi, flavonoīdus, miecvielas, fitosterīni.

Ir Iricar viedokļi ekspertu apstiprināt šo faktu, labs pretiekaisuma iedarbība. Tas ir saistīts ar samazinātu aktivitāti fermentu 5-lipoksigenâzes un ciklooksigenāzes, un traucē sintēzi leikotriēniem, tromboksāna, arahidonskābes, prostaglandīnu, un saistīšanās brīvajiem radikāļiem. Jāpiezīmē, un rīcība narkotiku, kas palīdz mazināt niezi.

Sakarā ar ūdens bāzes emulsija krējuma optimizē attiecības starp iegūto lipīdu filmu un ūdens ietekmi, kas būtiski veicina to hidratācijas stratum corneum, pat neizmantojot okluzīva pārsēja.

Produkta veids

Iricar ir divas zāļu formas ir:

  • krēms ar vieglu aromātu un kam ir dzeltenā krāsā, kas tiek īstenota 50 gramu alumīnija caurules;
  • Iricar viendabīga ziede ar gaiši dzeltenā krāsā, arī pārdod aptiekās 50 gramu alumīnija caurules.

Indikācijas Iricar

Krēms un ziede Iricar paredzēts, lai ārstētu slimības, kas saistītas ar niezi:

  • ekzēma;
  • atopiskais dermatīts;
  • dermatīts;
  • atopiskais dermatīts;
  • ādas reakcijas uz kukaiņu kodumiem (šajā kompleksā terapijā).

Kontrindikācijas

Krēms un ziede Iricar kontrindicēta bērniem, kuri nav sasnieguši 1 gads, kā arī cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret jebkuru preparāta sastāvdaļu.

Aizliegts izmantot narkotiku un laktācijas un grūsnības, bet ārsts tomēr var pieļaut izņēmumu, ja sagaidāmais ieguvums mātei ir daudz lielāks kaitējums, ka zāles var dot auglim / bērnu.

Instrukcijas Iricar: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām Iricar, narkotiku ārstēšanai bērniem pēc 1 gada un pieaugušajiem.

Lai iegūtu visefektīvāko ārstēšanu ziedes jāpiemēro trīs reizes dienā plānā slānī uz bojātās ādas, maigi berzes.  Iricar ziede

Narkotiku Iricar var izmantot ilgu laiku, bet pasliktināšanos viņa iecelšanu jāpārtrauc un nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.

Blakusefekts

Analizējot atsauksmes Iricar, var atzīmēt, ka narkotiku lietošana dažkārt var pievieno alerģiskas ādas reakcijas, kas notiek no ziedes vai krēma sastāvdaļas.

Nosacījumi un noteikumi

Saskaņā ar instrukcijām, Iricar jāuzglabā temperatūrā 0-25 ° C bērniem nepieejamā vietā.

Cream Iricar iet vairāk nekā 3 gadi (pēc atvēršanas caurules samazina uzglabāšanas laiku līdz 6 mēnešiem), kā ziedi - 5 gadi.

Яндекс.Метрика