Anafranil

Anafranil - protivodepressivnogo narkotiku rīcības.

 Anafranil tabletes

Farmakoloģiskās iedarbības Anafranil

Aktīvā viela Anafranil - klomipramīns, kas ir antidepresants, nomierinošs un viegla pretsāpju iedarbība.

Ir atsauksmes Anafranile, novērš trauksme, depresija, apātija. Efektīvs narkotiku un bulīmija, un pacientiem ar depresiju un tie nav atklāts.

Antidepresanta iedarbība narkotikas ir nedēļu pēc ārstēšanas uzsākšanas. Kad narcoleptic miegainība narkotiku neefektīva.

Produkta veids

Anafranil tabletes, šķīdums.

Indikācijas

Anafranil tiek noteiktas saskaņā ar instrukcijām par dažādiem neirotiskiem depresīvu stāvokli, involutional, endogēno, reaktīvās, bioloģisko raksturu, depresijas sindromu, kas izstrādāts uz fona šizofrēnijas, personības traucējumi.

Anafranil ir efektīvs depresijas valstīs izraisīja ilgstošas ​​sāpes, bailes par panikas lēkmes, hroniskas sāpes vēža pacientiem, kas cieš no migrēnas, reimatisma, postherpētisko neiralģiju, pēc traumas, perifēras neiropātijas, narkolepsijas, katalepsiju.

Labas atsauksmes Anafranile piemērojama novēršanā migrēna galvassāpes atvieglojums.

Instrukcijas Anafranil, lietošanas metodi

Ir narkotiku iekšpusē, pēc ēšanas vai tās laikā, tiek ievadīts intramuskulāri vai intravenozi.

Ārstēšanai fobijas, depresijas, obsesīvi kompulsīvi traucējumi lieto Anafranil iekšpusē 2-3r / dienā vai 25 mg uz Prolongētas darbības tabletes (75 mg), pēc tam, kad p / dienā (vēlams vakarā). Vienu nedēļu, dienas deva Anafranil pakāpeniski palielinājās līdz 100-150mg. Kad stāvoklis uzlabojas, pacients tiek pārcelts uz uzturošo terapiju - 50-100mg dienā.

Anafranil injicēt intramuskulāri devā 25-50mg, tad katru dienu palielinot devu 25 mg, lai to līdz 100-150mg / dienā. Pēc stabilizācijas, samazinot skaitu injekciju, pacients tiek nodota vietējā narkotiku.

Anafranil ievada intravenozi 1 5-3ch - 50-75mg. Held viena infūzija pirms ievadīšanas izšķīdina glikozes vai nātrija hlorīda šķīdumu. Pacienti ar depresiju ir pakļauti ikdienas izmaiņām valstī, būtu vēlams turēt infūzijas Anafranilom no rīta un skatīties pacientu kādu laiku pēc procedūras. Kad vēlamais efekts tiek sasniegts, vairāk zāles tiek ievadīts vairāk nekā 3-5 dienas. Kā uzturošo terapiju pacientam ir paredzēta tabletes Anafranil.

Ārstēšanai narkolepsijas Anafranil ir noteikta dienas devu 25-75mg, mutiski

Lai atbrīvotos no hroniskām sāpēm veikt Anafranil sevī Devas 10-150mg / dienā.

Kad panikas lēkmes lieto antidepresantu devā 10 mg / dienā. Labs efekts sniedz par to kombinācijā ar benzodiazepīniem. Tādējādi, lai ārstētu devas tiek pakāpeniski palielināta Anafranil (atkarībā no tolerance), un benzodiazepīna apgāzta. Vēlams, lai ārstēšana ilga vismaz sešus mēnešus.

 Anafranil risinājums
 Vecāki pacienti ievadīts devā 10 mg Anafranil / dienā, pakāpeniski palielinot devu līdz 30-50mg.

Zīdaiņi Anafranil saskaņā ar instrukcijām paredzētajām devām 10 mg un 10 dienu laikā to palielināt: bērnu 5-7l - līdz 20 mg bērniem 8-14l - līdz 20-50mg, bērniem pēc 14L - līdz 50 mg un augstāku.

Blakus efekti

Anafranil var izraisīt neskaidru redzi, tahikardija, sausa mute, halucinācijas, aizcietējums, pastiprināta svīšana, miegainība, nemiers, trauksme, agresija, traucēt atmiņu un koncentrēšanās spējas, murgi, psihoze, trīce, parestēzija, aritmija, ataksija, kolapss, hipotensija, nestabilitāte , slikta dūša, hepatīts, grēmas, vemšana, bezmiegs, troksnis ausīs, uzbudināmība, vājums.

Ievadot intravenozi, var attīstīties tromboflebītu, parādās dedzināšana, lymphangitis, ādas izsitumi.

Ar pārdozēšanas Anafranil notikt: miegainība, ataksija, bezmiegs, nemiers, apjukums, stupors, muskuļu stīvums, krampji, tahikardija, pārkāpums intrakardiālu vadītspēju, un pat sirds apstāšanās. Turiet Šie simptomi 4-6 dienas jaunattīstības četras stundas pēc pārdozēšanas.

Ir arī atsauksmes par Anafranile, lielās devās izraisa elpas trūkums, vemšana, paplašinātas acu zīlītes, elpošanas distress, cianoze, oligūriju, pastiprināta svīšana, anūriju. Ja lieto iekšķīgi, lai ārstētu pārdozēšanas narkotiku mazgā kuņģī, veikt aktīvo ogli, smagos gadījumos, aritmija, pazemināts asinsspiediens, koma, holīnesterāzes inhibitori administrē, veikt mākslīgo elpināšanu, pretkrampju terapiju. Diurēze un hemodialīzes tiek uzskatīta par spēkā neesošu.

Kontrindikācijas Anafranil

Instrukcijas Anafranil ir kontrindicēta: miokarda infarkts, alkohola un narkotiku saindēšanās, slēgta kakta glaukoma, smagas vadīšanas traucējumiem, bērni līdz 10-12l, sievietēm zīdīšanas laikā, grūtniecību.

Esiet piesardzīgs iecelt Anafranil hronisku alkoholismu, bronhiālo astmu, maniakālo depresiju, apspiešanu kaulu smadzeņu asinsrades funkciju, stenokardiju, hronisku sirds mazspēju, hipertensiju, aritmijas, sirds bloku, insultu, kuņģa un zarnu trakta motorikas traucējumi, nieru un aknu mazspēja, hipertireoze, urīna aizture hiperplāzija prostatas vēzis, šizofrēnija, epilepsija gados vecākiem cilvēkiem.

Яндекс.Метрика