Alerana šampūns

 Alerana šampūns taukainiem matiem
 Alerana šampūns lieto baldness.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā sastāvdaļa šampūna - pinacidils, kas, ja lokāli, lai uzlabotu mikrocirkulāciju, aktivizējiet pāreju matu folikulu augšanas fāzē, lai novērstu negatīvu ietekmi uz androgēnu hormonu matu folikulu, nomāc par 5-alfa-degidrosterona ražošanu izraisa baldness.

Pirmās pazīmes atkārtotas matu augšanu parādīties ne agrāk kā četrus mēnešus pēc sākuma piemērošanas līdzekļiem. Pēc ārstēšanas matu augšana apstājas un vairāk 3-4mes. var atgriezt sākotnējā stāvoklī. Lai novērstu recidīvu ieteicams Alerana šampūnu un citus līdzekļus šīs sērijas vismaz divas reizes gadā.

Paturiet prātā, ka šampūns nav efektīva, ja plikpaurība izraisa nepilnvērtīgs uzturs, matu kopšanas vai blakusparādība medikamentiem.

Atlaidiet formu un šampūns Alerana

Ražot Shampoo plastmasas pudelēs ar ietilpību 200ml.

Papildus šampūns Alerana aktīvā sastāvdaļa papildus satur sastāvdaļas ādas galvas: zirgkastaņa ekstrakts, vērmeles un salvija, ir nomierinoša iedarbība, magoņu sēklu ekstrakts, piešķirot matiem spīdumu un B5 vitamīnu, mitrina galvas ādu.

Indikācijas

Šampūns Alerana lieto, lai apturētu matu izkrišana sievietēm, vīriešiem un atjaunot matu bojāto saskarsme ar seksuālo vīriešu hormona androgēnu (androgēna alopēcija).

Lietošanas instrukcija šampūns matu augšanas Alerana

Šampūns nelielos daudzumos piemēro uz mitriem matiem, masāža skalpa, pārspējot putas aizbrauca uz 1-3min un mazgāt.

 Alerana šampūns vīriešiem
 Spriežot pēc atsauksmēm, Alerana šampūns piemērots ikdienas lietošanai un ir visefektīvākais, ja to izmanto jaunībā, ar ātrumu, kas nepārsniedz 10 cm baldness, klātbūtne uz tā no termināla un vellus matu slimību ārstēšanai, kas nav vairāk kā 10 gadus.

Arī labs efekts tika novērots, lietojot vairākus produktus Alerana, piemēram, šampūnu un balzāmu vai šampūnu un matu laku.

Blakus efekti

Atsauksmes par šampūnu Alerana tā panesamību vairumam pozitīvo. Retos gadījumos nepanesamību var izraisīt lokālu alerģisku reakciju.

Inside nozīmē Alerana jāpiemēro stingri aizliegta un jāapstrādā tikai ar problēmu zonas matu augšanu - lai izvairītos no nevēlamu ķermeņa apmatojuma.

Kontrindikācijas

Šampūns Alerana nevar izmantot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret tā sastāvdaļām.

Nav ieteicams līdzekļus Alerana ar matu izkrišana nezināmas izcelsmes.

Яндекс.Метрика