Aflazin

 Hibiscus ekstrakts - aktīvā viela Aflazina

Aflazin - vitamīns augu izcelsmes (hibiska ekstrakts).

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Aflazina - hibiscus ekstrakts satur organiskās skābes (gibiskovuyu, citronskābe, pyrocatechol, oksiyantarnuyu), vitamīnus, bioflavonoīdi, polisaharīdus, kas ļauj narkotika ir bakteriostatiskas darbības pret daudziem patogēniem urīnceļu infekcijām.

Zāles ir pretiekaisuma, anti-tūska, atbrīvošanas rīcību. No atsauksmēm Aflazine tā zina, ka tas novērš un dizuricheskie izpausmes - sāpīgi un nepatīkamas sajūtas urinācijas laikā, viltus un bieža urinācija.

Produkta veids

Aflazin pieejama kapsulās.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Aflazin indicēts hroniska, akūta urīnceļu infekcijas, bezsimptomu bacteriuria (ieskaitot grūtniecēm), novēršanai urīnceļu akmeņu, un attīstību akūtas urīnceļu infekcijas dažāda rakstura (tostarp pēc intervences rīks).

Lietošanas instrukcijas Aflazina

 Aflazin
 Bērniem, kas vecāki par 12 litriem. un pieaugušajiem paredzēts veikt divos Aflazin lpp. / dienā vienu kapsulu. Bērniem no 6 līdz 12 litriem. Aflazin lai saņemtu norādījumus dod lpp. / Diena un viena kapsula.

Vidējais ārstēšanas ilgums akūta iekaisuma un paasinājumi hroniskas posmā - no 4 līdz 6 nedēļas. Profilaksei Aflazin izmantot no divām līdz četrām nedēļām.

Uzņemšana Aflazina neatkarīgi no ēdienreizēm.

Blakus efekti

Iespējamie alerģiskas reakcijas, jo jums ir paaugstināta jutība Aflazina.

Nebija atsauksmes par Aflazine kas liecina par saindēšanos pēc pārdozēšanas. Zāles var lietot kopā ar antibiotikām un citiem antibakteriāliem līdzekļiem. Turklāt, nav būtiskas sekas mijiedarbības Aflazina ar citām zālēm.

Ir konstatēts, ka aģents neietekmē cilvēka spēju vadīt transporta un sarežģītos mehānismus

Kontrindikācijas

Nepiemēro, ja tur Aflazin jutība Hibiscus ekstraktu un papildu sastāvdaļas narkotiku.

Pirmajā grūtniecības trimestrī Aflazin laikā var lietot tikai ar ārsta recepti. Nākamo trimestrī un laktācijas Aflazina pieteikumā nav nepieciešama īpaša medicīniska uzraudzība laikā.

Яндекс.Метрика