Arutimol

 Arutimol 0, 5%

Tas attiecas uz grupu Arutimol pretglaukomas zāļu, neselektīvu β-adrenoreceptoru blokatori. Pieejams 0, 25 un 0%, 5% eyedrops. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - timolols.

Farmakoloģiskā darbība

Eyedrops Arutimol samazina acs iekšējo spiedienu. Farmakoloģiskā iedarbība zāļu tiek panākts, samazinot un uzlabojot aizplūšanu ūdens humora sekrēciju.

Eyedrops Arutimol paredzēts lokālai lietošanai, bet sakarā ar to, ka medikaments ir uzsūcas caur gļotādu acs membrānas var kopējais efekts ir redzams ar β-adrenoreceptoru blokatoriem.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku timolola, samazinot acu spiedienu, nav negatīvas ietekmes uz zīlītes diametrs un izmitināšanu.

Indikācijas Arutimola

Saskaņā ar instrukcijām Arutimolu, lietošanas indikācijas šīs narkotikas, ir:

- Hroniskas glaukoma;

- Okulāru hipertensiju;

- Glaukoma kad afakija;

- Nepilngadīgo glaukoma, nepastāvot ietekmi citu ārstēšanu.

Dozēšanas un administrēšana Arutimola

Acu pilieni Arutimol ir ūdens un gaisa necaurlaidīgs flakonchike. Pirms pirmās lietošanas narkotikas ir nepieciešams pagriezt vāciņu pulksteņrādītāja kustības virzienā smaile, kas ir pa vidu, caurdurtās pilinātāju flakonā. Pēc tam atgriezties uzgali un tā sākotnējā pozīcijā (rotē pretējā virzienā).

Acu pilieni Arutimol ir jāiepilina konjunktīvas maisiņā. Lai to izdarītu, noliekt galvu atpakaļ un skatīties uz augšu, velciet plakstiņu roku, maigi nospiediet pudeli un pilēšanas pilieni uz konjunktīvas. Jāatceras, ka mala flakona nedrīkst nonākt saskarē ar acīm. Pēc iepilināšanas jums ir nepieciešams nospiest iekšējo stūrī acs, lai izvairītos no šo narkotiku asaru kanālā un tās izplatīšanos visā organismā.

 Arutimol 0, 25%
 Saskaņā ar instrukcijām Arutimolu, narkomānijas ārstēšanas pietiekami ilgi. Devas samazināšana vai ārstēšana ir iespējama tikai pēc iepriekšējas ārstu tikšanās.

Pieaugušajiem un bērniem deva ir viens piliens no 0, 25% šķīdumu divreiz dienā slimajā acī. Pēc ilgstoša spiediena samazinot acu pilieni Arutimol turpinās apglabāt vienu pilienu dienā.

Ja ārstēšana nav vēlamais rezultāts, tad pāreja uz 0, 5% krituma Arutimola.

Kontrindikācijas Arutimola

- Paaugstināta jutība pret timololu;

- Bronhu hiperreaktivitāte;

- Bronhiālā astma;

- Hroniska obstruktīva plaušu slimība, smaga;

- Sirds mazspēja;

- Bradikardija;

- Alerģiskais rinīts;

- Kardiogēns šoks;

- Radzenes distrofiski sakāvi.

Blakusparādības pēc pieteikšanās Arutimola

Norādījumus, lai Arutimolu uzskaitītas blakusparādības:

- Orgāni redzes: redzes traucējumi, sausa acs, keratīts, blefarīts, konjunktivīts;

- Elpceļu: pacientiem ar bronhiālo astmu var attīstīt bronhu spazmas un elpas trūkums;

- Āda: izsitumi, nātrene;

- Sirds un asinsvadu: pacientiem ar sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, var attīstīties insults, aritmija, smadzeņu išēmija, ģībonis, sirds mazspēja, tahikardija, bradikardija.

- Centrālās nervu sistēmas: slikta dūša, vājums, depresija, reibonis, galvassāpes.

Biežas blakusparādības narkotiku ir biežāk bērniem.

Turpmākie norādījumi

Ārstējot Arutimolom jāuzrauga acs iekšējo spiedienu un regulāri pārbaudīt radzeni.

Piesardzīgi jālieto, ja acu pilieni Arutimol asinsrites smadzenēs. Ja ir samazinājies smadzeņu asins plūsmu, jums ir pārtraukt izmantot produktu un meklēt citu ārstēšanu.

Palīgviela benzalkonija hlorīds, kas ir pilieni, var izraisīt acu kairinājumu. Tā kā narkotiku Jāizvairās ar kontaktlēcām. Pirms pieteikšanās Arutimola kontaktlēcas ir jāizņem un nodot tos 15 minūtes pēc iepilināšanas.

Narkotiku lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām, Arutimol ir kontrindicēts grūtniecības un zīdīšanas laikā. Iecelšana Arutimola pirms dzimšanas var izraisīt hipoglikēmija (samazinājums cukura līmeni asinīs), bradikardija (samazināts sirdsdarbība), jaundzimušā asfiksija (elpošanas nomākumu jaundzimušajam).

Ārstēšanas laikā jāizvairās no darba ar bīstamām iekārtām un braukšanas transportlīdzekļiem.

Uzglabāšanas nosacījumi

Pudele acu pilienu Arutimol jāuzglabā tumšā vietā pie temperatūras 25 grādi. Iesākti flakoni jālieto ne vairāk kā sešas nedēļas.

Яндекс.Метрика