Alaminol

 Alaminol
 Alaminol - nozīmē antiseptiķis.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās sastāvdaļas Alaminola - glioksāls un alkyldimethylbenzylammonium hlorīds ir aktīvi baktērijas, sēnītes Candida, Mycobacterium tuberculosis, izraisītājiem no akūtas elpceļu infekcijas, vīrusu parenterāla hepatīts, HIV, herpes, rotavīrusa, enterovīruss, poliomielīta vīruss.

Produkta veids

Izgatavošanas Alaminol kā koncentrāts ar zemu smaku spilgti zilā krāsā.

Indikācijas Alaminola

Alaminol atbilstoši lietošanas instrukcijā: dezinfekcijas līdzekļi, ko izmanto medicīniskos nolūkos, lai predsteriliziatsionnoy tīrīšanai endoskopu un pavada instrumentus dezinfekcijai telpu, virsmas, mēbeļu, iekārtu, inventāra, mērces, salvetes, vienreizējās apakšveļa pirms apglabāšanas, pacientu aprūpes preces .

Risinājums Alaminola veiksmīgi izmanto tīrīšanai sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, medicīnas, komunālie sezonas epidēmijas laikā.

Regulāri lietojot Alaminol novērš reproducēšanu sapelējis sēnes dzīvojamo, nedzīvojamo telpu.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas Alaminola nav.

Lietošanas instrukcijas Alaminola

Saskaņā ar instrukcijām Alaminola un izstrādāt vadlīnijas, ir dažādi režīmi dezinfekcijai.

Piesakies antiseptiska ārstēšanai r-ry 1, 1, 5, 3, 5, 8, 10%. Lai izšķīdinātu 1% šķīdumu - lai būtu koncentrēties 10ml 1000ml ūdens; 1, 5% šķīdums - 15 ml līdz 1000 ml ūdens; 3% rastvor- 30ml koncentrāts 1000ml ūdens, uc

1% šķīdumu izmanto dezinfekcijai un profilaksei infekcijas bakteriālas izcelsmes (izņemot tuberkulozi) - tie noslaucīt sanitārās iekārtas, virsmas, pacientu aprūpes priekšmetus, kas izgatavoti no gumijas, stikla, plastmasas, metāla, mērcēšanas piemaisījumu un inficēti sekrēti linu un iekārtām, kuras izmanto tīrīšana.

Risinājums Alaminola 3 un 5% tiek izmantoti tiem pašiem mērķiem kā 1% šķīdums, kā arī virsmas apstrādes, aprūpes preces, gultas veļu, aprīkojuma, inventāra tuberkulozes, kandidozi, kode, vīrusu infekcijām.

Pieteikums Alaminola 5, 8, 10% ir ieteicama dezinfekcijai medicīnas preču bakteriālo, vīrusu, sēnīšu slimību, tostarp Candida un tuberkulozes -, iegremdējot šķīdumā. Ārstēšanai stikla, plastmasas, metāla priekšmetiem un rīkiem, ieskaitot zobārstniecībā. Vaislas Alaminol 8 un 10% ir nepieciešama gumijas produktu pārstrādē.

Par presterilizing tīrīšana (mērcēšanas, mazgāšanas un skalošanas) dezinfekcija medicīniskajām ierīcēm (izņemot endoskopu un papildu instrumentiem), kas izmantots 5 un 8% risinājumus.

 Koncentrāts plus Alaminol
 Par presterilizing tīrīšana (mērcēšanas, mazgāšanas un skalošanas) stingrās, elastīgās endoskopiem, izmantojot šķīdumu 1, 5%.

Par presterilizing tīrīšanu, dezinfekciju zobārstniecības, ķirurģijas instrumenti, ko izmanto ultraskaņas vienībās 8% šķīdums.

Vaislas Alaminol vajadzētu valkāt gumijas cimdus, izvairoties no viņa acis. Konteineri, kuros risinājums tiek veikta, izmantojot dezinfekcijas ar iegremdēšanu, ir aizvērtas. Keep koncentrēts un atšķaida dezinfekcijas jābūt atsevišķi no citām zālēm.

Saskaņā ar instrukciju Alaminola atšķaidīta šķīduma var izmantot atkārtoti visā derīguma vai lai mainītu izskatu (duļķes, izmaiņas krāsu uc). Koncentrēt neatvērtu konteineros uzglabāto 12months, un atšķaidīta šķīduma - ne vairāk kā 10 dienas.

Blakus efekti

Alaminola saskarē ar ādu risinājums izraisot to apsārtumu, kairinājumu. Šajā gadījumā, jārada līdzekļi, nekavējoties jānomazgā no ādas, pret viņu ar kādu nomierinošu krēmu.

Ja jūs nokļūt Alaminola nepieciešams dzert apmēram 500 ml ūdens ar 10 vai 20 tabletes aktīvās ogles.

Gadījumā, ja nonāk saskarē ar acīm Alaminola tie jāmazgā un pilienu sulfatsil nātrija 30% - 1-2kap.

Яндекс.Метрика