Advil

Advil - zāles, ko lieto, lai mazinātu sāpes iekaisumu laikā. Medicīnas pārskatīšana Advil ir teikts, ka šīs zāles ir ļoti populārs ar patērētājiem, jo ​​tā nodrošina efektīvu un ātru atvieglojumu no sāpēm. Advil ražots tablešu formā, apvalkotas, it kā pilienu un taisnās zarnas supozitoriju. Ibuprofēns - galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība narkotiku Advil

 Advil - zāles, kas tiek izmantota, lai samazinātu sāpes ar iekaisumu
 Narkotiku Advil ir pretiekaisuma, pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. Pretsāpju efekts narkotikas ir visizteiktākā sajūta sāpes, kas saistītas ar iekaisuma procesiem.

Indikācijas Advila

Saskaņā ar instrukcijām Advil var izmantot galvassāpes vai zobu sāpes, kad muskuļu sāpes, muguras sāpes. Zāles var lietot mugurkaula iekaisuma un deģeneratīvām slimībām un locītavu (ieskaitot reimatisku un reimatoīdā artrīta, ankilozējošā spondilīta, osteoartrīta). Instruments tiek piešķirts, lai atvieglotu sāpes mialģija, neiralģija, adneksīta, algodismenoree. Advil tabletes var tikt izmantots, lai ārstētu locītavu sindroma pastiprināšanos, podagras, kā arī psoriātiskā artrīta, tendonītu, išiass, traumatisks iekaisums, muskuļu un mīksto audu.

Advil - lietošanas instrukcijas par narkotiku

Instrukcijas uz Advil ir teicis, ka deva noteikti individuāli. Deva ir atkarīga Advila nozoloģīja slimības un smaguma klīniskajiem simptomiem. Kad tableti Advil rektāli vai iekšpusē vienu devu pieaugušajiem 200 līdz 800 mg. Zāles ieteicams lietot trīs līdz četras reizes dienā.

Ankilozējošais spondilīts, psoriātisko artrītu, osteoartoze - 400-600 mg trīs vai četras reizes diennaktī. Kad algodismenoree - 400 mg trīs vai četras reizes diennaktī.

Bērniem, kas vecāki par 12 gadiem Advil tabletes administrētas sākotnējo devu 150-300 mg trīs reizes dienā, un pēc tam - 100 mg trīs reizes dienā.

Suspensija iekšķīgai lietošanai var dot bērniem, kuri tikai 3 līdz 12 mēnešus pēc receptes (50 mg trīs vai četras reizes dienā). Bērni no viena līdz trim gadiem ir noteikta 100 mg trīs reizes dienā, nozīmē. Bērni no četriem līdz sešiem gadiem, noteikti 150 mg Advila trīs reizes dienā. Bērni 7-9 gadiem būtu jāņem 200 mg narkotiku trīs reizes dienā bērniem 10-12 gadi - 300 mg trīs reizes dienā.

Ar drudža sindroms pēc imunizācijas jādod 50 mg Advila bērnu. Ja nepieciešams, pēc sešu stundu laikā pēc atkārtota tādā pašā devā. Maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 100 mg.

Augstā temperatūrā, bērniem vecumā no 3-9 mēnešiem, var ievadīt vienā svecīte trīs reizes dienā, ik pēc astoņām stundām (ne vairāk kā 180 mg dienā). Bērni vecumā no deviņiem mēnešiem līdz diviem gadiem var ievadīt viena svecīte četras reizes dienā, ik pēc sešām stundām.

Kad Pēcvakcinācijas drudzis bērniem no trīs mēnešiem līdz gadam, ir nepieciešams ieviest svecīte Advila, bērniem, kuri vecāki par vienu gadu, ir atļauts ievadīt citu svecīte sešas stundas. Narkotiku ilgums, kad sāpju sindroms - ne vairāk kā piecas dienas pie drudzis - ne vairāk kā trīs dienas.

Kontrindikācijas Advila

Instrukcijas uz Advil ir teikts, ka zāles nedrīkst lietot čūlainais-erozijas bojājumiem, kuņģa-zarnu trakta akūtās fāzes, par redzes nerva slimības, ar "aspirīnu triāde", kā arī pārkāpjot asinsradi, izteiktas aknu darbības traucējumiem un / vai nieru slimība, kad paaugstināta jutība pret ibuprofēnu.

Blakusparādības Advila

 Advil ražots tablešu formā, apvalkotas, it kā pilienu ar taisnās zarnas svecīte zāļu formas
 Pārskatot Advil ir teikts, ka ilgstoša lietošana rīku ārstēšanā var parādīties reibonis, galvassāpes, neskaidra redze, miega vai nieru funkciju.

Dažas atsauksmes par Advil ir teikts, ka pacientiem ar autoimūnām slimībām, ar ilgtermiņa šīs narkotikas lietošanu, var attīstīties aseptisku meningītu.

Ārīgi lietojamie Advila iespējamo tirpšanu vai dedzināšana, ādas apsārtums. Dažiem pacientiem, ja to lieto, lai ārstētu Advila sajūtu diskomfortu šajā pakrūtē reģionā, caureja, vemšana, slikta dūša.

Mijiedarbība ar citām zālēm Advila

Saskaņā ar instrukcijām Advil uzlabo efektu antihipertensīviem līdzekļiem (beta blokatori, AKE inhibitori), diurētiskie līdzekļi (hidrohlortiazīda, furosemīdu). Advil uzlabo antikoagulantu iedarbību. Vienlaicīga lietošana varfarīna var izraisīt mikroskopiskā hematūrija, hematoma. Kombinēta izmantošana litija karbonāta palielina litija koncentrācija ir asins plazmā. Sākotnējā absorbcija ibuprofēna tiek palielināts, kamēr to lietojuma Advila ar magnija hidroksīdu.

Brīdinājumi

Jāpiemēro piesardzīgs, Advil saistītu nieru un aknu slimības, hroniska sirds mazspēja, ar dispepsijas simptomiem pirms ārstēšanas, pēc operācijām. Nelietojiet zāles lokāli skartajiem ādas laukumiem.

Uzglabāšanas nosacījumi Advila

Advil jāuzglabā temperatūrā līdz 25 ° C, sargāt no saules vietas. Derīguma termiņš - 36 mēneši.

Яндекс.Метрика