Aktivētā ogle

 Aktivētā ogle
 Aktivētā ogle - enterosorbiruyuschee nozīmē.

Farmakoloģiskā darbība

Aktivētā ogle - ir oglekļa augu vai dzīvnieku izcelsmes veikta īpaša apstrāde un ļoti spēcīga adsorbents, absorbējošas alkaloīdi no dabiskās vai sintētiskās izcelsmes, gāzes, toksīni, dzīvnieku, baktēriju, augu, indes, glikozīdi, hipnotiska narkotikas, smagie metāli, fenola atvasinājumi, ciānūdeņražskābe skābes, sulfonamīdiem.

Mērens adsorbējas rīcība ir aktivētā ogle saistībā ar sārmiem un skābēm.

Spriežot pēc atsauksmēm, aktivētās ogles ir arī pretcaurejas un detoksikācijas efekts.

Augsta efektivitāte novērota hemoperfūzija laikā saindēšanās gadījumos teofilīna glyutatimidom, barbiturātus.

Produkta veids

Atbrīvojot aģents granulās, kapsulas, tabletes, pastas un pulveri.

Lietošanas indikācijas aktivēto ogli

Aktivētā ogle take meteorisms, dispepsija, pārmērīgs sekrēciju gļotas un kuņģa sulas, lai apturētu procesus fermentācijas un pūšanas gremošanas traktā.

Instrukcijas par aktivēto ogli arī norādīja, ka tas ir efektīvs saindēšanās glikozīdus, pārtiku, alkaloīdus, sāļi smago metālu, ķīmisko vielu un farmācijas, jo apdegums slimības stadijā un septisko asins saindēšanās, dizentēriju un salmonelozi, akūtu un hronisku hepatītu, astmas bronhu, gastrīts, atopiskais dermatīts, aknu ciroze, hronisks holecistīts, enterokolīts, holetsistopankreatit.

Ir pozitīvas atsauksmes par aktīvās ogles, ko izmanto alerģija, vielmaiņas traucējumi, alkohola izņemšanu, intoksikācijas ar ķīmijterapiju un staru terapiju.

Veikt narkotiku ieteicams gatavojoties endoskopiskās un radioloģiskos izmeklējumos - lai samazinātu gāzes ražošanu zarnās.

Sakarā ar to, ka līdzeklis, izvada toksīnus, aktivētās ogles tiek izmantota ķermeņa masas samazināšanai, bet ne kā neatkarīgs aģents, un kopā ar uzturu: atturas no miltu izstrādājumiem, konfektes, un alkohola.

Kontrindikācijas

Mēs neiesakām izmantot aktivēto ogli čūlas gremošanas traktā, asiņošana no kuņģa-zarnu trakta, paaugstinātu jutību.

Papildus instrukcijām aktivēto ogli tā norādīja, ka zāles nevar ņemt vienlaicīgi ar zālēm, kuru ietekme sākas pēc sūknēšanas.

Lietošanas instrukcija aktivēto ogli

Vai narkotiku iekšā 1-2h. pirms ēšanas vai narkotikām. Vidējā dienas deva 100-200mg līdzekļiem / kg, ņemot to vērā trijos posmos. Ārstēšana ilgst 3-14dn caur 14.d. to var atkārtot.

Kad saindēšanās aktīvo ogli, lai saņemtu norādījumus par ņemot 20-30g - pulveris atšķaidīt ar 100-150ml ūdens. Akūtas saindēšanās, lai sāktu veikt kuņģa skalošanu ar piekari pagatavota no 10-20g pulvera, pēc kura pacients noteiktajā ņemt oglēm - 20-30g / dienā.

Meteorisms un dispepsija nozīmē veikt 3-4r / dienā 1-2g uz 3-7dn.

Kad slimības iesaistot rūgšanas un pūšanas pārtikas zarnās, palielinājās piešķiršanu kuņģa sulas, nozīmē pārņemot 1-2ned. Deva ir atkarīga no vecuma: bērniem līdz 7 gv dot 5g ogļu 7-14l bērnus - 7.d nozīmē pieaugušie ņemot noteikto po10g ogles 3 p / dienā.

Spriežot pēc viedokļos par aktīvo ogli, ir divi efektīvi piemērotu tās shēmas, lai attīrītu organismu diētas laikā:

  •  Tabletes aktivēto ogli
 vienu dienu jums ir nepieciešams dzert 10 tabletes. Ogļu piedzēries pirms ēšanas dalītās devās;
  • aktivētā ogle novājēšanu veikt likmi vienai tabletei uz 10 kg svara, pirms ēšanas. Tam nevajadzētu aizņemt vairāk nekā 7 tabletes vienā piegājienā. Ideāls tiek uzskatīta shēma, kurā sāk veikt ne vairāk kā trīs tabletes laikā, pakāpeniski palielinot devu.

Veikt aktīvās ogles novājēšanu desmit dienu kursu, veikt pārtraukumu no 10 dienām, atgriežoties uzturā. Labs efekts tiek novērota pēc turpmākiem tīrīšanas klizmas.

Blakus efekti

Ilgstoša aktivētās ogles var izraisīt: uz vitamīnu trūkumu, sliktu uzturvielu uzsūkšanos no gremošanas trakta. Arī, tas var būt caureja vai aizcietējums, vemšana.

Uz hemoperfūzija izmantojot narkotiku dažos gadījumos laikā, ir asiņošana, hipotermija, trombembolija, hipoglikēmija, Hipokalciēmija, zems asinsspiediens.

Яндекс.Метрика