Almagell

Farmakoloģiskās īpašības

 Almagell

Almagell ir pirmais antacīdu .  Antacīdi tiek izmantoti, lai ārstētu skābi saistīto slimību un kuņģa-zarnu traktā, neitralizējot ar sālsskābi, kas ietverts kuņģa sulu .  Daļa no Almagelum aktīvā sastāvdaļa - alumīnija hidroksīda - kļuva par pamatu, lai ražotu vairāku antacīdiem .  Alumīnija hidroksīds, kas nonāk saskarē ar sālsskābi, neitralizē to, veidojot alumīnija hlorīda .  Sastāvā arī Almagelum magnija hidroksīdu, kas, papildus neitralizācijas sālsskābes, novērš spēju veicināt aizcietējums alumīnija hlorīda .  Aktīva lietošana Almagelum medicīniskajā praksē dēļ antacīdu, aptverošo, gastroprotektīvos un sorbentu īpašībām narkotiku .  Ar D-sorbīts, kas ir daļa Almagell, narkotiku spēj kalpot caureju un uzlabo žults .

Action Almagelum novērota ilgu laiku. Zāles nepalielina otro atlases sālsskābi un nerada vēdera pūšanos, kā notiek sālsskābe skābums regula vienmērīgi bez veidošanās oglekļa dioksīda burbuļi. Pieteikums Almagelum provocē dramatisku shift kuņģa pH uz sārmaino pusi, nav izraisīt asins pH pieaugumu un netraucē ūdens un elektrolītu līdzsvaru un neveicina akmeņu veidošanās urīnceļos. Struktūra turklāt ietver Almagelum benzokaīnu, kas ir spēcīga vietējās anestēzijas līdzekļa efektu sāpēm.

Almagelum ražots formā gelu, kas ļauj šo narkotiku vienmērīgi sadalīti visā gļotādas kuņģī, tādējādi nodrošinātu uzlabotu un ilgstošu iedarbību. Terapeitiskais efekts sākas pēc 3-5 minūtēm, saņemot vienu devu narkotiku un ilgst aptuveni 70 minūtes.

Indikācijas Almagelum

Šīs zāles ir ieteicams lietot šādām slimībām:

- Akūts gastrīts ar paaugstinātu skābumu;

- Kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla (saasināšanās periods);

- Ezofagītu;

- Enterīts, duodenīts;

- Pārtikas izraisītas slimības;

- Meteorisms;

- Hiatal trūce ar diafragmu;

- Sāpes vai diskomfortu, saņemot pārmērīgu nikotīns, kafija, alkohols un saņemšanu dažādu medikamentu, uztura traucējumi.

Gadījumā izmantošanas nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem Almagelum ieteicams lietot kā profilaktisku pasākumu.

Lietošanas instrukcijas Almagell

Lietojat šīs zāles tikai iekšpusē pudeli pirms lietošanas ir sakrata. Saskaņā ar lietošanas instrukcijā, iecelt pieaugušo Almagell 1-2 tējkarotes, ar nelielu ietekmi uz vienu devu palielināt līdz 3 tējkarotēm. Maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 16 tējkarotes. Bērni līdz 10 gadiem tiek piešķirts 1/3 no pieaugušo devas un no 10 līdz 15 gadiem - puse pieaugušo devas. Veikt Almagell būt 4 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas un pirms gulētiešanas. Ārstēšanas kurss ar šo narkotiku ilgst aptuveni 14 dienas.

Ilgums Almagelum grūtniecības laikā nedrīkst pārsniegt trīs dienas.

Terapija jāsāk ar Almagelum Un, ja slimība ir kopā ar sliktu dūšu, vemšanu un sāpēm. Pēc pazušanu šiem simptomiem vajadzētu doties uz pieteikumu Almagell.

Blakus efekti

Klīniskie pētījumi liecina, ka dažos gadījumos piemērošana Almagelum var rasties tādas blakusparādības kā slikta dūša, vemšana, garšas sajūtas pārmaiņas, sāpes vēderā un aizcietējumi. Kad lielas devas narkotiku notiek miegainību.

Ilgstošas ​​lielas devas Almagelum ēdot slikta fosfora uzturs var izraisīt attīstību fosfora trūkums organismā, palielinot absorbciju un kalcija izvadīšanu ar urīnu, rašanos osteomalāciju.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar lietošanas instrukcijā, Almagel nedrīkst lietot šādos gadījumos:

  • kad smagi nieru darbības traucējumi;
  • Alcheimera slimība;
  • Bērniem līdz 10 gadiem;
  • ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotikām;
  • kad Hipofosfatēmija;
  • iedzimtu fruktozes nepanesība.

Ar rūpīga sagatavošanās tiek piešķirts sievietēm zīdīšanas periodā, pacienti ar smagiem aizcietējumiem, čūlainais kolīts, hroniska caureja, sāpes nezināmas izcelsmes kuņģa.

Lietderība Almagelum grūtniecības nosaka ārstējošais ārsts.

 Almagel Neo
 Papildus Informācija

Uzglabāšanas laiks Almagell - 5 gadi. Uzglabāt labi noslēgtā traukā vēsā (no 5 līdz 150 ° C - optimālā uzglabāšanas temperatūra) un aizsargā no gaismas.

Almagel Neo

Almagel Neo ir veids Almagelum, viens no pasākumiem, kuru mērķis ir samazināt veidošanos gāzes zarnās. Adsorbcija zarnu gāzes un uzsūkšanos gļotādas rodas sakarā ar Simetikons, kas ir iekļauts Almagel Neo. Šīs zāles ir ieteicama kuņģa-zarnu trakta slimību, ko pavada meteorisms.

Яндекс.Метрика