Ambroksols

Farmakoloģiskā darbība

 Ambroksols
 Ambroksols ir mucolytic līdzeklis, kas ir zāles, kas thins gļotas un atvieglo tās izņemšanu no plaušām. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas ir Ambroksols hidrohlorīds. Galvenā prasība Ambroksols vērsta uz pastiprinātu sekrēcijas dziedzeru elpceļu stimulēšanas darbības Villi elpceļus, palielinājās atgūšanas process Virsmas aktīvs (virsmaktīvo) gaismu. Visi šie procesi izraisīt to, ka no gļotām novadīšana un atvieglo procesu par tās izslēgšanu, kas, savukārt, samazina klepus. Pieteikums Amroksola mazina bronhu hiperreaktivitāte un izraisa pārmērīgu sekrēciju izglītības. Ambroksols ir metabolīts bromheksīns hidrohlorīda, kas atšķiras no tā, kas tā nav toksiska un efektīvāka.

Pēc pieteikšanās Ambroksols sāk darboties pēc 30 minūtēm, vienlaikus saglabājot savu terapeitisko iedarbību uz 9-10 stundām. Absorbcija (iesūkšanas) narkotiku strauji un gandrīz pilnībā notiek. Sasniedzot maksimālo līmeni plazmā var novērot pie 0, 5-3 stundu laikā pēc ievadīšanas. Saistīšanās ar plazmas proteīniem Ambroksols -within 80-90%. Narkotiku strauji izplatās audos no asinīm, jo ​​īpaši plaušās. Ambroksols metabolizējas aknās un izdalās caur nierēm (90% - ūdenī šķīstošs metabolītu, 5% - nemainīgs).

Indikācijas Amroksola

Šīs zāles ir dota šādām slimībām:

 • hroniska obstruktīva plaušu slimība;
 • hronisks un akūts bronhīts, tracheobronchitis;
 • bronchiectasis;
 • cistiskā fibroze;
 • pneimonija;
 • bronhiālā astma ar sarežģītu krēpas.

Ambroksols bērniem ir viens no populārākajiem mucolytics.

Dozēšanas Ambroksols

Ambroksols ir pieejams kā ilgstošās darbības kapsulas, šķīdums iekšķīgai lietošanai, sīrups Ambroksols, risinājumu intravenozai lietošanai Ambroksols tabletes un šķīdums iekšķīgai lietošanai un ieelpojot. Ambroksols tabletes var būt parasto, ilgstošas ​​darbības, vai dzirkstošs.

 Ambroksols bērniem
 Ambroksols sīrups var būt ar koncentrāciju no 15 mg uz 5 ml, vai 30 mg uz 5 ml, atkarībā no tā, kas ir aprēķināts un deva no narkotiku. Sīrups Ambroksols veikti ar ātrumu 30 mg vienlaikus (pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem) un 15 mg laikā (bērniem līdz 12 gadiem). Veikt narkotiku šajā veidlapā ir jābūt trīs reizes dienā.

Ambroksols tabletes lieto iekšķīgi ēšanas laikā un dzert nelielu daudzumu ūdens. Ambroksols Viena tablete satur 30 mg aktīvās vielas. Ja zāles lieto trīs reizes dienā, bet devu shēma pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, ir šāda: po30 mg pirmajās 2-3 dienās, kam seko pārvietoties pa ½ tabletes vai turpināt lietot vienu tableti, tad daudzveidīgas metodes būtu jāsamazina līdz divas reizes dienā . Ambroksols bērniem līdz 12 gadiem: ½ tabletei skaits pieņemšanām tās ieskatiem nosaka ārsts - divas vai trīs reizes.

Saskaņā ar norādījumiem, kā Abroksol šķīdums iekšķīgai lietošanai (7, 5 mg / ml), trīs reizes dienā pieaugušajiem tiek izmantota šādi: 4 ml pirmajās divās vai trīs dienas, kam seko vienu devu jāsamazina līdz 2 ml, Jūs varat samazināt skaitu pieņemšanu līdz diviem dienā, un atstāt iepriekšējo devu (4 ml). Ambroksols bērniem 5-12 gadus veciem piešķirts 2 ml, daudzajiem uzņemšanas - divas vai trīs reizes dienā; Bērni 2-5 gadi - 1 ml zāļu jāņem trīs reizes dienā; salīdzinot ar bērniem līdz 2 gadu darba Ieteicamā deva ir 1 ml, kas jāveic divas reizes dienā.

Bez ārsta uzraudzības Ambroksols nedrīkst lietot ilgāk par piecām dienām.

Blakus efekti

Šīs zāles ir labi panesams, blakusparādības ir ļoti reti.

Par lietošanas instrukcijas ietver šādu Amroksola negatīvās sekas viņa uzņemšanas:

 • grēmas, sausa mute, dispepsija, vemšana, slikta dūša, caureja;
 • izsitumi, nātrene, anafilaktiskas reakcijas, angioneirotiskā tūska, alerģiskas reakcijas;
 • vājums, galvassāpes;
 • ļoti reti - Stīvensa-Džonsona sindroms, Laiela sindroms.

Kontrindikācijas

Ambroksols netiek piešķirts, ja pacientam ir:

 • paaugstināta jutība pret narkotikām;
 • Iedzimtām traucējumi ogļhidrātu tolerances (produkts satur laktozi);
 • divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
 • krampji.

Izmantot Ambroksols ir kontrindicēta grūtniecības pirmajā trimestrī.

Papildus Informācija

Piesakies Ambroksol ērta bērniem, kā sīrupu. Šis atbrīvošanas no narkotiku veidlapu var lietot pacientiem ar cukura diabētu. Pacientiem, kuri cieš no bronhiālās astmas, bronhodilatatoriem būtu jāveic pirms ieelpošanas Ambroksols.

Uzglabāt zāles istabas temperatūrā sausā un tumšā vietā. Uzglabāšanas laiks ir 3 gadi Ambroksols.

Яндекс.Метрика