Alora

Alora - nomierinošs.

Farmakoloģiskā darbība

 Alora tabletes
 Komponenti, kas veido narkotikas, veicina pazeminot toni gludās muskulatūras šūnas cilvēka organismā. Informācija par šo rīcību ir ietverts Instrukciju Alora. Diriģēšana nervu impulsus smadzenēs un muguras smadzenes palēnina, samazina uzbudināmība centrālo nervu sistēmu. Tādējādi, sagatavošana Alora dod šādas sekas:

 • Sedācija;
 • Anestēzijas;
 • Spazmolītiskais;
 • Pretkrampju.

Atsauksmes Alora sniegt informāciju par šīm pozitīvajām izmaiņām veselības stāvokļa pacientu:

1. pilnveidošana noskaņojumu;

2. trauksmes samazināšana;

3. garīgās slodzes samazināšana;

4. Viegli hipnotisks efekts;

5. dziļš un mierīgs miegs (bez valsts apspiešanu no rīta);

6. nepiemīt inhibējoša iedarbība uz smadzeņu darbību.

Izmantojiet Alora ļauj nomierināties un noņemt stresu. Tajā pašā laikā pastāv skaidrība apziņas, ne miegainība dienas laikā. Ķermenis atrodas nomoda stāvoklī, joprojām skaidrība domas un darbības darbībās.

Ņemot Alora saskaņā ar norādījumiem, izvairoties pārsniegumu ieteicamo devu, ir iespējams atbrīvoties no pārmērīga uzbudināmība un nemiers.

Produkta veids

Zāles ir pieejams šādās zāļu formu:

 • Alora tabletes (pa 4 vai 20 gab);
 • Alora Sīrups pudelēs ar tilpumu 100 ml.

Indikācijas Alora

Galvenie rādītāji iecelšanu, saskaņā ar instrukciju uz Alora ir šādas veģetatīvās nervu sistēmas slimības:

 • Cardiopsychoneurosis;
 • Arteriālā hipertensija;
 • Tseberalny asinsvadu krīze;
 • Ātra sirdsdarbība (tahikardija);
 • Astēnija (vājums, nogurums muskuļos).

Turklāt, ja ir dažādas pazīmes traucējumi, nervu sistēmas, neatkarīgi no avota slimības, tiek iecelts Alora. Šie simptomi var ietvert:

1. neirastēnija;

2. Depresija;

3. Stress;

4. Valsts trauksmes;

5. Pārmērīgs uzbudināmība;

6. Miega traucējumi;

7. Bezmiegs;

8. menopauzes periods;

9. pre-menopauzes (sievietēm pēc vecuma 40-45 gadiem);

10. pastiprināta svīšana;

11. Drebuļi;

12. Trīce.

Efektīvi gadījumā iecelšanu Alora posleinfektsionnoy astēnija sindromu. Alora narkotika tablešu un sīrupu ir parakstītas neirozes, tostarp cardioneurosis.

Kontrindikācijas

Atbilstoši instrukcijas Alora, zāles nedrīkst lietot cilvēkiem līdz 12 gadu vecumam. Absolūtās kontrindikācijas līdz Alora tabletes bērnam līdz 3 gadiem. Pēc ārsta uzņemties uzņemšana Alora sīrupa bērnus vecāki par 3 gadiem un līdz 12 gadu vecumam, mazās devās, ar stingri ievērojot Instrukciju Alora.

Ja Jums ir paaugstināta jutība (paaugstināta jutība) uz detaļām, kas veido daļu no Alora, ir atteikties izmantot narkotiku. Šajā gadījumā, Jums jāsazinās ar savu ārstu, lai piešķirtu citu instrumentu, kas varētu aizstāt Alora.

Ārstējot tabletes vai sīrupa Alora ir pilnīgi likvidēt spirtu. Laika posmā no zāļu lietošanas nevajadzētu dzert pat alu.

Pārskatot Alora nav konkrēta informācija par šīs narkotikas lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā: tas ir bīstami vai nav, nav zināms. Tāpēc lēmums iecelt Alora grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm ārstējošais ārsts ņem kontrolē pacientam. Grūtniecības laikā, ginekologs izlemj šo jautājumu, un zīdīšanas laikā - pediatra.

