Amlotop

Amlotop - narkotiku hipertenzijas un sirds išēmija.

Farmakoloģiskās iedarbības Amlotopa

 Amlotop tabletes
 Antiischemic rīcība Amlotopa sapratu, paplašinot perifērijas, koronārās artērijas un arteriolu, samazinot preload uz sirdi un miokarda skābekļa patēriņa. Application Amlotopa stenokardicheskie var samazināt saslimstību ar uzbrukumiem, skaitu saņemto nitroglicerīnu.

Ir arī devas atkarīga un ilgstošu hipotensīvo efektu narkotiku, pateicoties relaksācijas asinsvadu gludās muskulatūras. Kad augsts asinsspiediens Amlotopa vienu devu dod labu efektu, un efekts tas tiek saglabāts dienas laikā.

Ir atsauksmes Amlotope, sniedz papildu kardioprotektīvu efektu, palīdz novērst aterosklerozes koronāro sirds slimību.

Straujš kritums spiediens izraisa Amlotop un neietekmē vadītspēju un saraušanās funkciju sirds muskuli.

Produkta veids

Tabletes un kapsulas Amlotop.

Indikācijas

Amlotop instrukcija paredz arteriālās hipertensijas, vazospastisku, stabilu stenokardiju. Tādējādi preparātu var izmantot kopā ar citām narkotikām līdzīgu darbību vai monoterapijā.

Dozēšanas instrukcijas Amlotopa

Ar paaugstinātu spiedienu un stenokardijas sākuma dienas deva ir 5 mg Amlotopa. Ja nepieciešams, tā palielinājās līdz 10 mg / dienā (šī deva tiek uzskatīta par maksimālo, tas nevar pārsniegt). Pielāgot devu ieteicams tikai pēc nedēļas vai divām pēc ārstēšanas.

Devas samazināšana var būt nepieciešama Amlotopa pacientiem ar smagiem aknu darbības traucējumiem, kā arī cilvēki, astēniski physique. Šādi pacienti, lai samazinātu spiedienu parasti noteikto 2, 5 mg narkotiku, ārstēšanai išēmijas - 5 mg.

2. deva, 5 mg, ko ievada Amlotop, un, ja tā ir iekļauta kompleksā terapijā.

Tiem, kuri cieš no nieru darbības traucējumiem nav nepieciešams pielāgot devu.

Blakus efekti

 amlotop atsauksmes
 Pēc pieteikšanās Amlotopa var attīstīties pietūkumu pēdām un potītēm var pārmērīgi samazināt spiedienu, biežākas sirdsklauves, attīstīt vaskulīts, sirds mazspēja, bradikardija, priekškambaru fibrilācija, kambaru tahikardija, sirdslēkme, migrēna galvassāpes, sāpes krūtīs, reibonis, miegainība, vājums, nogurums, ģībonis , nogurums, parestēzija, trīce, labilitāte, perifērā neiropātija, nemiers, depresija, uzbudinājums, slikta dūša, traucējumi zarnu kustības, sāpes vēderā, caureja, anoreksija, sausas gļotādas, slāpes, gastrītu, dzelte, leikopēniju, purpura, trombocitopēnija, rinīts, aizdusa.

Bez tam, ir atsauksmes par Amlotope, izraisa impotenci, mialģija, muskuļu krampji, nieze, pietūkums anginevrotichesky, nātrene, alopēcija, redzes dubultošanās, acu sāpes, konjunktivīts, drudzis, deguna asiņošana, dermatīts, pastiprināta svīšana, hiperglikēmija, bojātais ādas pigmentācija, pankreatīts .

Kontrindikācijas Amlotopa

Nelietojiet pie Amlotop paaugstinātas jutības hipotensija, hipertensīvo krīzi, zīdīšanas laikā, grūtniecību.

Ļoti pārtraukt narkotiku ārstēšanu nav ieteicams - var pasliktināt stenokardijas laikā.

Terapijas laikā, pacientam vajadzētu kontrolēt savu svaru, veikt regulāru checkups pie zobārsta - lai novērstu smaganu hiperplāzija, viņu sāpes un asiņošana.

Narkotiku ietekmē ātrumu reakcijas, kas būtu jāuzskata par pacientiem, kas iesaistīti bīstamās aktivitātēs.

Яндекс.Метрика