Ampioks

Farmakoloģiskā darbība

 Ampioks

Ampioks ir kombinēts antibiotika spektrs vienota rīcība oksacilīna un ampicilīnu.

Oksacilīna ir daļēji sintētiska penicilīns grupa antibiotika ar baktericīdu darbību pret Gram-negatīvās koki, un Gram-pozitīvās organismi. Ampicilīna ir daļēji sintētiska penicilīns kisloustoychiv, baktericīda iedarbība.

Ampioks pa parenterālas ievadīšanas (injekcijas), un arī tad, kad ievadīts asinīs, biopieejamību (stāšanās asinīs) punktā, ja zāles lieto tukšā dūšā. Terapeitiskā koncentrācija asinīs tiek turēti 4-6 stundām. Plazmas proteīniem ir 20-60%. Pussabrukšanas ampioks - 2-4 stundas, izdalās caur nierēm, neuzkrājas audos.

Indikācijas ampioks

Ampioks iecelti šādos gadījumos:

 • infekcijas, elpošanas ceļu un plaušu (pneimonija, bronhīts);
 • sāpošs kakls;
 • iekaisums nieru iegurņa (pyelitis);
 • iekaisums nieru iegurņa un nieru audu (pielonefrīts);
 • iekaisums žultspūšļa (holecistīts);
 • iekaisums žultsvadu (holangītu);
 • iekaisums, urīnpūšļa (cistīts);
 • inficētas brūces, ādas infekcijas (pioderma, uc);
 • iekaisums iekšējo dobumu no sirds (endokardīts);
 • sepse (bakteriāla infekcija, asinis);
 • pēcdzemdību infekcija;
 • dedzināt slimības;
 • nieru infekcija;
 • profilakse un ārstēšana infekciju zīdaiņiem;
 • novēršana strutainas pēcoperācijas komplikācijas.

Pieteikums ampioks ieteicams gadījumā neidentificēts antibiotikogrammy un nepiešķirto Exciter.

Dozēšanas ampioks

 Ampioks kapsulas
 Pirms ārstēšanas uzsākšanas ar šo narkotiku vēlams procedūra ir noteikt jutību mikrofloru ampioks kas izraisījuši slimību.

Izmantojot šo preparātu ir perorāli, un Ampioks -sodium - intravenozi vai intramuskulāri. Pieaugušajiem, dienas deva uz pēdējo nedrīkst pārsniegt 4 gramus un darba jābūt starp 0, 5-1 g

Bērniem, dienas deva narkotikas tiek noteikta, pamatojoties uz ķermeņa svara bērniem līdz 1 gada administratīvi 0, 1-0, 2 g / kg; bērniem 1-7 gadiem ieteicams 0, 1 g / kg; Bērni 7-14 gadi izrakstīt 0, 05 g / kg; Bērni, vecāki par 14 gadiem noteikti deva pieaugušajiem. Kad smaga infekcija var palielināt devu līdz 1, 5-2 reizes.

Terapijas ampioks ilgumu nosaka ārsts, tas parasti aizņem 5 līdz 20 dienām.

Intramuskulārai injekcijai, flakons vajadzētu pievienot 2 ml sterila ūdens strūklas intravenozi - 10-15 ml sterila ūdens vai nātrija hlorīda šķīdumu, un intravenozai pilienveida - 100-200 ml nātrija hlorīda vai 5% glikozes. Sagatavotais šķīdums ir pakļauta tūlītējai izmantošanai, tas ir nepieņemami sajaukšanu ar citām zālēm. Time ampioks bolus intravenozas jābūt 2-3 minūtes, un ātrums Kritiena ieejas jāatrodas 60-80 pilieni minūtē. Intravenoza narkotiku parasti izmanto uz nedēļu, pēc tam pacients tiek nosūtīts uz intramuskulāras ievadīšanas. Pieteikums ampioks bērnus kā pilienu notiek pēc iepriekšējas atšķaidījumu sagatavošanas 5-10% glikozes šķīduma tilpumu 30-100 ml.

Saskaņā ar lietošanas instrukcijas ampioks, dienas deva narkotiku, ja to ievada orāli ieceļ šādi: Pieaugušie un bērni vecāki par 14 gadiem - 2-4 g, bērniem 3-7 gadu - 0, 1 mg / kg, bērniem 7-14 gadiem - 0, 05 mg / kg. Vidējais ārstēšanās ilgums ilgst no vienas nedēļas līdz diviem. Dienas deva jādala ampioks 4-6 pieņemšanām.

Blakus efekti

Negatīvas reakcijas ir iespējams parenterālas ievadīšanas ampioks kā alerģiskas reakcijas, sāpes injekcijas vietā, anafilaktisko šoku.

Orālai pieteikumu var rasties ampioks vemšana, slikta dūša, caureja, vai alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Ampioks nav parakstītas paaugstinātas jutības limfoleikoze, infekciozo mononukleozi. Īpaša aprūpe ir nepieciešama, piešķirot šīs zāles bērniem, kuru mātes ir paaugstināta jutība pret penicilīnu.

Papildus Informācija

Uzglabāšanas laiks ir divi gadi ampioks.

Uzglabāšana narkotiku jāveic sausā un tumšā vietā istabas temperatūrā.

Яндекс.Метрика