Androgel

 Hormonālās narkotiku Androgel
 Androgel - hormonālo narkotiku ārējai lietošanai.

Farmakoloģiskā darbība

Pamats Androgel - hormona testosterona, kas atbild par attīstību ārējo un iekšējo dzimumorgānu, sekundāro seksuālo īpašības vīriešiem.

Labas atsauksmes par Androgel izraisa fakts, ka, salīdzinot ar tabletēm un injekcijām testosterona ja lokāli nenoved pie uzkrāšanos steroīdu aknās.

Izmantojiet Androgel tikai deficītu testosterona, kas ir kopā ar izmaiņām ķermeņa uzbūvi, regresijas sekundāro seksuālo īpašības, nogurums, libido pasliktināšanās, erektilās disfunkcijas. Pirms terapijas obligāti izslēgt citus iemeslus, kas varētu izraisīt līdzīgus simptomus.

Form atbrīvot Androgel

Bezkrāsains un caurspīdīgs gēls vienreizējās lietošanas iepakojumos 25 un 50 mg.

Indikācijas

Androgel atbilstoši lietošanas instrukcijai hormona testosterona deficītu.

Instrukcijas Androgel, lietošanas metodi

 Androgel - gēls lokālai lietošanai
 Terapeitiskā dienas deva no gēla - 5 g vai 50 mg, pamatojoties uz testosterona. Gels ir piemērots vienu rindu / dienā, labāk vienā un tajā pašā laikā.

Terapijas laikā, atkarībā no laboratorijas parametri Androgel devas palielināšanas. Korekcija tiek veikta pakāpeniski, 2, 5g želeju dienā. Nomainiet dozēšanas režīmu trešajā dienā terapijas, pēc noteiktu skaitli rīta testosterona. Maksimālā pieļaujamā deva - 10g.

Androgel Uzklāj uz sausas un tīras, bez bojājumiem ādas vēdera, augšdelmi, pleciem. Dzimumorgānu jomā, lai radītu zāles nevar būt, jo jo spirts, kas ietilpst preparātā, tas var izraisīt kairinājumu.

Par iepakojuma saturs ir uz ādas uzreiz pēc atvēršanas, un plānā slānī tiek sadalīts. Berzēt ādu Androgel ne vienmēr ir spēkā tas būtu 5 minūtes pirms mērci, tāpēc viņš bija nožūt.

Pēc procedūras āda sagatavošana Androgel būtu jāmazgā rokas un veikt piesardzības pasākumus: vienmēr jāvalkā apģērbs, lai segtu apstrādātas platības un novērst iespējamo kontaktu ar svešiniekiem, īpaši ar bērniem. Pirms dzimumakta ieteicams dušā nomazgāt narkotikas.

Blakusparādības Androgel

Androgel var izraisīt ādas sausumu un kairinājumu ādas, ginekomastija, izmaiņas prostatas, mastodīnija, galvassāpes, amnēzija, parestēzija, reibonis, garastāvokļa izmaiņas, pastiprināta jutība, augsts asinsspiediens, caureja, alopēcija, eritēma, pinnes.

Lielās devās, spriežot pēc atsauksmēm, Androgel var izraisīt nervozitāte, svara pieaugumu, aizkaitināmība, bieža un ilgstoša erekcija. Šajā gadījumā deva jāpielāgo vai pārtraukt šo narkotiku.

Kontrindikācijas

Androgel Apmācības ir kontrindicēta prostatas vēzi, un aizdomas viņam, krūts karcinomu, paaugstinātu jutību.

Esiet piesardzīgs iecelt Androgel klātbūtni ļaundabīgo audzēju, ar smagu nieru, aknu mazspēja, išēmija, hipertensija, migrēna, epilepsija.

Nelietojiet zāles, lai ārstētu erekcijas traucējumi un neauglība nav saistītas ar testosterona deficītu.

Яндекс.Метрика