Amitriptilīns

Amitriptilīns - antidepresantu narkotiku ,.

Farmakoloģiskā darbība

 Amitriptilīnu tabletes
 Amitriptilīns ir spēcīga nomierinošs, un anti-čūlas efektu antibulemicheskoe.

Antidepresanta iedarbība attīstās 14-28 dienu laikā pēc pieteikuma amitriptilīnu.

Produkta veids

Izgatavošanas risinājumu, kapsulas, dražejas, tabletes amitriptilīns.

Indikācijas Amitriptilīns

Narkotika ir paredzēti, lai ārstētu depresiju involutional, reaktīvā, endogēno, dabas zāļu un izstrādāti uz fona alkohola, organisku smadzeņu bojājumu, kopā ar miega traucējumi, uzbudinājums, trauksme.

Zināms šāda liecība Amitriptilīns: šizofrēnijas psihozes, jauktie emocionālie traucējumi, uzvedības traucējumi, nakts enurēze (izņemot ko izraisa zems tonis urīnpūšļa), bulīmija nervosa, hroniskas sāpes (migrēnas, netipiski sejas sāpes, sāpes vēža pacientiem, pēctraumas neiropātijas un diabētisko reimatiskas sāpes, postherpētiskās neiralģijas).

Ir pozitīvas atsauksmes par amitriptilīnu, ko izmanto peptiskas čūlas kuņģa-zarnu trakta, lai mazinātu galvassāpes, migrēna profilakse.

Kā lietot amitriptilīnu

Amitriptilīns tabletes pieņemts bez košļājamā, pārtiku. Sākuma deva pieaugušajiem - 25-50mg lietot medikamentus uz nakti. Over 5-6dn. deva tiek palielināta, pielāgota 150-200mg / dienā, izmantot tos trijos posmos. Amitriptilīns Instrukcijas norādīja, ka deva tika palielināta līdz 300 mg / dienā, ja pēc divām nedēļām nenovēro uzlabošanos. Ja simptomi depresija pazuda, deva jāsamazina līdz 50-100 mg / dienā. Pozitīvas atsauksmes par amitriptilīnu teikt, ka labus rezultātus var sasniegt ar ārstēšanas ilgumu vismaz trīs mēnešus.

 Injekcijas amitriptilīnu
 Gados vecāki pacienti ar nelieliem pārkāpumiem amitriptilīns tabletes noteiktajā devā 30-100mg / dienā, ņem tos naktī. Pēc uzlabojot pacientiem ir atļauts doties uz minimālo devu 25-50mg / dienā.

Intravenozi vai intramuskulāri, narkotiku ievada devā 20-40mg lēnām četru p / dienā, pēc tablešu amitriptilīnu. Ārstēšana ilgst 6-8mes.

Amitriptilīns, rādījumiem neiroloģisko sāpes (ieskaitot hroniskas galvassāpes) un migrēnas profilaksei, kas veikti devā 12, 5-100mg / dienā.

Zīdaiņu 6-10l kad nakts enurēze sniedz 10-20mg par narkotiku dienā, naktī; bērni 11-16l - 25-50mg / dienā.

Par depresijas ārstēšanai bērniem 6-12l noteiktas saskaņā ar instrukcijām amitriptilīns 10-30mg vai 1-5mg / kg / dienā, dalītas. Vecāki bērni ņemt medikamentus trīs p / dienā 10 mg.

Blakus efekti

Par amitriptilīnu lietošana var izraisīt neskaidru redzi, urinācija, sausa mute, paaugstināts acs iekšējo spiedienu, paaugstināta ķermeņa temperatūra, aizcietējumi, zarnu nosprostojums. Spriežot pēc pārskatiem amitriptilīnu, šīs blakusparādības izzūd pēc devas samazināšana vai pēc izraudzītā pacientu atkarības no narkotikām.

Turklāt, pēc ārstēšanas var novērot vājums, ataksija, nogurums, bezmiegs, reibonis, murgi, apjukums, uzbudināmība, trīce, motors uzbudinājums, halucinācijas, miegainība, traucēta uzmanība, parestēzija, krampji, aritmija, tahikardija, slikta dūša, grēmas, stomatīts, vemšana, anoreksija, mēles krāsas maiņa, pakrūtē diskomforta sajūta, paaugstināts aknu enzīmu līmenis, caureja, dzelte, galaktoreja izmaiņas potences, libido, sēklinieku pietūkums, nātrene, nieze, purpura, matu izkrišana, palielināti limfmezgli.

Kontrindikācijas

Lai saņemtu norādījumus Amitriptilīns ir kontrindicēta pārkāpjot vadītspēju infarktu, smagu hipertensiju, akūta nieru, aknu, urīnpūšļa atony, prostatas hipertrofiju, paralītisks ileuss, paaugstināta jutība, aprūpē, grūtniecēm, bērniem līdz 6 litriem.

Stingrā mediķu uzraudzībā būtu jāņem medikamentu pacientiem ar bronhiālo astmu, cieš no maniakālo depresiju, alkoholismu, epilepsiju, depresiju kaulu smadzeņu asinsrades funkciju, hipertireozi, stenokardija, sirds mazspēju, acu hipertensiju, glaukomas slēgšanu, šizofrēniju.

Яндекс.Метрика