Aktovegin

 Aktovegin tabletes

Aktovegin attiecas uz grupu narkotiku, kas ietekmē procesus audu vielmaiņu.

Aktīvā viela - brīvs no olbaltumvielu ekstrakta teļu asinīs.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Actovegin palīdz aktivizēt vielmaiņu. Līdz ar to, ka ir pieaugums transporta un uzkrāšanās šūnās skābekļa un glikozes. Sakarā ar darbības Actovegin, pieaug energoresursu šūnas. Kad hipoksija, palielināta enerģijas patēriņu par dziedināšanu un audu atjaunošanos Aktovegin stimulē enerģijas vielmaiņu organismā. Arī izmantošana Actovegin palielina asins cirkulāciju.

Indikācijas Actovegin

Saskaņā ar instrukcijām, Aktovegin noteikts šādos gadījumos:

- Cerebrovaskulāru nepietiekamību;

- Išēmisku insultu;

- Traumatisks smadzeņu traumas;

- Pārkāpums perifērās apgrozībā;

- Angiopātijas;

- Trofikas traucējumiem, kas ir varikozas vēnas apakšējo ekstremitāšu;

- Čūlas dažādu etioloģiju;

- izgulējumu;

- Burns;

- Radiācijas traumas;

- Kaitējums radzenes un sklēras (apdegumiem, čūlas, keratīts, radzenes nobrāzumi lieto kontaktlēcas).

Norādījumi par lietošanu un devu Actovegin

Saskaņā ar instrukcijām, Aktovegin iecelts interjers, aktuāls un parenterāli (apejot kuņģi).

Tabletes Actovegin ievadīts devā 1-2 gabalu 3 reizes dienā. Veikt tableti pirms ēšanas Actovegin nepieciešamību. Tabletes Actovegin nav košļāt un norīt ar nelielu ūdens daudzumu.

 Aktovegin injekcijas
 Actovegin injekciju ievada intravenozi vai intramuskulāri. Sākotnējā deva tiek ievadīta intravenozi vai iekšējai arterially daudzumā 10 vai 20 ml, atkarībā no slimības smaguma pakāpes.

Tad izraudzīties Actovegin injekcijām 5 ml lēni intravenozi vai intramuskulāri reizi dienā.

Intravenozi Aktovegin reizi dienā vai vairākas reizes nedēļā, lai 250 ml šķīduma. Aktovegin pilienu ar ātrumu 2-3 ml / min. Arī izmantot 10, 20 vai 50 ml produkta atšķaidīta 200 vai 300 ml sālsūdens vai glikozes. Ārstēšana Actovegin ir 10-20 injekcijām.

Actovegin injekcijām un intravenozas narkotiku jāveic piesardzīgi, jo iespējamo attīstību alerģisku reakciju līdz anafilaktisko šoku. Kad ievadīts intravenozi Actovegin nepieciešams uzraudzīt rādītājus ūdens un elektrolītu vielmaiņu.

Saskaņā ar instrukcijām, pieteikties Aktovegin un vietējā līmenī.

Gels tiek izmantots, lai ārstētu čūlas un brūces. Kad radiācijas traumas un apdegumus gēls uzklāj uz virsmas plānā kārtā, ārstējot čūlu - bieza un aptver skarto vietu ar ziede komprese Actovegin. Mainot pārsējs vienu reizi nedēļā. Asiņošana čūlas vajadzētu sasiet vairākas reizes dienā.

Pieteikums Actovegin krēms piemērots par dziedināšanu brūces, izgulējumu, kā arī par to, lai nepieļautu radiācijas traumu.

Saskaņā ar instrukcijām, Aktovegin kā ziede piemēro skartajās jomās kārtiņu. Ziedi lieto, lai ārstētu čūlas, brūces, paātrinot sadzīšanu, lai novērstu spiediena čūlas un radiācijas traumām.

Eye Gel Aktovegin piemēro skartajā acī, izspiežot no caurules vienu pilienu želeju. Piesakies Acu želeja 2-3 reizes dienā.

Blakus efekti

Atbilstoši instrukcijas aktovegin, zāles var izraisīt šādas blakusparādības:

- Alerģija (nātrene):

- Svīšana;

- Temperatūras pieaugums;

- Sajūta skriešanās asinīm;

- Nieze ja lokāli;

- Acu asarošana, apsārtums sklēras (izmantojot acu gēlu).

Kontrindikācijas Actovegin

Kontrindikācijas Actovegin ir paaugstināta jutība pret narkotikām.

Aktovegin grūtniecības un zīdīšanas laikā

Indikācijas Actovegin grūtniecības laikā ir fetoplacental nepietiekamība (disfunkcija placentas un tās nespēju nepieciešamo apmaiņu starp augļa un mātes ķermeņa).

Iecelšana Actovegin grūtniecības sakarā ar to, ka bez fetoplacental nepietiekamība ārstēšana noved pie traucējumiem augļa attīstību un augļa hipoksiju laikā. Ņemiet vērā, ka Aktovegin grūtniecības laikā jāordinē piesardzīgi, ievērojot nosacījumu, ka pacientam.

Nav ieteicams Aktovegin zīdīšanas laikā.

Uzglabāšanas nosacījumi

Aktovegin jāuzglabā sausā vietā temperatūrā ne augstāka par 8 grādiem.

Яндекс.Метрика