Amiksin

 Amiksin
 Zāles ir imūnmodulējošu iedarbību, ti, Tā uzlabo imūnsistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Amiksin ir efektīvs sintētisks induktors, kas veicina sintēzi interferonu, kas pieder pie tāda tipa alfa, beta un gamma.

Galvenā aktīvā viela ir Amiksina tiporon, kas reaģē uz hepatocītu (aknu šūnu) ieviešanu, granulocītu (viens no apakšgrupās balto asins šūnu) un T limfocītu (limfocīti, kas attīstīsies aizkrūts dziedzeri) un zarnu epitēlija šūnas aktīvi ražo interferonu.

Pēc pieteikšanās Amiksina interferona maksimālais, ko ražo 4-24 stundas, galvenokārt tiporon reaģē zarnas, tad - aknas, un pēdējā instancē - asinis. Zāles ir pretvīrusu un imūnmodulējošu iedarbību.

Pieteikums Amiksina efektīvs, ārstējot daudzu vīrusu infekciju, tai skaitā gripas vīrusu, elpceļu vīrusu infekcijām, ko izraisa citi mikroorganismi, kā arī hepatītu vīrusu un herpes vīrusu. Amiksina pretvīrusu efekts ir saistīts ar tās spēju kavēt vīrusu replikāciju, kavējot tulkojumu vīrusa inficētās šūnās, olbaltumvielas.

Pēc atsauksmēm, Amiksin tālu pārsniedz tās analogu drošību, darbības ilgums, un no tās izrietošās sekas platuma izmantošanas jomu. Šīs zāles ir labi panesams un nav toksisks.

Amiksin pēc iekšķīgas lietošanas strauji uzsūcas, biopieejamība (spēja apgūstamās) - 60%, saistība ar plazmas proteīniem - 80%. Praktiski nemainīgs izdalās caur nierēm (9%) un zarnu (70%). Amiksin neuzkrājas organismā un netiek pakļauta biotransformācijai.

Indikācijas Amiksina

Klīniskie pētījumi un atsauksmes Amiksin apstiprināt, vai šīs narkotikas lietošanu attiecībā uz šādām slimībām:

 • profilakse un ārstēšana gripu un SARS;
 • citomegalovīrusu infekcija;
 • herpes;
 • vīrusu hepatīta A, B un C.

Norādījumus, lai Amiksin norādīja, ka tas ir iespējams, efektīva piemērošana zāļu kompleksā terapijā šo slimību:

- Vīrusu un infekcijas, alerģiskas encefalomielīts;

- Elpošanas un uroģenitālā hlamīdiju;

- Plaušu tuberkuloze.

Par gripas ārstēšanai un akūtas elpceļu vīrusu infekciju bērniem vairāk nekā 7 gadu iecelt Amiksin bērnus.

Dozēšanas Amiksina

 Amiksin bērni

Zāles ir pieejamas tablešu formā, apvalkotās tabletes, 60 mg (bērniem Amiksin) un 125 mg. Šīs zāles jālieto iekšķīgi beigās maltīti. Pieaugušiem pacientiem 125 mg tabletes tiek piešķirti šādi:

 • Gripas profilakse un SARS - 6 nedēļas jāņem 1 tableti vienu reizi nedēļā.
 • Gripas ārstēšana un SARS - 6 tabletes sadalīti šādi: pirmās divas dienas: 1 tablete dienā, atlikušās tabletes tiek veikti ar intervālu 48 stundas.
 • Akūta hepatīta B - Amiksin ņemts tādā pašā veidā, kā gripas, kurss sastāv no 16 tabletēm.
 • Akūts gepapit C - narkotiku lieto tādā pašā veidā kā gripa, Kurss sastāv no 20 tabletēm.
 • Vīrusu hepatīts - saskaņā ar norādījumiem Amiksin jāieņem 1 tablete divas reizes dienā pirmās divas dienas, tad ik pēc 48 stundām un 1 tableti. Visa kursa laikā ir jāņem 10 tabletes.
 • Hronisks hepatīts B - sākotnējā fāzē pirmajās divās dienās jāņem 1 tablete divas reizes dienā, tad 1 tablete - ik pēc divām dienām (kopā 20 tabletēm). Pieteikums Amiksina apmērā 10-20 tabletes nodrošina turpinājums posms, kura laikā devu 1 tableti notiek reizi nedēļā. Pozīcijā devu (30-50 tabletes) ir paredzēts, lai 3 6/5 mēnešiem.
 • Hroniska hepatīta C - shēmu, kurā zāļu ir tāds pats kā, ārstējot hroniska B hepatīta laukums (50 tabletes) ir paredzēta uz sešiem mēnešiem.
 • Kombinētā terapija neyrovirusnyh infekcijas - pirmās divas dienas tiek piešķirts 1-2 tabletes, tad ik pēc divām dienām 1 tableti.
 • Herpes un citomegalovīrusa infekcija - lietošana shēma Amiksin atbilst devu un lietošanas biežumu, kas ir gripas ārstēšanai. Kurss sastāv no 10-20 tabletēm.
 • Elpošanas un hlamīdijas urogentalny - ārstēšana notiek tādā pašā veidā kā gripas ārstēšanai. Pozīcija deva ir 10 tabletes.
 • Kombinēta terapija plaušu tuberkulozi - 2 tabletes pirmās divas dienas, kam seko 1 tabletei ik pēc 48 stundām. Kurss sastāv no 20 tabletēm.

Gripas ārstēšana un akūtas elpceļu vīrusu infekcijas bez komplikācijām bērniem, vecākiem par 7 gadiem, tiek veikta, izmantojot Amiksina bērnus, 1 tablete, kas satur 60 mg tilorona: pirmā, otrā un ceturtā diena ārstēšanas tiek iecelts par 1 tableti. Ja gripa vai SARS pavada komplikācijas, bet tālāk sestā diena ārstēšana tiek piešķirts otru, ceturto, tablešu Amiksina bērnus.

Blakus efekti

Pārskatot Amiksin ārkārtīgi retos sūdzībām nevēlamās blakusparādības pēc lietojat zāles, bet ir iespēja blakusparādības, piemēram, alerģiskas reakcijas un drudzis (ne uz ilgu laiku). Iespējamie traucējumi funkcionēšanai gremošanas sistēmu.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Amiksin norādīja, ka narkotiku lietošana ir jāizvairās šādos gadījumos:

- Paaugstināta jutība;

- Grūtniecība;

- Sievietēm zīdīšanas laikā;

- Bērniem līdz 7 gadiem.

Papildus Informācija

Uzglabāšana zāļu būtu tumšs un sauss, un temperatūru - robežās 5-30 0 Amiksina C. Uzglabāšanas laiks - 3 gadi.

Яндекс.Метрика