Alikaps

Alikaps - bioloģiski aktīvs uztura bagātinātājs ieteicams vīriešiem jebkurā vecumā erektilās disfunkcijas.  Uztura bagātinātājs vīriešiem Alikaps

Struktūra un sastāvs Alikapsa

Papildinājumi Alikaps darbības kapsulas no 4 vai 8 gab iepakojumā. Galvenās aktīvās sastāvdaļas ekstrakta bagātinātāju longifolia evrikomy 300 mg lapu ekstrakts "Damiana" 50 mg ekstrakta un 50 mg ložņu plaukstu. Kā daļu no narkotiku satur tikai dabiskas vielas.

Vispārīga informācija par sagatavošanu Alikaps

Kopš seniem laikiem, jo ​​Malaizijas medicīnas longifolia evrikoma izmantoti, lai uzlabotu vīriešu potenci un palielināt seksuālo vēlmi.

Un pateicoties izmantošanu redzēja Palmetto ekstrakts Alikapsa stimulē dzimumhormonu organismā. Pēc atsauksmēm, Alikaps palīdz ražot sēklas šķidrumu vīriešiem un palielina erekciju.

Lapu ekstrakts "Damiana" Maya indieši joprojām izmanto sakarā ar spēcīgu stimulējošu efektu.

Tādējādi, regulāra lietošana Alikapsa stimulē hormonālo regulējumu, ti, ievērojami uzlabo hormonālo sistēmu, jo īpaši seksuālās dziedzeri. Uztura bagātinātājs palielina spermas veidošanos, palielina libido, un klātbūtnē infekcijas urīnceļu sistēma un ir arī pretiekaisuma iedarbība.

Indikācijas Alikapsa

Uztura bagātinātājs Alikaps pie instrukcijām, kas norādītas uz pieaugušiem vīriešiem visās vecuma grupās, lai stiprinātu erekciju un seksuālo vēlmi.

Dozēšanas un devu režīms Alikapsa

Saskaņā ar norādījumiem, kas saņemti Alikaps Deva 1 kapsulai dienā ēdienreizes laikā. Ir ieteicams lietot narkotikas no rīta un dzert nelielu daudzumu šķidruma. No bagātinātājiem ilgums ir viens mēnesis.  Devas forma Alikapsa - kapsulas

Kontrindikācijas Alikapsu

Alikaps nav ieteicama cilvēkiem, kas cieš no bezmiega ir nosliece uz paaugstinātu nervu uzbudināmību, kā arī sirdsdarbības traucējumiem, aterosklerozi, augsts asinsspiediens.

Kontrindikācijas saņemt bagātinātāji, ja Jums ir paaugstināta jutība pret vienu vai vairākiem tās sastāvdaļu.

Pirms sākat lietot Alikapsa ir ieteicams konsultēties ar savu ārstu.

Nelietojiet papildinājumi bērniem līdz 14 gadiem.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, Alikaps labi panesama un neizraisa blakusparādības.

Uzglabāšanas nosacījumi

Alikaps attiecas uz bezrecepšu medikamentiem uz ieteicamo derīguma termiņu 2 gadi.

Яндекс.Метрика