Aflubin

 Aflubin tabletes

Aflubin - ir zāles, kas pieder grupai komplekso homeopātisko preparātu.

Farmakoloģiskā darbība

Aflubin ir pretiekaisuma, pretiekaisuma, pretsāpju iedarbība. Tā atbalsta imūnsistēmu, ietekmējot vietējo imunitāte izpaužas detoksikācijas īpašības. Pieteikums Aflubin palīdz mazināt simptomus un ilgumu intoksikācijas un iekaisumu.

Strādājot uz vietējo imunitāti, normalizē Aflubin aizsargājošo funkciju gļotādas deguna, trahejas un bronhu.

Pieteikums Aflubin paaugstina organisma aizsargspējas ar SARS, gripa, akūtas elpceļu infekcijas, iekaisumi augšējo elpceļu, trahejas un bronhu. Aflubin lieto, lai ārstētu balsta un kustību sistēmas reimatoīdā rakstura slimībām kombinācijā ar citām narkotikām.

Indikācijas Aflubin

Saskaņā ar norādījumiem, Aflubin efektīvs ārstēšanai un profilaksei:

- Gripa;

- Paragripas;

- Elpošanas ceļu slimības infekcijas dabas;

- Reimatisko un iekaisuma procesi, sāpes locītavās (kompleksā ar citām zālēm).

Dozēšanas un administrēšana Aflubin

 Aflubin pilieni
 Saskaņā ar instrukcijām, Aflubin jāņem pusstundu pirms ēšanas vai vienu stundu pēc ēšanas. Aflubin bērniem līdz vienam gadam tiek izmantota tīrā veidā vai pievienot vajadzīgo devu ēdamkaroti ūdens vai pienā. Pirms kā norīt zāles, ir vēlams atlikt šķidrumu mutē vairākas minūtes.

Aflubin bērniem līdz vienam gadam tiek noteikts 1 piliens 3 līdz 8 reizes dienā bērniem vecumā no viena gada līdz 12 gadiem - pieciem pilieniem, ar divpadsmit bērniem un pieaugušajiem - 10 pilieni Aflubin no 3 līdz 8 reizes dienā. Ārstēšana aflubin ir no 5 līdz 10 dienām.

Par Aflubin profilaktisko terapiju bērniem līdz viena gada, ir noteikts veikt 1 piliens 2 reizes dienā bērniem no viena gada līdz 12 gadiem - 5 pilienus 2 reizes dienā, pieaugušajiem un pusaudžiem, kas vecāki par 12 gadiem - 10 pilieniem 2 reizes dienā. Profilaktiskā kurss jātur trīs nedēļu laikā.

Avārijas novēršanai vīrusu slimību pilieni Aflubin veikt to pašu devu, bet ilgums uzņemšanas ir divas dienas.

Kad iekaisums muskuļu un skeleta reimatoīdais raksturs, pavada sāpes locītavās, pilieni Aflubin ordinēt gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Saskaņā ar instrukcijām, Aflubin bērniem līdz 12 gadiem, ir jāņem devā 5 pilieni, ar divpadsmit pusaudžiem un pieaugušajiem - 10 pilienus. Pirmajās divās dienās slimības pilieni Aflubin izmanto no 3 līdz 8 reizes dienā, laikā Nākamajās dienās - līdz 3 reizes. Aflubin ārstēšanas kursa ir viens mēnesis.

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām, Aflubin labi panes, blakusparādības par iespējamu pārmērīgu siekalošanos.

Kontrindikācijas Aflubin

Kontrindikācijas Aflubin ir alerģiska reakcija uz komponentu Aflubin.

Uzglabāšanas nosacījumi

Pilieni Aflubin jāuzglabā tumšā vietā temperatūrā, kas nav augstāka par 25 grādiem, vietās, kas ir pieejami bērniem, un ja nav elektromagnētiskais starojums. Jāpatur prātā, ka sakarā ar klātbūtni dabas augu sastāvdaļas sastāvu var izgulsnēties kas neietekmē kvalitāti un farmakoloģiskās īpašības Aflubin. Derīguma termiņš narkotiku aizzīmogotā flakonā uz 5 gadiem.

Яндекс.Метрика