Amoxil

 Amoxil tabletes

Amoxil - ir antibiotika, kas pieder grupai aminopenicillins ar plaša spektra darbības.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Amoxil - amoksicilīns trihidrāts. Amoksicilīns - ir aminopenicillin sintētiskas izcelsmes, kas ir baktericīda īpašumu, bet nav jūtīga pret mikroorganismiem, kas ražo penicilināzi, un daži citi.

Šis sastāvs Amoxil klavulānskābi, kas padara to izturīgi pret penicilināzi, samazina krustenisko rezistenci pret pretmikrobu zāļu darbības.

Produkta veids

Amoxil tabletes no 625, 500, 250 mg, un kā pulveris infūziju 1 2R.

Lietošanas indikācijas Amoxil

Saskaņā ar instrukcijām Amoxil tiek noteikts šādām slimībām:

  • kuņģa-zarnu trakta infekcijas un žultsceļu sistēmas;
  • infekcijas urīnceļu;
  • Infekcija kaulu locītavu;
  • mīksto audu infekcijas un āda.

Efektīva izmantošana Amoxil infekcijas komplikācijām pēc operācijas.

Kombinācijā ar klaritromicīnu vai metronidazolu Amoxil izmanto, ārstējot čūlu slimības gremošanas trakta un hronisks gastrīts.

Metodes pieteikuma Amoxil

Sekojiet instrukcijām Amoxil infūzijas un iekšķīgi.

 Amoxil pulveris
 Infūzija (intravenozi) ievadīšana kapsulas vai infūzijas veic ar intervālu 8-12 stundas. The Amoxil tiek ieviesta uzreiz pēc pulvera izšķīdināšanas un tad netur risinājumu.

Sredneterapevticheskih Amoxil deva pieaugušiem - 1000/200 mg ik pēc 8 stundām maksimālā pieļaujamā deva -. 100/200 mg ik pēc 6 stundām.

Kad ķirurģiskās iejaukšanās ievadītas anestēziju uz vienu devu Amoxil 1000/200 mg, pēc tam tādu pašu summu ik pēc sešām stundām.

Kad ārstēšanā bērniem Amoxil tiek izmantots tādā devā: līdz 3 mēnešiem. (Līdz 4 kg) tika ievadīts vienu reizi 25/5 mg uz kilogramu ķermeņa svara ik pēc 12 stundām. No 3 mēnešiem. līdz 12 litriem. (Kas sver vairāk nekā 4 kg), ko ievada 25/5 mg uz kilogramu izvērstas 8 stundas.

Amoxil tabletes nav saistītas ar uzturu, viņiem jānorij veselas. Amoxil tabletes tiek veikti ar intervālu 8 stundas.

Saskaņā ar instrukcijām Amoxil bērni noteiktajā šādi: 1-2 gadi - 30 mg dienā uz kilogramu ķermeņa svara. No 2 līdz 5 litriem. - 125 mg vienā reizē. C 5-10 litri. - 250 mg vienā reizē. Ar 10L. (Ja ķermeņa masa ir vairāk nekā 40 kg) - 250-500mg laikā. Maksimālā deva bērniem Amoxil tabletēm - 60 mg uz kilogramu dienā.

Pieaugušie Amoxil tabletes sniedz 250-500 mg. In smagos apstākļos - 1.d.

Blakus efekti

Amoxil var izraisīt alerģisku reakciju: nātrene, angioedēma, eritēma, konjunktivīts, rinīts, vismaz - kā eozinofīlija, locītavu sāpes, drudzis, anafilaktiskais šoks.

Ir arī caureja, vemšana, izskats superinfekciju, slikta dūša ārstēšanas ar Amoxil laikā.

Lietojot kopā ar metronidazolu Amoxil iespējamo anoreksija, slikta dūša, aizcietējums, vemšana, caureja, pseidomembranoza kolīts, stomatīts, glosīts, sāpes pakrūtē reģionā, dažreiz ir hepatīts, asinsrades traucējumi, intersticiāls nefrīts.

Ar ilgstošu lietošanu Amoxil novērota krampji, reibonis, depresija, apziņas, ataksija zaudējumu, neiropātija periodiska.

Kontrindikācijas

Instrukcijas Amoxil norādīja, ka nav iespējams veikt zāles, ja pacientam ir paaugstināta jutība pret penicilīnu, cefalosporīniem. Amoxil arī nav izmantots mononukleoze infekciozo dabu, grūtniecības, zīdīšanas, asins pārkāpumiem, limfas leikēmiju, nervu sistēmas slimībām.

Turklāt, jutība uz klātbūtnē nitroimidazole atvasinājumu nevar izmantot vienlaicīgi ar Amoxil metronidazolu.

Яндекс.Метрика