Ārstēšanas laikā Alora ir labāk atturēties no braukšanas, strādā bīstamo profesiju. Tas ir saistīts ar to, ka zāles var radīt zināmas neskaidrības un mazāku koncentrāciju.

Lietošanas instrukcijas Alora

Alora Sīrups un tabletes jālieto pirms ēšanas.

 Alora Sīrups
 Atgādināt tikai pēc pasūtījuma no ārstējošā ārsta, par nomierinošu iedarbību uz bērniem, kas vecāki par 3 gadiem parasti tiek izrakstīti 1/2 tējkarote (2, 5 ml). Intervāls starp devām Alora sīrupā jābūt no 8 līdz 12 stundām, ne mazāk. Tātad, vienu dienu bērnam vajadzētu saņemt 2 - 3 devas narkotiku.

Bērni līdz 12 gadu vecumam un pieaugušajiem, lai sasniegtu nomierinošu efektu, ievada 5 - 10 ml (1 - 2 tējkarotes). Veikt sīrupu Alora šajā gadījumā ik pēc 8 stundām.

Gadījumā, bezmiega, viena deva būs Alora sīrups ir 10 ml.

  Alora tabletes var lietot, kad bērni sasniedz 12 gadu vecumu un vecāki. Ar mērķi sedatīvu-1 labi, Alora tablete satur 100 mg pasiflora ekstrakta (aktīvās vielas), kas pieņemts pirms ēšanas, trīs reizes dienā.

Miega traucējumi, 2 - 3 tabletes Alora aizņemt stundu - pusotru pirms vēlamā iemigšanas.

Kursa ārstēšanas ilgumu ārsts nosaka Alora. Cik ilgi būs pacientam lietot zāles, kas tiks izmantota forma narkotiku (Alora tabletes vai sīrupu), atkarībā no dažiem faktoriem:

 • Vecums pacientam;
 • Individuālās īpašības (svars, dzimums, ķermeņa tips);
 • Lifestyle (esamība vai neesamība kustības);
 • Psiholoģiskā spriedze (darbā, ģimenē);
 • Hronisko slimību klātbūtne;
 • Pieņemtie narkotikas (izņemot Alora).

Blakus efekti

Atsauksmes Alora liecina, ka priekšmetu ieceļ ārstu un ieteicamā deva norādījumus Alora saņemšanas, blakusparādības narkotiku ir maz ticama. Tomēr, paaugstinātā devas var saņemt visas pazīmes intoksikācijas (slikta dūša, caureja, reibonis, vājums, vemšana). Turklāt Alora pārdozēšana var izraisīt letarģija, grūtības pamošanās no rīta, samazināšanos efektivitāti. Pārmērīgas devas, kas pārsniedz uzņemšanas Alora draud nopietnas sekas, līdz dziļu noģībt, un drūzma no komas.

Tas paaugstināta jutība pret aktīvajām sastāvdaļām ietvaros sastāva Alora var izraisīt alerģiskas reakcijas. Tāpēc, cilvēki ar alerģiju jābūt uzmanīgiem ievērošanu saņemšanas devas Alora. Iecelšanā ārstēšanas nedrīkst aizmirst, lai koncentrētos uz ārstu, ka pacienta alerģija ir klāt.

Tas netraucē pirms narkotiku darīt alerģijas testus aktīvajām vielām jaunām narkotikām. Turklāt, alerģisku sāpīgas reakcijas, var rasties ne tikai par aktīvā viela pati par sevi (pasifloras ekstrakts), kā arī no sīrupa sastāvs tiek veikts, pamatojoties uz kuru Alora ar zāļu formā. Varbūt šajā gadījumā, kā iespēju, ieceļ Alora tabletes.

Uzmanību iecelšanā un ņemot narkotiku Alora nepieciešams sekot cilvēkiem ar smagu organisku slimību kuņģa-zarnu traktā. Šajā gadījumā, pirms izrakstīšanas nomierinoša Alora labāk veikt papildu testēšanu uzņēmību kuņģa un zarnu uz jauno narkotiku.

Яндекс.Метрика