Acyclovir

 Acyclovir ziede

Aciklovīrs pieder pie grupas preparāts, kam piemīt pretvīrusu aktivitāte.

Farmakoloģiskā darbība

Tas attiecas uz grupu par pretvīrusu zālēm. Pietiek ar to faktiski uz herpes simplex vīruss (ādas un gļotādu) un herpes zoster (vīrusu infekciju CNS un PNS pārsteidzoša ar kūsājošs izsitumiem pa nerviem).

Acyclovir palīdz apturēt vīrusu replikācijas.

Aciklovīrs absorbcija notiek daļēji par apmēram 20%. Acyclovir pussabrukšanas no organisma, ir trīs stundas. Izvadīts no organisma caur nierēm.

Indikācijas Acyclovir

No aciklovīrs izmantošana herpes palīdz apturēt rašanos jaunu slimības, samazina viņas ādas izplatību un iespēju komplikācijas, paātrina veidošanos garoza. Kad herpes zoster aciklovīrs mazina sāpes.

Saskaņā ar instrukcijām, aciklovīrs tiek ievadīts intravenozi pie Herpes simplex imūno apdraudēta, ar smagām dzimumorgānu infekcijām, kuras izraisa herpes simplex infekcijas, kuras izraisa herpes zoster vīruss. Acyclovir izmanto arī, lai izvairītos no infekcijas, ko izraisa herpes simplex vīruss, pārkāpjot imūnsistēmas (ķīmijterapija, orgānu transplantācija).

Saskaņā ar instrukcijām, Acyclovir ir imūnstimulējošā ietekme, kas, stiprinot imūnsistēmu un aktivizē organisma aizsargspējas.

Norādījumi par lietošanu un devu acikloviru

Saskaņā ar instrukcijām, Acyclovir ir parakstītas mutiski, intravenozi un kā aktuālu (krēmu un ziedes aciklovīrs).

 Acyclovir tablete
 Acyclovir tabletes izmanto infekciju, ko izraisa herpes simplex vīruss, kā arī lai novērstu šīs slimības pacientiem ar pavājinātu imūnsistēmu. Acyclovir tabletēm, ko lieto un pacientiem ar herpes zoster. Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem un pieaugušajiem ar herpes simplex iecelt 1 tablete aciklovīrs 5 reizes dienā, ar jostas roze - 4 tabletes 5 reizes dienā. Infekcijas profilaksei vajadzētu lietot 1 tableti aciklovīrs 4 reizes dienā.

Bērni līdz divu gadu pusē noteikto devu, kas ir paredzēta pieaugušajiem. Iecelt Acyclovir jaundzimušo nav ieteicama. Ārstēšanas ar aciklovīrs vidēji 5 dienas, ar jostas rozi Protams ieteicams narkotiku vēl 3 dienas pēc atveseļošanās.

Intravenoza aciklovīrs ir parakstītas pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, devā 5 mg uz kilogramu ķermeņa svara trīs reizes dienā ik pēc 8 stundām. Kad šindeļi ar traucētu imūno sistēmu aciklovīrs deva intravenozas 10 mg uz kg ik pēc 8 stundām. Bērni no trīs mēnešiem līdz 12 gadiem aciklovīrs intravenozi devā 5 mg / kg.

Intravenozai lietošanai aciklovīrs šķiršanās. Aciklovīrs ampula (250 ml) tika izšķīdināts 10 ml nātrija hlorīda, 0, 9% vai šķīdinātājs.

Saskaņā ar instrukcijām, Acyclovir var ievadīt injekciju veidā ir ļoti lēni (stundas laikā), vai piemērot pilinātāju, lai iegūtā šķīduma jāatšķaida ar 50 ml šķīdinātāja.

Pārkāpuma gadījumā nieru ekskrēcijas funkciju un veciem cilvēkiem deva jāsamazina.

Acu ziede Acyclovir tiek izmantots radzenes iekaisums, ko izraisa herpes simplex vīruss (herpes keratīts). Acyclovir ziede ir jāparedz konjunktīvas maisiņā piecas reizes dienā ik pēc 4 stundām. Ārstēšanas ar ziedes aciklovīrs ilgums ir apmēram 7-10 dienas. Acyclovir ziede jālieto pat 3 dienas pēc pazušanas simptomu.

Acyclovir krēmu lieto uz ādas un gļotādām, kurus skārusi herpes simplex vīruss (uz lūpām, dzimumorgāniem). Saskaņā ar instrukcijām, aciklovīrs kā krēmu uzklāj uz virsmas 5 reizes dienā ārstēšana ir no 5 līdz 10 dienām, atkarībā no slimības smaguma pakāpes.

Blakus efekti

Saskaņā ar Instrukciju aciklovīrs, narkotikas bija labi panesamas.

Ja norīšana tabletes aciklovīrs var attīstīties blakusparādības, piemēram, galvassāpes, caureja, slikta dūša, vemšana, alerģijas, nogurums.

Ievadot intravenozi, un ja ņem tablešu formā ar pārbaudēs var novērot augstu saturu urīnvielas un kreatinīna un bilirubīna serumā. To var novērot aknu enzīmu paaugstināšanās.

Kad subkutāni Acyclovir var attīstīties vietējā reakcija.

Kontrindikācijas

Kontrindikācija aciklovīrs, ir neiecietība sastāvdaļu.

Dati par aciklovīrs grūtniecības un zīdīšanas laikā nav pilnībā izprasta.

Яндекс.Метрика