Anaferon

 Anaferon

Anaferon - imunomodulatora aģents ir pretvīrusu.

Farmakoloģiskā darbība

Immunoprotective īpašuma rēķina palielinot antivielu skaits, aktivizējot šūnu un humorālo sastāvdaļām imunitātes, interferona veidošanos Anaferon. Tas viss ar SARS un gripas noņem dažādas elpošanas simptomi (iesnas, klepus) intoksikācijas simptomus (drudzis, galvassāpes).

Lietojot Anaferon samazina risku superinfekciju, bakteriāla infekcija pievienošanās.

Produkta veids

Anaferon Anaferon bērniem un pieaugušajiem ir pieejamas kā tabletes zem mēles lietošanai (uzsūkšanās tabletes zem mēles).

Indikācijas Anaferon

Atsauksmes Anaferon vispozitīvākais, un izmantot to, lai ārstētu SARS, gripa, hronisku un akūtu citomegalovīrusu un herpes infekcijas.

Turklāt saskaņā ar Lietošanas instrukcijā Anaferon izmantoto kompleksā terapijā jaukto bakteriālām infekcijām un ārstēšanai un profilaksei imūndeficīta valstu un infekcijas, komplikācijas SARS un gripas.

Tie paši lietošanas indikācijas un bērniem Anaferon.

Lietošanas instrukcijas Anaferon

Kā norādīts lietošanas instrukcijā Anaferon pieaugušajiem iecelt 1 tablete 3-6 lpp. / Dienā. Kad stāvoklis uzlabojas, jūs varat veikt vienu Anaferon lpp. / D., 8-10 dienas.

 Anaferon bērni
 Anaferon bērni iecelti no mēnešu vecuma. Kad elpošanas slimību medikamenti dod izskatu pirmajiem simptomiem šādas shēmas: pirmos divus stundas ik pēc 30 minūtēm. tablete un trīs tabletes pirmajā dienā. Tad jums ir nepieciešams veikt vienu tableti 3 lpp. / Dienā līdz pilnīgai atlabšanai.

Lai novērstu baktēriju komplikācijas Anaferon iecelt 1 tablete vienu lpp. / Dienā. badošanās 8-12 dienas.

Veicot Anaferon ne norīt tableti tās pilnīgu likvidēšanu, un bērniem no viena mēneša līdz 3 gadiem, saskaņā ar Lietošanas instrukcijā Anaferon izšķīdinātas ēdamkaroti vārīta ūdens.

Blakus efekti

Uzklausījusi zāļu blakusparādības reti sastopami, spriežot pēc atsauksmēm Anaferon var izraisīt alerģiskas reakcijas uz palīgvielām ir iekļauti tajā.

Kontrindikācijas Anaferon

Narkotika ir kontrindicēta nepanesības gadījumā komponentiem, grūtniecība, laktācijas un autoimūnām slimībām.

Яндекс.Метрика