Alflutop

Alflutop - apvienojumā narkotiku chondroprotector regulē vielmaiņu skrimšļa audos. Atsauksmes Alflutop apstiprina augstu terapeitisko efektivitāti narkotiku. Medikaments atvieglo kustību aparāta aktivitātes bojātās locītavas, palielina savu kustību.  Chondroprotector Alflutop

Struktūra un sastāvs narkotiku Alflutop

Norādījumus, lai Alflutop teica, ka šīs zāles ir bioloģiski aktīvs koncentrāts no Melnās jūras anšoviem, merlangu Melnā jūra, Melnā jūra shad un mazo jūras zivis. Aktīvā izstrādājuma daļa sastāv no Mikopolisaharīdi, hialuronskābe, hondroitīns sulfāts, polipeptīdu, aminoskābes, keratan sulfātu. Sagatavošana sastāv no mikro un makro elementus, joniem vara, magnija, cinka, nātrija un kālija. Kā papildu elements kalpo fenolu un ūdeni injekcijām. Svarīgākās sastāvdaļas narkotikas ir proteoglikānu un hondroitīna sulfāts. Alflutop atņemtas olbaltumvielu un tauku.

Zāles tiek ražots formā šķīduma pagatavošanai, kas novietots 1 ml ampulās. Viens kastītē ir desmit flakonus.

Analogus Alflutop

Analogs Alflutop klāt. Lai gan struktūras analogi ir Alflutop, bet tur ir narkotikas ar līdzīgu rīcību. Šīs zāles ir apvienoti grupā korektori vielmaiņu skrimšļu un kaulu audu. Tie ietver Actonel, Aklasta, Alostin, Areda, Aminoartrin, Artrin, Blaztera, Bivalos, glikozamīns, Zometa, Inoptra, Mukosat, Ostalon, Osteohin, Osteogenon, Sinovial, rumalon, Etalfa, Elbona, Tevanat, Tahistin, Tridin, Struktum, Klobir , kalcitonīns un citi.

Farmakoloģiskās iedarbības Alflutop

Pārskatot Alflutop tā saka, ka šis produkts ir pretsāpju un pretiekaisuma darbība. Chondroprotective sekas narkotiku ir samazināt aktivitāti noteiktu enzīmu, kas spēlē lomu iznīcināšanas matricas starp šūnām. Regulāra lietošana narkotiku uzlabo sinoviālā šķidruma kvalitāti, aktivizējot sintēzi hialuronskābes un nomāc aktivitāti hyaluronidase. Zāles novērš iznīcināšanu struktūras skrimšļa locītavu, palielina trofiku un aktivizē remonta procesus tiem. Proteoglikānu Alflutop palīdz palielināt vienveidību skrimšļa un kaulu audu, un MRI parametri hydrophilicity.

Narkotiku palīdz atjaunot prostaglandīnu veidošanos, kas no kuņģa-zarnu trakta slimībām, kā arī samazina laiku un epithelialization no erozijas čūlas uz fona anti-čūlu ārstēšanai.

Bez narkotiku koncentrācija samazinās seromucoid, globulīnu, fibrinogēnu, leikocītu skaita un C-reaktīvā proteīna in sinoviālā šķidruma. Arī Alflutop plombas kapilārus un samazina to caurlaidību.

Alflutop - lietošanas indikācijas

Pieteikums Alflutop arī parādīts distrofiski un deģeneratīvām slimībām locītavām.

Norādījumus, lai Alflutop norādīja, ka zāles var lietot osteoartrīta mazo un lielo locītavu rokās un kājās, spondilozes, gonartroze, coxarthrosis, fibromialģija, parodontopatii, kā arī atveseļošanās periodā pēc operācijas uz locītavām.

Dozēšanas Alflutop

Kad polyosteoarthrosis Alflutop un osteohondroze, kā norādīts, lai intramuskulāri (1 ml dienā). Viss, kas jums ir nepieciešams tērēt divdesmit injekcijas. Ārstēšanas kurss ir ieteicams atkārtot trīs mēnešos.  Devas forma Alflutop - injekcijas

Ja bojājums, locītavu Alflutop par liecību jāievada iekšienē articularly (1-2 ml katrā locītavu). Starp injekcijām, ieteicams intervālu (3-4 dienas). Kopā jāievada piecas vai sešas injekcijas katrā locītavu. Kurss jāatkārto pēc sešiem mēnešiem.

Efektīvāka ir izmantot integrētu intramuskulāro un intraartikulārai injekcijām.

Piesakoties Alflutop iekaisuma indikācijām parasti notiek jau astotajā terapiju.

Kontrindikācijas Alflutop

Pieteikums Alflutop kontrindicēts grūtniecības un zīdīšanas, kā arī neiecietību pret narkotiku un tā sastāvdaļām. Zāles nav ieteicams lietot bērnībā un pusaudža gados, jo nav datu par drošību un efektivitāti šo rīku šajā vecuma grupā.

Blakusparādības Alflutop

Dažas atsauksmes par Alflutop teica, ka sākumā narkotiku dažkārt vērojams īstermiņa stiprināšanu sāpes locītavās, aktivizējot vielmaiņu un asinsriti. Lietojot Alflutop dažreiz parādās uz liecību īstermiņa mialģiju, ādas apsārtums, nieze un alerģiskas reakcijas, kairinājumu vietā administrāciju.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Zāles jāuzglabā vēsā, aizsargā no saules gaismas, no bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāšanas temperatūra - no 8 līdz 15 ° C. Uzglabāšanas laiks - 2 gadi.

Яндекс.Метрика