Aminokapronskābi

Farmakoloģiskā darbība

 Aminokapronskābi pulveris

Aminokapronskābi ir antihemorrhagic un hemostatic narkotiku, kas ir īpaša hemostatic efektu asiņošanas saistīta ar paaugstinātu fibrinolīzes (šķīšana asins recekļi). Šīs zāles palīdz samazināt kapilāru caurlaidību un nomākumu fibrinolīzes kopumā. Aminokapronskābi palielina spēju aknu antitoksisks, uzrāda mērenu pret triecienu un anti-alerģiskas aktivitāti. Zāles var uzlabot dažas no rādītājiem konkrētā un nonspecific aizsardzību ar SARS.

Pēc piemērojot maksimālās koncentrācijas aminokapronskābi asinīs novēro pēc 2-3 stundām. Plazmas proteīniem ir praktiski nenotiek. Narkotiku lielākā neizmainītā veidā izdalās caur nierēm, un 10-15% biotransformējas aknās. Uzkrāšanās aminokapronskābi notiek tikai gadījumā, ja ir traucējumi, urīna funkciju.

Indikācijas izmantošanas aminokapronskābi

Šīs zāles lieto, kad nepieciešams, lai apturētu asiņošanu ar paaugstinātu fibrinolītiskās aktivitāte asinīs un audos, kas papildinātu ķirurģiska iejaukšanās un dažādu patoloģisku nosacījumus. Tādējādi, aminokapronskābi ir efektīvs, lai asiņošana pēc operācijas uz aizkuņģa dziedzera, plaušu, prostatas, vairogdziedzera, kā arī priekšlaicīgu atdalīšanās placentas, akūts pankreatīts, aknu slimībām.

Dozēšanas aminokapronskābi

Šīs zāles ir pieejams pulvera veidā, kas paredzēta orālai lietošanai (1 paciņa atbilst 1 g), un a solution of 5% pagatavošanai.

Pulveri lieto iekšķīgi laikā vai pēc maltītes ar saldu ūdeni vai iepriekš izšķīdināta tajā. Saskaņā ar instrukcijām aminokapronskābi, viena deva narkotiku iekšķīgi aprēķina šādi: 0, 1 g reizina ar pacienta svaru kilogramos. Dienas deva jāsadala 3-6 metodēm, parasti atbilst 5-24 g

Aminokapronskābi bērniem tiek aprēķināta, reizinot 0, 05 gramus narkotiku uz bērna svaram, bet nedrīkst pārsniegt 1 gramu. Dienas deva ir atkarīga no bērna vecuma: bērniem līdz 1 gadam iecelt 3 g, bērniem 2-6 gadi - 3-6 tēja somas; bērniem 7-10 gadu vecumā var būt narkotikas daudzumā 6-9 g; vairāk nekā 10 gadu - 10-15,

 Aminokapronskābi

Dienas deva aminokapronskābi bērniem sadalīta 3-5 pieņemšanām.

Gadījumā, akūtas hypofibrinogenemia aminokapronskābi šķīdumā veidā tiek ievadīts devā no 100 ml intravenoza pilienveida, atkārtotas lietošanas, ja nepieciešams, pēc 4 stundām.

Aminokapronskābi degunā

Lai novērstu gripas aminokapronskābi lieto deguna, kas ir saistīts ar spēju narkotiku stiprināt asinsvadus deguna blakusdobumu, samazinot asiņošanas risku un palielinātu asins recēšanu. Šī šīs narkotikas lietošanu metode balstās uz tās anti-tūsku un anti-alerģiskas efektu, un spēja samazināt asiņošana no deguna. Iecelšana aminokapronskābi ar degunu ļauj ķermeni un traucēt mijiedarbību vīrusu.

2-3 deguna pilienus četras reizes dienā preventīviem nolūkiem, un ik pēc 3 stundām ārstēšanas laikā: no 5% šķīdumu aminokapronskābi kā izriet ieteicams izmantot. Kurss - 3-7 dienas. Aminokapronskābi degunā nav kontrindicēta grūtniecēm (3 pilieniem 3 reizes dienā), bet pirms piemērošanas ir nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Blakus efekti

Instrukcijas uz aminokapronskābi satur šādas negatīvas sekas:

- Mirdzēšana, bradikardija, subendocardial asiņošana, ortostatiska hipotensija;

- Caureja un slikta dūša; krampji, troksnis ausīs, reibonis, galvassāpes;

- Ādas izsitumi, akūta nieru mazspēja, saaukstēšanās parādībām augšējo elpceļu.

Kontrindikācijas

No aminokapronskābi izmantošana ir nepieņemama, ja:

  • tendence trombozes un emboliju;
  • izplatīti intravaskulāra koagulācija;
  • Pārmantotā trombofīliju un vidusskolas;
  • bruto hematūrija;
  • paaugstināta jutība;
  • smagiem nieru darbības traucējumiem;
  • baro bērnu ar krūti;
  • grūtniecība.

Papildus Informācija

Uzglabāšana aminokapronskābi jābūt sausā vietā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 0 C. Uzglabāšanas laiks - 2 gadi.

Яндекс.Метрика