Ampisid

 Ampisid
 Ampisid - pussintētiska antibiotika, penicilīna grupas.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās vielas ir Ampisida ampicilīnu un sulbaktāma, narkotiku plaša spektra izturība pret skābēm. Antibakteriālā iedarbība uz ampicilīnu, kas iznīcina beta laktamāzes, un sulbaktāma, kam nav spēju cīnīties ar baktērijām, tas darbojas kā inhibitors beta laktamāzes, un tādēļ Ampisid - ir antibiotika, kas var izturēt rezistento celmu laktamāzes.

Pieteikums Ampisida, pamatojoties uz tā farmakoloģiskās īpašības, neefektīva cīņā pret penitsillinoobrazuyuschimi Staphylococci, Pseudomonas celmiem nūjiņas, vairākuma enterobaktēriju celmu Klebsiella.

Produkta veids

Ampisid tabletes, pulveri atšķaidījumā in / in. Ražota kā Ampisid suspensijā.

Indikācijas Ampisida

Ampisid Apmācības paredzētais bakteriālajām infekcijām, kuras izraisa pret antibiotikām jutīgu patogēnu:

  • LOR infekcijas;
  • elpošanas ceļu infekcijas;
  • dzimumorgānu infekcijas un urīnceļu infekcijas;
  • mīksto audu infekcijas, ādas;
  • žults trakta infekcijas;
  • kuņģa-zarnu trakta infekcija;
  • infekcijas locītavām un kauliem.

Piemēro arī Ampisid meningītu, endokardīts, peritonīts, sepse, gonokoku infekcijas, skarlatīnu. Ampisid efektīvi novēršanā komplikācijas pēc operācijas uz vēdera, iegurņa.

Lietošanas instrukcijas Ampisida

 Ampisid tabletes
 Ampisida nepieciešamo devu, lai ārstētu noteiktas infekcijas aprēķinātas individuāli: tas ir atkarīgs no atrašanās vietas un slimības attīstības gaitu, jutību patogēnu. Norādījumos uzskaitīti Ampisida vidējās likmes antibiotiku lietošanu.

Ampisid pieaugušo mutisks iecelt 250-500mg (viena deva) 4 p / dienā. Ampisid bērniem, kas sver līdz 20 kg, iecelt 12 5-25mg uz kg ik pēc 6 stundām. Vidējais ārstēšanas ilgums Ampisidom - 5-14 dienas. Mazuļi Ampisid suspensijas dot priekšroku.

Intravenozai un intramuskulārai ievadīšanai Ampisid iecelt pieaugušajiem uz 250-500mg (viena deva) ar intervālu 4-6 stundas. Ampisid bērni parakstītas 25-50mg (vienreizēja deva) par vienu kilogramu.

Blakus efekti

Application Ampisida var izraisīt šādas blakusparādības: eritēma, rinīts, nātrene, angioneirotiskā tūska, konjunktivīts.

Gadījumi anafilaktiskais šoks, eozinofīlija, drudzis, izskatu sāpes locītavās slikta dūša, vemšana. Arī var rasties fona Ampisida mutvārdu kandidozes un maksts dysbiosis, kolītu.

Iespējamā toksiskā iedarbība narkotikas uz CNS pacientiem ar nieru mazspēju. Pacientiem ar sepsi var parādīties bacteriolysis.

Kontrindikācijas

Ampisid instrukcijas netiek parakstītas infekciozo mononukleozi, nepanesamība penicilīnu, ieskaitot ampicilīnu pie limfoleikozi, aknu darbības traucējumi.

Varbūt piemērošana nozīmē, grūtniecības laikā, ja ir nopietnas norādes. Tā antibiotikas izdalās mātes pienā, piemērojot Ampisida, jums ir pārtraukt zīdīšanu. Tāpat ir nepieciešams atcerēties, ka Ampisid mazina kontracepcijas, norīta.

Яндекс.Метрика