Androkur

 Androkur - anti-androgēna narkotiku
 Androkur - anti-androgēna narkotiku ar kontraceptīvo efektu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Androkura - ciproterona, kas samazina patoloģiska dzimumtieksme un samazina potenci, palīdz novērst pinnes un palīdz to ātru sadzīšanu, samazina aktivitāti tauku dziedzeri uz skalpa, sejas, novērš matu izkrišanu, novērš nevēlamu ķermeņa apmatojuma uz sejas un citur ķermeņa.

Sievietes Androkur rāda kontraceptīvā aktivitāte: zāles nomāc ražošanu hipofīzes gonadotropins, nomāc ovulāciju.

Form atbrīvot Androkura

Tabletes Androkur10, 50 un 100 mg, Androkur eļļains šķīdums intramuskulārās injekcijas depo.

Indikācijas

Sievietes Androkur parakstītas smagas androgenozavisimom alopēcija, hirsutisms, seboreja, pinnes.

Androkur instrukcijas izmantoto nerezecējamu un metastātisku prostatas vēzi, hiperseksualitāte.

Mazuļi Androkur indicēts ārstēšanai pāragrs pubertātes.

Instrukcijas Androkura

Vīrieši nav indicēts tabletes Androkur 50 un 100ml un Androkur Depot.

In patoloģiskā libido tableti ir parakstītas divas 50 mg p / dienā. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 100 mg Androkura divu p / dienā. Kad terapeitiskais efekts tiek panākts, ka uztur minimālās devas - 25 mg, kas pieņemt divas rindas / dienā. Intramuskulāri ievada 300 mg narkotiku ik 10-14dn vai Androkur Depot 600 mg ik 10-14dn.

Kad prostatas vēzis nav pakļauta darbībai tablešu Androkur ņemot 100mg divas vai trīs p / dienā, ja nav orhiektomiju tika veikta, un 100 mg vienu vai divas p / dienā pēc orhiektomiju. Ar šo slimību, arī nominēta Androkur depo - 300 mg intramuskulāri ik pēc septiņām dienām.

Lai ārstēšanā sievietēm, kuras lieto tabletes Androkur10 mg. Kad Bad pilosis, matu izkrišana, seboreja un pinnes izraisa androgēnu, apvienot Androkur10 mg tableti Diane-35. Šis terapeitiskais režīms vēl izvairās inter-menstruālā asiņošana, un nodrošināt drošu kontracepcijas līdzekli. Androkur10 un Diane-35 sāk uzņemties pirmajā dienā cikla, un dzert tos visus uzreiz par 15.d. Pārējās sešās dienās lietojusi tabletes tikai Diane-35, un pēc tam veikt septiņu dienu pārtraukumu un atgriezties pie šo shēmu.

Diane-35 tabletes tiek pieņemti saskaņā ar to norādījumiem, izlaidiet junk. Izlaižot Androkur10 mg var samazināt terapeitisko efektu un izraisīt starpmenstruālu asiņošanu. Terapijas ilgumu nosaka ārsta, ir pārskatus Androkur, ka seboreja un pinnes izārstēt ātrāk nekā alopēciju un hirsutisma.

Pēc uzlabojot uzturēšanas ieteicams turpināt ārstēšanu tikai narkotiku Diane-35.

Blakusparādības Androkura

 Androkur tabletes
 Vīri sākumā terapijas var rasties sāpes vēderā, nogurums, slikta dūša, miegainība, nemiers, sausa āda, samazināta koncentrēšanās. Spriežot pēc pārskatiem Androkur, vairākas nedēļas pēc saņemšanas novērota samazināta spermatoģenēzi, libido pasliktinās. Šīs blakusparādības ir atgriezeniska, kas notiek pēc atcelšanas vai samazināšanas devas Androkura. Tā var arī attīstīties ginekomastija, pievieno sāpīgas sprauslas. Tas var būt alerģija, svara izmaiņas, attīstīties osteoporoze. Lietojot lielās devās Androkura dažos gadījumos ir disfunkcija virsnieru garozas, aknas, sajūta skābekļa trūkums.

Ir arī izskata Androkur, aicinot sievietes samazināts libido, svara izmaiņas, spēku un krūšu jūtīgums, garastāvokļa izmaiņas, depresija, trauksme, alerģijas, traucētas koncentrēšanās spējas.

Klepus un sajūtu skābekļa trūkums var sajust injekcijas laikā. Lai izvairītos no šīs zāles ir ieteicams ievadīt lēni.

Kontrindikācijas

Tabletes Androkur10, 50 un 100 mg, šķīdums injekcijām Androkur depo nevar izmantot dzeltes, aknu slimības, kaheksija (izņemot to, ka tur ir prostatas vēzis), hroniska depresija, tromboze, trombembolijas, smagu cukura diabētu, sirpjveida šūnu anēmija, jo zīdīšana, grūtniecība.

Saskaņā ar instrukcijām Androkur nedrīkst ordinēt pusaudžiem pirms pubertātes, jo Testosterons var negatīvi ietekmēt neattīstītām endokrīno sistēmu.

Яндекс.Метрика