Amoksicilīns

 Amoksicilīns Capsules

Amoksicilīns - antibiotikas baktericīda darbība, daļēji sintētiska penicilīns.

Farmakoloģiskā darbība

In Amoksicilīns plašu ietekmes, izturību tai mikroorganismiem, kas rada penicilināzi.

Amoksicilīns ir izturīgs pret skābēm, pilnīgi un ātri uzsūcas zarnās.

Produkta veids

Amoksicilīns ir pieejams tabletēs 1, 0 g, 0 kapsulas, 5 un 0, 25.d risinājums iekšējai lietošanai orāli (0, 1d - 1 ml) kā suspensija (0 -5ml 125g) un pulveris (1: 0 g) atšķaidīšana injekcijas.

Indikācijas Amoksicilīns

Saskaņā ar instrukcijām amoksicilīnu ir parakstītas baktēriju infekciju rakstura: pneimonija, gripa, bronhīts, uretrīts, pielonefrīts, infekciozo enterokolīts, gonoreju.

Kā uzskata Amoksicilīns ir labi izpaužas ārstēšanā citu infekciju izraisīja patogēni, kas ir jutīgi pret antibiotikām.

Metodes mutvārdu amoksicilīna

 Amoksicilīns apturēšana
 Iecelt amoksicilīns, vajadzētu veikt pētījumu par to mikroflora, kas izraisīja zināmu slimību (antibiogram). Pareiza deva medikamentu noteicis ārsts, ņemot vērā slimības gaitu, jutīgumu patogēnu, bet instrukcijā Amoksicilīns ir vidējās likmes narkotiku.

Amoksicilīns bērniem, vecākiem par 10 litriem. un kas sver vairāk nekā 40 kg, kā pieaugušie iecelt veikt trīs lpp. / dienā 0, 5 g. Ja slimība ir grūti, palielināt devu līdz 1, 0 g.

Amoksicilīns bērniem no 5 līdz 10 litriem. iecelt 0, 25g trīs lpp. / dienā. No 2. līdz 5l.- 0, 125g un / dienā trīs lpp.. Bērni līdz 2 l.naznachayut 20 mg amoksicilīna uz kilogramu trīs posmus.

Bērniem līdz 10 litriem. Amoksicilīns ir labāk dot suspensiju.

Blakus efekti

Kad amoksicilīns var būt alerģiskas izpausmes: eritēma, rinīts, konjunktivīts, nātrene, angioedēma. Retāk parādās drudzis, eozinofilija, alerģisku šoks, sāpes locītavās.

Ir atsauksmes amoksicilīna, sakot, ka tās lietošana ir izraisījusi par superinfekciju attīstību, ko izraisa patogēnu, kas organismā, bet nav konstatēti, un ir izturīgs pret antibiotikām. Tas var rasties pacientiem, kas cieš no hroniskām slimībām, ar samazinātu vai veidotu stabilu ķermeni.

Kontrindikācijas

Kā norādīts instrukcijā nav noteiktas amoksicilīns, ja pacients augsta jutība pret penicilīnu, infekciozā mononukleoze kad.

Saskaņā ar ārsta uzraudzībā vajadzētu noteikt amoksicilīnu grūtniecēm un pacientiem ar alerģijām. Tāpat, spriežot pēc atsauksmēm Amoksicilīns var izraisīt alerģisku reakciju uz savstarpējo tsefalosparinami persona jutīgi pret penicilīnu.

Яндекс.Метрика