Amiodaronu

 Amiodaronu tabletes
 Amiodarons - narkotiku ārstēšanai sirds un asinsvadu sistēmas slimību.

Farmakoloģiskā darbība amiodaronu

Narkotiku samazina sirds, palielina asins plūsmu uz sirds kuģiem, pazemina asinsspiedienu un sirdsdarbības ātrumu, un ietekme uz miokarda kontraktilitāti un sirds produkciju, bet tā nav.

Amiodarons samazina miokarda skābekļa patēriņu, palīdz novērst aritmija palielina enerģijas rezerves sirds muskuli, palielinot glikogēna un kreatīna fosfātu.

Produkta veids

Amiodarons tabletes un risinājumu.

Indikācijas

Amiodarons tiek noteiktas saskaņā ar instrukcijām profilaksei, ārstēšanai, kambaru aritmiju, kambaru un priekškambaru aritmiju, stenokardiju, parasystole, aritmiju, kas izstrādāta, jo koronāro sirds slimību vai hronisku sirds mazspēju.

Dozēšanas Amiodarons

Lai novērstu akūtu aritmijas preparāts injicē - 5 mg / kg, pacientiem ar hronisku sirds mazspēju - 2, 5 mg / kg. Injicēt narkotiku lēnām pār 10-20min, izplatot iepriekš amiodarons in 40ml 5% glikozes šķīdumu. Vienu dienu jūs varat pavadīt reinfusion. Ja jūs piešķirat ilgstošas ​​infūzijas amiodaronu ievadītās 0, 6-1, 2 g / dienā, iepriekš atšķaidītu narkotiku 500ml - 1 litrs 5% dekstrozi.

Amiodarons tabletes, kas veikti pirms ēšanas, divas vai trīs soļi - tikai 0, 6-0, 8 g / dienā. Pēc tam, kad 5-15dn deva tiek samazināta līdz 0, 3-0, 4 g / dienā, un pēc tam pārvieto uz dienas devu 0, 2-0, 3a, kas saņemti vienā vai divos posmos.

 Amiodarons - ārstēšanai sirds slimību
 Lai novērstu uzkrāšanos aktīvās zāļu vielas organisma, tas tiek ņemts 5d., Un pēc tam divas dienas pārtraukumu. Arī atļauta shēmu, kurā lieto amiodaronu trīs nedēļas un pēc tam darīt septiņu dienu pārtraukuma.

Stenokardija amiodarons instrukcijas par sāk ieņemt devu 0, 2 g divas vai trīs p / dienā. par 8-15dn tad dienas deva tiek samazināta līdz 0, 2G.

Amiodarons atļauts Pediatrics. Dienas sākuma deva bērniem - 8-10mg / kg, narkotiku dota 8-15dn tad nodota deva 2, 5 mg / kg.

Vidējā terapeitiskā deva amiodarona vienreizējas pieaugušajam - 0, 2 g dienā terapeitiskā deva - 0, 4 g. Maksimāli pieļaujamo dienas devu - 1, 2 g, viena - ne vairāk kā 1, 2R.

Blakusparādības amiodaronu

Amiodarons var izraisīt depresiju, nogurumu, parestēzija, galvassāpes, trīce, ataksija, reibonis, dzirdes halucinācijas, redzes nerva iekaisums, miega traucējumi, atmiņas, sinusa bradikardija, blokādes AV, uveītu hipotireoze, hipertireoze (zāles būtu jāatceļ), slikta dūša, pasliktināšanās apetīte, svara un sāpes pakrūtē, vēdera uzpūšanās, caureja, aizcietējums, garšas sajūtas pārmaiņas, izsitumi, eksfoliatīvo dermatītu, flebīts, no potences, miopātija, alopēciju, ādas krāsas izmaiņas, vaskulīts, svīšana, drudzis pasliktināšanās.

Ilgstoša lietošana amiodarona var izraisīt tahikardiju, progresēšanu hronisku sirds mazspēju un aritmiju, pazeminot spiedienu, elpas trūkums, klepus, alveolīts, intersticiāla pneimonija, pleiras dobumā, plaušu fibrozi, miega apnoja, bronhu spazmas, hronisks hepatīts, dzelte, ciroze, holestāzi, hemolītisko anēmiju, aplastisko.

Intravenozai vai intramuskulārai ievadīšanai amiodarons var izraisīt palielinātu intrakraniālo spiedienu.

Pārdozēšanas gadījumā rodas bradikardija, AV blokāde, spiediens tiek samazināts. Amiodarons ārstēt saindēšanās kuņģa skalošana, dot holestiramīns. Lai atrisinātu bradikardija elektrokardiostimulatoriem uzstādīta, ievadot beta adrenostimulyatorov ārstēt tahikardija notikusi injicēt magnija sāļus, veiktas pacing. Hemodialīze ar pārdozēšanas amiodarona tiek uzskatīts par spēkā neesošu.

Kontrindikācijas

Amiodarons, lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts sinusa bradikardija, SA blokāde un AV 2-3 grādiem kardiogēnu šoku, paaugstināta jutība, sabrukums, hipotensija, tiretoksikoze, intersticiālu plaušu slimību, hipokaliēmiju, hipotireoze, vienlaikus ņemot MAO inhibitori, laktāciju, grūtniecība.

Ar aprūpi izrakstīt amiodaronu pacientiem ar hronisku sirds mazspēju, aknu mazspēja, astma, gados vecākiem pacientiem, bērniem līdz 18L.

Яндекс.Метрика