Aminalon

Farmakoloģiskā darbība

 Gamma-aminosviestskābes - aktīvā sastāvdaļa Aminalon
 Aktīvais ingredients ir Aminalon gamma-aminosviestskābes. Šīs zāles ir zāļu viela vielmaiņas darbības veids (neotropic līdzekļi), atgūšana vielmaiņas procesus smadzenēs, palīdz smadzenes izmantot glikozi un izņemt toksiskus produktus metabolismu. Pieteikums ļauj palielināt ražīgumu Aminalon domāšanu, uzlabo atmiņu, palīdz paātrināt runas un kustību atveseļošanos pēc cerebrovaskulāru nelaimes.

Jo pārskatīšana Aminalon minēja un gaismas hipotensīvo efektu, kas atspoguļojas spēju narkotiku samazināt sākotnēji augsts asinsspiediens, un samazinātu izpausmes raksturīgo hipertensijas (bezmiegs, reibonis) simptomi. Aminalon zināmā mērā darbojas kā antihypoxia, paaugstina izturību pret hipoksija, un pretkrampju. Pieteikums Aminalon diabēta slimniekiem palīdz pazemināt glikozes līmeni asinīs, bet summa glikozes normālā narkotiku rada pretēju efektu.

Indikācijas Aminalon

Šīs narkotikas mērķis ir lietderīgi šādos gadījumos:

  • pēc traumatiska smadzeņu traumas vai smadzeņu asinsrites traucējumi;
  • mīkstināšana smadzeņu aterosklerozes smadzeņu artēriju;
  • hipertonisku slimība;
  • insults;
  • alkoholiķis polineirīts un encefalopātija;
  • vairāki simptomi, ka acīmredzami šūpošanas laikā;
  • hronisku Cerebro-asinsvadu nepietiekamības ar pavājinātu uzmanības, valodas, atmiņas, galvassāpes un reiboni.

Iecelšana Aminalon bērniem ir šādas slimības:

- Pēc dzemdībām un traumatisks smadzeņu traumas;

- BCT;

- Simptomi jūras un gaisa slimības;

- Garīgā atpalicība samazinoties garīgo aktivitāti.

Lietošanas instrukcijas Aminalon

 Aminalon
 Aminalon ražots galvenokārt formā apvalkotās tabletes. Viena tablete 250 mg mačs gamma aminobutirovanoy skābi. Veikt šīs zāles vajadzētu būt 30 min.- 1 stundu pirms maltītes, norīt tabletes veselas, uzdzerot nedaudz ūdens. Dienas deva Aminalon bērniem, gan pieaugušajiem vajadzētu sadalīt divos posmos.

Saskaņā ar instrukcijām, Aminalon pieaugušo piešķirts šādi: pirmie 3-5 dienas narkotiku lietošanas 50 mg vienā reizē, un tad viena deva jāpalielina līdz 100 mg. Dienas deva bērniem 1-3 gadu vecumam ir 100 mg bērniem 4-6 gadiem - 150 mg bērniem, kas vecāki par 7 gadiem - 200 mg. Ārstēšanas ilgums nosaka ārsta, parasti no 14 dienām līdz 4 mēnešiem.

Lai novērstu simptomus nelabumu Aminalon bērniem paredzētajām 25 mg divas reizes dienā, un pieaugušajiem - ar tādu pašu skaitu devām 50 mg. Šī terapija ilgst 3-4 dienas.

Blakus efekti

Saskaņā ar klīniskajiem pētījumiem, negatīvās sekas narkotiku var izpausties kā karstā mirgo, vemšana, slikta dūša, bezmiegs, dispepsijas, labilitāte (nestabilitāti) asinsspiediena. Atsauksmes Aminalon liecina, ka narkotiku blakusparādības ir ļoti reti.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Aminalon nedrīkst lietot pacienti ar paaugstinātu jutību pret narkotiku.

Papildus Informācija

Zāles jāuzglabā sausā un tumšā vietā. Uzglabāšanas laiks ir norādījis ražotājs uz iepakojuma un ir 2-3 gadi.

Neskatoties uz pozitīvajām atsauksmēm Aminalon, piemērotība ārstēšana ar šo narkotiku būtu nosaka ārsts individuāli katram pacientam.

Яндекс.Метрика