AERIUS

AERIUS - antialerģiska  Iepakošanas AERIUS
 sagatavošana, histamīna H1-receptoru.

Zāles iesniegts formā apļveida tabletes, kas pārklātas zilā apvalkā, caurspīdīgu apelsīnu sīrupu.

Aktīvā viela AERIUS-Desloratadīns. Palīgmateriāli sastāvdaļas tabletok- mikrokristāliskā celuloze, kalcija gidrofosfatadigidrat, kukurūzas ciete, talks.

Palīgvielas Erius sīrups, sorbitols, propilēnglikols, bezūdens citronskābe, nātrija benzoāts, nātrija citrāta dihidrāts, dinatriyaedetat aromatizētājs numuru 15864, saharoze, krāsvielu, attīrīts ūdens.

Farmakoloģiskā darbība

AERIUS ir antihistamīna - narkotikas pārvadā blokādi histamīna receptoriem organismā, kas noved pie inhibīciju alerģiskas reakcijas. Aktīvā viela AERIUS selektīvi iedarbojas uz neirotransmiteru ietekmē pūšļu-sastrēguma reakciju uz ādas, nieze, utt, neiespiežas hematoencefālisko barjeru. Pētījumi ir pierādījuši, ka izmantošana AERIUS spēj nomākt organisma reakciju šādi:

  • Ražošana proinflammatory chemokines un citokīniem;
  • No eozinofīla granulocītu un chemotaxis saķere;
  • IgE atkarīgā atbrīvošanu histamīna, prostaglandīnu D2 un leikotriēna C4;
  • Palielināts adhesiveness P-selektīna;
  • Akūtas bronhospazmaatopicheskogo rakstura attīstība (eksperimentos iesaistot dzīvniekus).

Zāles ir antipruritic, anti-alerģiskas un protivoekssudativnoe darbības kavē izskatu un vieglāk alerģiskām reakcijām. AERIUS efektīvi mazina spazmas gludās muskulatūras un novērš rašanos tūskas.

Atsauksmes par AERIUS neteiktu rašanos sedatīvu (intensitātes) efektu. Turklāt, klīniskie pētījumi liecina, ka, ņemot vērā Erius devu 20 mg / dienā 2 nedēļas, nav būtiskas ietekmes uz sirds un asinsvadu sistēmu. Atšķirībā no citiem antihistamīniem Erius efektivitāte neietekmē izmantot taukainu maltīti vai greipfrūtu sulu.

Indikācijas AERIUS

Saskaņā ar instrukcijām Erius kas ir efektīvi pret slimībām, piemēram,:

  • Alerģiskais rinīts (tostarp intermitējošu un noturīgas);
  • Siena drudzis, kas paredzēta ātrai atvieglojumu (izvešana no sāpīgu parādību), nieze acīs, šķaudīšana, acu asarošana, klepus, pietūkums deguna gļotādas, konjunktīvas hiperēmija;
  • Hroniska idiopātiska nātrene.

Kontrindikācijas

Pieteikums AERIUS nevēlamas personas ar paaugstinātu jutību pret desloratadīna, un citas sastāvdaļas ietvaros narkotikas. Tāpat tas nav ieteicams, ņemot AERIUS iedzimtu fruktozes nepanesību, slimību klātbūtni, kas saistītas ar malabsorbciju vai glikozes-galaktozes - klātbūtnes dēļ šo vielu no AERIUS sīrupa sastāvā.

Šobrīd, drošības profils grūtniecēm AERIUS nav iestatīta, tā saņemšana narkotiku sievietēm, gaidot bērnu, nav ieteicams. Klīniski, tā konstatēja, ka aktīvā sastāvdaļa narkotikas nonāk mātes pienā, tāpēc zīdīšanas laikā ņemot AERIUS jāpārtrauc.

Ar rūpīgu izmantošanu AERIUS jālieto pacientiem ar smagu nieru mazspēju.

Blakusparādības AERIUS

Blakus efekti  AERIUS tabletes
 AERIUS un unikāls aktīvi ietver nogurums, sausa mute, galvassāpes, tahikardija, alerģiska reakcija (anafilaktiskais šoks, izsitumi), hepatīts, paaugstināts aknu enzīmu, paaugstināts bilirubīna līmeni asinīs. Atgriezeniskā saite ar AERIUS vienlaikus ņemot narkotikas ar bērniem līdz 2 gadu laikā ir bijuši gadījumi, bezmiegs, caureja un drebuļi.

Dozēšanas AERIUS

Optimālā deva AERIUS instrukcijām pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma ir 5 mg dienā. Tabletes nav ieteicams, lai apspiestu, narkotiku lieto veselas, uzdzerot nedaudz šķidruma. Bērniem deva nekā 2-5 gadiem: 2, 5 ml sīrupa bērniem 6-11 gadu vecumam: 5 ml sīrupa.

Pārdozēt

Gadījumā, kas pārsniedz ieteicamo devu narkotiku īstenot standarta pasākumus izņemšanu desloratadīna no kuņģa un zarnu trakta (aktivēto ogli, kuņģa skalošana) un pavadīt simptomātiska terapija. Zāles netiek izvadīti hemodialīzi. Pētījumā eksperti, pārdozēšana ir 9 reizes uz ķermeņa nav nopietna negatīva ietekme.

AERIUS un analogi narkotiku

AERIUS analogi (narkotikas-aizstājēji) ir narkotikas, piemēram, desloratadīna, Dezloratadinagemisulfat, Lordestin.

Sīkāka informācija

Ēšanas, tajā pašā laikā, pielietojot AERIUS nav par iedarbīgumu narkotiku ir būtiska ietekme.

Saskaņā ar instrukcijām AERIUS arī nerada nelabvēlīgu ietekmi uz cilvēka braukšanu.

Яндекс.Метрика