Anestezin

 Anastezin formula
 Starptautiskais nosaukums benzokaīnu - Benzokaīns. Šīs zāles ir vietējs anestezējošs līdzeklis, ko izmanto, lai samazinātu virsmas jutību. Novērsta sāpes nervu galiem, Anestezin bloki veic sāpju impulsus pa nervu šķiedrām. Šīs zāles neizraisa reakcijas pēc uzsūkšanās asinīs vai ķermeņa izplatīšanu.

Pēc pieteikšanās Benzokaīns uz mutes gļotādas tas attīsta savu ietekmi vienas minūtes laikā. Ietekmē gļotādu kuņģa-zarnu trakta, narkotiku spēj zināmā mērā, lai samazinātu apetīti (anorexigenic efekts).

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, tas ir ieteicams izmantot Anestezin uz šādām slimībām:

  • kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
  • ezofagīts;
  • gastralgia.

Anestezin ārējai lietošanai lieto šādos gadījumos:

  • sāpīgas smaganas, zobu sāpes;
  • sāpes ārējo auss eju, vidusauss iekaisums;
  • miozīts;
  • nātrene, ādas slimības, kuras pavada nieze;
  • starpenes plaisas slimību virspusēji vēnas.

Anestezin plaši izmanto, veicot dažādas diagnostikas procedūras gļotādām (rectoscopy otoskopi, gastroskopija, ureteroscopy, ginekoloģiskās procedūras).

Atlaidiet forma un lietošanas pamācībās benzokaīnu

 Anastezin
 Anestezin šķīst ūdenī, tādēļ zāles nav ievadīts ar injekciju. Plaši izplatīta Anestezin pulveris un ziedes mazināt niezi nātreni, dažādas ādas slimības, kā arī sāpju un čūlu brūces virsmu. Piesakies 5-10% Anestezin ziedi, pulveris vai galaprodukta, piemēram, Amprovizol, Menovazin un citi.

Ir sveces ar anestezin, kuru izmantošana ir lietderīgi pie taisnās zarnas (hemoroīdi, nieze, plaisas) slimībām. Aktīvās vielas saturs sveču anestezin ir 0, 05-0, 1 g Narkozei gļotādu parasti piemēro 5-20% taukainai risinājumiem. Anestezin tabletes, pulverus, zāles palīdz samazināt jutību gļotādu gadījumā no barības vada, sāpes paaugstinātu jutību un krampji kuņģī, uc

Inside Anestezin piemēro 300 mg trīs vai četras reizes dienā. Ārkārtējos gadījumos tas ir iespējams, izmantojot 500 mg vienā devā, kur dienas deva nedrīkst pārsniegt 1500 mg. Instrukcijas uz benzokaīnu ar iecelšanu narkotiku bērniem, ieteicams vienas devas bērniem līdz 12 mēnešiem - 20-40 mg, no 2 līdz 5 gadiem - 50-100 mg, un bērniem, kas pieder pie vecuma grupā no 6 līdz 12 gadiem, parasti ir parakstītas 120-250 mg.

Sāpes ar iekaisumu dzirdes aparāts tiek noņemts ar palīdzību 4-5 pilienus benzokaīnu, kas ieved ārējā dzirdes kanālā. Ja nepieciešams, šo procedūru atkārto ik pēc 1-2 stundām.

Blakus efekti

Piemērošana benzokaīnu var izraisīt kontakta dermatītu, alerģiskas reakcijas, kā arī pastāvīgu samazināšanos jutību vietā narkotiku.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai benzokaīnu tikai viena kontrindicēta - Paaugstināta jutība. Piesardzība ir nepieciešama iecelšanai narkotiku bērniem līdz 2 gadu vecumam un sievietēm zīdīšanas periodā.

Papildus Informācija

Anestezin Uzglabāt sausā un vēsā vietā. Uzglabāšanas laiks ir atkarīgs no zāļu veidā un tiek norādīts uz iepakojuma - 2-10 gadiem.

Яндекс.Метрика