Aldara

5% Aldara krēmu uz klīniskās un farmakoloģiskās grupas atsaucas uz imūnomodulatoru aktuāliem.

Aldara: vispārīga informācija

 Aldara krēms klīniskās un farmakoloģiskās grupas atsaucas uz imūnomodulatoru aktuāls
 Aktīvā viela Aldara - imikvimoda - ir faktors, imūnās atbildes reakcijas, sintēze endogēnā interferona induktors. Tādējādi, tieša pretvīrusu aktivitāte vielas nav, jo tas ir modifikators, t.i., inducē citokīnu, it īpaši, uz alfa interferonu un citu audzēju nekrozes faktors.

Aldara krēms - ceļvedis

Saskaņā ar norādījumiem Aldara krēmu lieto, lai ārstētu pacientus ar papilomu (papillomovirusnoy infekcijas), dzimumorgānu kārpas (dzimumorgānu vai dzimumorgānu kārpas), molluscum contagiosum, un bazālo šūnu karcinoma (bazālo šūnu karcinoma). Turklāt, tas ir efektīvs ādas reģenerācijas pacientiem ar aktīniskās (senils) keratoze.

Katrs iepakojums sastāv no Aldara 12 paciņas pa 250 mg; Katra paciņa satur 12 mg imikvimoda 5.

Aldara lieto ārīgi. To piemēro tīras ādas virsmas un berzēja veikls kustības, līdz pilnībā uzsūcas. Tā kā zāles ir zems uzsūktspēja caur ādu, tā nav marķēta pārdozēšana. Vienlaikus lietošana Aldara stājas stingri aizliegta.

Aldara jāpiemēro plānā kārtiņā reizi dienā, trīs reizes nedēļā - katru otro dienu, vēlams visu nakti. Aplikšana ar krēmu zem pārsēja nav ieteicama.

Šie 8-10 stundas, ka zāles tiek likts uz skartajā zonā nedrīkst dušā vai vannā. Pēc šī laika, Aldar vajadzētu noskalot ar siltu ūdeni un ziepēm.

Aldara piemēro izzušanu redzamo slimības simptomus, un ārstēšana nedrīkst pārsniegt četrus mēnešus.

Aldara krēms: atsauksmes un iezīmes pieteikuma

 Aldara krēms tiek izmantots, lai ārstētu pacientu ar papilomas, kārpas, un citi.
 Saskaņā ar daudziem atsauksmēm, Aldara krēms ir efektīvs vairāk nekā 90 procentiem no laika, vai veicina pilnīgu atgūšanu, vai arī būtiski uzlabot pacientu veselību.

Neskatoties uz to, ka Aldara mijiedarbība ar citām zālēm nav pētīta, imikvimoda zems absorbability caur ādu ļauj kombinēt to ar citiem sistēmiskiem narkotikām.

Iecelšanā Aldara grūtniecēm nepieciešams nosvērt iespējamās kaitējumu un ieguvumus narkotiku. Ja nepieciešams, ārstēšana krēms sievietēm zīdīšanas laikā, zīdīšana ir nepieciešams, lai apturētu.

Lietojot Aldara var izraisīt dažādas blakusparādības - vietējo iekaisuma procesiem jomā krēma uzklāšanas, kā arī daži sistēmiskām izpausmēm nervu, gremošanas un citām sistēmām. Klātesot ādas reakcijas krējuma jāmazgā un atsākt ārstēšanu pēc klauvē reaktīvās displejiem. Klātesot sistēmisku reakciju uz Aldar nepieciešams, lai apspriestu situāciju ar savu ārstu.

Tā kā nav datu par lietošanu Aldara bērniem līdz astoņpadsmit gadu vecumam, bērnu vecums ir kontrindikācija par narkotiku lietošanu. Nedrīkst lietot, lai ārstētu pacientus ar individuālu nepanesamību galvenajiem un papildu komponentus, vai pārkāpjot integritāti ādas apstrādes jomā.

Piesakoties Aldara vajadzētu izvairīties no saskarsmes ar narkotikām par veselīgu ādu un gļotādu; gadījumā krējumu būtu hitting mazgāt ar ziepēm un ūdeni. Sekcijas paciņa ir paredzēts vienreizējai lietošanai, un to nevar uzglabāt. Pēc pieteikšanās Aldara rūpīgi jānomazgā ar ziepēm un ūdeni roku.

Ārstējot Aldar nepieciešams, lai mazinātu risku saulē, jo paaugstinātu saules apdegumu.

Яндекс.Метрика