Aescusan

Aescusan - balstītu narkotiku  Šķīdums iekšķīgai lietošanai Aescusan
 phytocomponents, kuru mērķis ir apkarot venozās apgrozībā pārkāpumus.

Farmakoloģiskās iedarbības Aescusan

Aktīvās sastāvdaļas sastāvu Aescusan atļaut zāļu izmantošanu kā aģents dažādiem traucējumiem asins plūsmu vēnās. Pateicoties zirgkastaņa ekstrakta sagatavošanai saskaņā ar medicīnas atsauksmes par Eskuzane, ir venotonic un antiexudative rīcību. Turklāt saturs ekstraktā ietekmē spēju Aescusan samazināt koncentrāciju lizosomālo enzīmu, kā rezultātā jomā kapilāru sienām samazināties sabrukšanas Mikopolisaharīdi.

Arī Aescusan mazina asinsvadu caurlaidību, kas neļauj filtrēšanas ūdens, elektrolītu un mazu molekulāro svaru proteīnus uz starpšūnu telpā.

Medicīnas atsauksmes par Eskuzane balstoties uz randomizētā krusta un dubultmaskētos pētījumos, norāda samazinājums trans-kapilāru filtrāciju un izteiktu samazināšanos smaguma sajūta, pietūkums, spriedze, nogurums, sāpes un niezi ārstēšanas laikā.

Form atbrīvot Aescusan

Form atbrīvot Aescusan - šķīdumu iekšķīgai lietošanai. Tās krāsa var atšķirties no dzeltenas līdz gaiši brūnai pieļaujamo nokrišņiem un izskatu duļķainība. Risinājums ir raksturīgu smaržu. Galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotikas ir sausais ekstrakts zirgkastaņa.

Narkotiku apjoms tumšā stikla flakonā ir 20 ml. Pudele ir aprīkota ar pilinātāju un iepakota kartona kastē.

Indikācijas Aescusan

Instrukcijas Eskuzanu ieteica narkotiku šāda veida slimības un kaites:

  • Hroniskas post-trombozes vēnu mazspēju un varikozas izcelsmi, kā arī par fona dažādu komplikāciju slimības, ieskaitot slimības, kas ir funkcionāla saistība ar pārkāpumu asinsapgāde;
  • Kad krampji un pietūkums teļš muskuļos;
  • Ja Jums rodas sāpes un smaguma sajūta kājās;
  • Kad hemoroīdi;
  • Kad varikozas vēnas.

Kontrindikācijas

Aescusan nav specifiskas kontrindikācijas. Bailes ir tikai no alerģijām, ko izraisa paaugstināta jutība pret kādu sastāvdaļu formulēšanā. Pirms jums jānodrošina tās trūkums.

Lietošanas instrukcijas Aescusan

Aescusan jāņem trīs reizes dienā, pirms ēšanas, daudzumā no 12-15 pilieni. Pēc narkotiku jāmazgā leju ar nelielu ūdens daudzumu. Ar Instrukciju Eskuzanu terapijas ilgums ir 3 mēneši. Atkārtojiet ārstēšana ir pieļaujama pēc apspriešanās ar ārstu.

Pirms katras lietošanas pudele ir jāsakrata.

Blakus efekti

Parasti,  Tabletes Aescusan
 laikā uzņemšanas Aescusan un analogi blakusparādības narkotiku iespējams. Retos gadījumos var izraisīt kairinājumu kuņģa-zarnu gļotādā.

Brīdinājumi

Eskuzane etanola saturs sasniedz 31%. Šis fakts ir jāņem vērā, piemērojot zāles zīdīšanas laikā.

Nozīmē pieņemams grūtniecības laikā, lai izmantotu, ja pacients tiek diagnosticēta varikozas vēnas un perifēro vēnu tūsku.

Ilgtermiņa uzglabāšana Aescusan spēj radīt veidošanos nogulumu un duļķainības šķīduma. Efektivitāte nav mainījusies.

Aescusan un analogi narkotiku

Starp zālēm, kas ir līdzīga struktūra un darbības veidu ar Eskuzanom, zinu šādi:

  • Tiamīns un Escin;
  • Aestsin;
  • Escin.

Uzglabāšanas nosacījumi

Keep Aescusan jābūt ne vairāk kā 3 gadus piemērotos apstākļos: vietā, kas ir pasargāti no gaismas un prom no bērniem, kur temperatūra nepaceltos virs 25 ° C

Яндекс.Метрика