Afobazol

 Afobazol

Afobazol - attiecas uz zāļu grupai aksiolitikov (zāles, kas samazina trauksmi). Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - afobazol.

Farmakoloģiskā darbība

Afobazol attiecas uz nomierinoša zālēm, kas samazina trauksmi. Pieteikums Afobazol nerada atkarību no narkotikām, pat ja relatīvi garš saņemšanu. Zāles nav negatīvas ietekmes uz atmiņu un koncentrāciju, tas nesamazina muskuļu tonuss, kas ir apstiprināta ar atsauksmes par afobazole. Saņemot Afobazol nav novērota atcelšanu, ti pēkšņi pārtraukt zāļu neattīsta pasliktināšanos pacienta stāvokļa.

Saskaņā ar instrukcijām, Afobazol ir divkāršs rīcību: mazina nemieru un ir vieglas stimulāciju. Samazināšana trauksme un nervu spriedzi rada uzlabošanos gan garīgo un fizisko stāvokli pacients. Šīs narkotikas, kuras mērķis ir samazināt nemiers rīcība novērš simptomus (muskuļu, elpošanas, sirds un asinsvadu, kuņģa-zarnu trakta), kas ir sastopamas somatiskām traucējumiem. Tas arī samazina frekvenci veģetatīvo traucējumu (svīšana, sausa mute, reibonis).

Narkotiku lietošana uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spējas, ko apstiprināja pozitīvās atsauksmes par afobazole.

Pozitīva dinamika vērojama valstī 5-7 dienu laikā pēc saņemšanas narkotikas. Maksimālais efekts pēc 3-4 nedēļām un saglabāta vēl vienu vai divas nedēļas, atkarībā no vielmaiņas pacienta stāvokli. Afobazol labi tas palīdz pacientiem, kuri ir norūpējušies par neuzticēšanos, palielinot neaizsargātību, emocionālo nestabilitāti, nedrošību. Labs efekts zāļu apliecina pozitīvas atsauksmes par afobazole.

Saskaņā ar instrukcijām, Afobazol labi uzsūcas un gremošanas traktu, ir augsta saistība ar plazmas proteīniem. Narkotiku pietiekami ātri izvadīts no organisma, kas samazina iespējamību pārdozēšanas Afobazol.

Indikācijas Afobazol

Pieteikums Afobazol lietderīgi šādos gadījumos:

 Afobazol parakstītas trauksme
 - Trauksme: neirastēnija, regulēšana traucējumi, vispārējā trauksme;

- Somatisko slimību: kairinātu zarnu sindroms, astma, išēmija, hipertensija, aritmija, sistēmiskā sarkanā vilkēde;

- Vēzis un dermatoloģiskas slimības (norāde);

- Miega traucējumi;

- Cardiopsychoneurosis;

- Premenstrual sindroms;

- Alkohola abstinences sindroms;

- Lai atvieglotu stāvokli, ja neveiksmes cigaretes.

Dozēšanas un administrēšana Afobazol

Saskaņā ar instrukcijām afobazole, narkotiku lieto iekšķīgi, vēlams pēc ēšanas.

Deva Afobazol izvēlēts individuāli atkarībā no pārkāpuma smaguma un slimības gaitu. Pēc sākotnējā posmā ārstēšanas Afobazol deva ir 10 mg deva, dienas deva - 30 mg. Saskaņā ar liecību, lietošana Afobazol var palielināt līdz 60 mg \ dienā. Ārstēšanas kurss ir 2-4 nedēļas afobazole, ja nepieciešams, ārsts var pagarināt ārstēšanu līdz 3 mēnešiem vai iecelt otro kursu pēc noteikta laika.

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām, Afobazol var būt šādas blakusparādības:

- Alerģija;

- Caureja (caureja);

- Slikta dūša;

- Vemšana.

Kontrindikācijas Afobazol

Kontrindikācijas Afobazol ir:

- 18 gadu vecumam;

- Grūtniecība;

- Zīdīšana;

- Neiecietība komponentu Afobazol;

- Hypolactasia (laktozes nepanesamība).

Afobazol un alkohols

Afobazol nepalielina narkotiska iedarbība alkohola, tāpēc saņemot Afobazol alkohola narkotikas nebūs izraisīt saindēšanos. Bet ņemt alkoholu ārstēšanas joprojām nav vērts laikā, jo jūs varat samazināt vai anulēt terapijas ietekme afobazole.

Darbības alkohola un Afobazol centrālās nervu sistēmas princips ir atšķirīgs, tāpēc devu alkohola un Afobazol laiku var samazināt vai pilnībā likvidēt pozitīvo efektu saņemšanas Afobazol. Tas ir saistīts ar to, ka spirts inhibē funkciju nervu sistēmas, un Afobazol pretēji, aktivizē.

Alkohola kombinācija un Afobazol ārstēšana hormonālo traucējumu sievietēm nav hello to pozitīvu rezultātu.

Яндекс.Метрика